3D-друк для зовнішнього використання: які типи ниток найбільш стійкі до погоди?


13

Мені хотілося б надрукувати модифікації для мого пташиного годівника, як наклеїти на шкоду граду від минулого літа, так і спробувати стримувати сусідських білок. У мене є принтер FDM (і досвід роботи з нейлоном, ABS та PLA, хоча не обмежуйте відповіді на ті, якщо є щось інше, що краще), який тип нитки найкраще підходитиме до щоденного впливу сонця, дощу, снігу, тощо?


PLA має працювати: web.archive.org/web/20170713072530/http://…
FarO

подивіться на youtube.com/watch?v=qqNfa_zExRU
Тріш

Відповіді:


7

ПЕТ (G) - сильний суперник. Він дуже міцний і водостійкий, і як такий часто використовується для виготовлення поп-пляшок.

PLA має репутацію "біологічно розкладається", і тому часто не рекомендується використовувати PLA на вулиці та / або в контакті з водою. Однак PLA лише біодеградує в дуже специфічних умовах, яким він, як правило, не піддається впливу, тому він може бути використаний (хоча, як твердіший і менш гнучкий матеріал, швидше за все його пошкоджує град).

ABS і нейлон - також хороший вибір. В основному будь-який пластик, який у вас є під рукою, прослужить роками, навіть у зовнішньому застосуванні.


1
Чи знаєте ви, які ресурси порівнюють стійкість PLA / PET / ABS до УФ? Мені було б цікаво дізнатись, який матеріал краще триматися на прямому сонці протягом тривалого часу.
Джефф

Цього явно не вистачає в моїй відповіді, але я не знаю жодного з таких ресурсів.
Том ван дер Занден

1
Деякі дослідження показують, що ABS дуже чутливий до ультрафіолетових пошкоджень, і хоча PLA менше, він значно пом'якшує при високих температурах (думаю, чорна структура в пустелі влітку). У будь-якій ситуації хороший шар фарби, ймовірно, істотно продовжить термін експлуатації Вашого друку.
Джефф

Нейлон гігроскопічний, він може не добре працювати під дощем.
FarO

@FarO Чи можете ви пояснити, як гігроскопічні властивості впливають на його продуктивність?
Том ван дер Занден

2

Я думаю, що ABS - хороший вибір, якщо програма не знаходиться під прямими сонячними променями. ABS - це те, що зроблено з спринклерних ліній, і ті, очевидно, добре під землею, хоча я бачив, що ABS, який залишається на сонці, стає супер крихким з часом і легко затискається.

PLA також повільно тане під прямими сонячними променями. Я це бачив з перших вуст, залишивши відбиток на своєму підвіконні і спостерігаючи, як він повільно перетворюється з вагою предметів на ньому.

PETG хороший у плані легшого друку з хорошою міцністю, але я не можу сказати, що він особливо хороший для зовнішнього використання, залежно від вашої справи. Це може бути безпечно для харчових продуктів!

Мені здається, що Найлон - це найкраща ставка, оскільки це надзвичайно сильний матеріал, і він використовується як передач для речей, що існують зовні, як човни та деталі мотоцикла тощо. У мене немає конкретних доказів того, що це найкраще , але залежно від того, що саме ви намагаєтеся зробити, це, мабуть, найкращий вибір.

На отриманий відбиток завжди можна нанести фарбу на якийсь покриття, що підвищить захист від УФ-променів. Щось на зразок Krylon Preserve It Aerosol Spray ?


1

Я думаю, що ABS стане вашою найкращою ставкою. Це не піддається біологічному розкладанню та легко друкується.

Але ви можете використовувати більш-менш будь-який матеріал, якщо використовувати на ньому якусь форму покриття. Я завжди хотів би надати PLA з покриттям, а не на інші матеріали, тільки тому, що PLA є найлегшим для друку і нетоксичним.


1

У мене є декілька предметів, надрукованих у PLA, які вже близько року перебувають на відкритому повітрі. Крім деякого знебарвлення, я не бачу структурних пошкоджень (ще?). Деякі з них знаходяться на південній стороні будівлі, щоб отримати максимальне сонячне світло.

Звичайно, бельгійське літо не можна порівняти з літом Арізони!


0

АБС був би токсичним , я вважаю (містить BPA, я думаю), тому це не буде хорошим вибором. Я думаю, що PETG безпечний, а також ультрафіолетовий, так що це було б добре. Я не впевнений у програмі PLA чи інших матеріалах.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.