Як отримати відбитки з високою роздільною здатністю за коротший проміжок часу?


10

Коли я надрукував об’єкт, мені довелося вибирати між високою роздільною здатністю та швидкими відбитками. Які методи або технології я можу використовувати або розгортати для прискорення друку з високою роздільною здатністю?


4
Я щойно розмістив першу пропозицію? Вітаю вас за те, що цей веб-сайт вийшов з місця!
Громадянин

1
Що ви шукаєте у відповіді? Ви в основному запитуєте, як змусити автомобіль їздити швидше, використовуючи менше палива.
Том ван дер Занден

1
@TomvanderZanden У минулому я чув про деякі експерименти, які мають дві насадки, одну більшу і одну більш тонку. Тонка деталь потребує двох проходів (двох шарів), щоб накопичити необхідний зовнішній вигляд з високою роздільною здатністю, тоді як більша насадка виконуватиме заливку лише одним шаром на кожні два шари високої роздільної здатності, і це могло зробити це дуже швидко завдяки розміру насадки та кількість пластику, яку вона могла перекачати. Я нічого більше не чув, і, напевно, є й інші методи, які могли б прискорити це до цього часу (це було років тому).
Адам Девіс

які технології ви зараз друкуєте та які ви розглядаєте, це вплине на відповідь.
звичайна паста для зубів

@plaintoothpaste Я друкую ABS за допомогою принтера на основі нитки (в даному випадку Taz Mini)
Адам Девіс

Відповіді:


8

Можна експериментувати з нарізкою. Наприклад, вам може не потрібна висока роздільна здатність по всьому об’єкту, але ви можете прискорити деякі прямі частини, використовуючи там більший шар високого рівня. Дивіться частину посібника Slic3r про таке.

Можна також друкувати товщі заливки кожного N-го шару, див. Оптимізація заливки в Slic3r.

Ці інші функції також можуть мати ці функції.


2

Для технологій FDM взагалі з одним екструдером модифікації нарізки - це ваш єдиний варіант. Однак буде торгуватися між якістю та швидкістю. Що стосується ABS, перехід на машину із закритою камерою (наприклад, зортракс) може допомогти, а нагріта камера збірки (машина Stratasys) допоможе якості та надійності, але не швидкості друку безпосередньо. Оскільки ABS має тенденцію до перекручування вазових режимів, теж не найкраща ідея.

Якщо вам потрібна лише висока роздільна здатність і не міцність, то зменшення відсотка заливки або навіть використання режиму вази прискорить друк. Також зміна на матеріал, який ви можете надрукувати з більшою швидкістю, як PLA, збільшить будь-які попередні налаштування.

Якщо у вас є два екструдери, то зміна на більш широку насадку і використання цього для заповнення може пришвидшити друк, нагрівання та охолодження під час зміни екструдера може насправді повільніше.

Для інших технологій існує багато варіантів цифрової проекції світла (DLP) та стереолітографії (SLA), які забезпечують значно більшу роздільну здатність, ніж FDM, при цьому DLP є швидшим з двох, порівняння . Погляньте на огляд із зерном солі, хоча технології далеко не стандартизовані, наприклад, DLP на роботі пропонує набагато більшу роздільну здатність та швидкість, ніж наша угода про рівень обслуговування, яка досить стара.

Технології спікання або плавлення можуть сканувати контур кожного шару, а потім виконувати заповнення декількох шарів одночасно, щоб прискорити процес.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.