Який хороший спосіб оцінити вплив на міцність матеріалу, які матимуть різні методи друку?


10

Я збираюся 3D друкувати частину, яка повинна відповідати певним вимогам до міцності, завдяки її використанню. Я знаю, наскільки міцним є конкретний пластик (наприклад, міцність на компресію / розтягнення / зсув) при роботі з суцільним шматом, але не тоді, коли він надрукований у 3D. Який хороший спосіб оцінити зміни?


Я голосую за закриття цього питання як "незрозуміло, що ви запитуєте", оскільки воно не визначає конкретної частини, конкретних вимог, конкретного процесу друку, конкретного матеріалу, ... Ми не можемо відповісти на це питання корисно Таким чином, не знаючи, що саме ви намагаєтесь досягти.
Том ван дер Занден

1
@TomvanderZanden Я вважав, що це буде менш корисно, якби я згадав конкретні технології. Я не бачу, як на це неможливо відповісти в загальних рисах.
GiantCowFilms

Вам потрібно зробити DOE (проектування експериментів).
Фернандо Балтазар

Відповіді:


3

Важко сказати, не перевіряючи деталі. Існує багато способів 3D-роздрукувати деталь навіть на одній машині, що дасть різні результати.

Ось кілька порад, які допомагають підтримувати вимоги до міцності:

  • Визначте, де знаходяться ваші напруги, і уникайте того, щоб природне «зерно» відбитка (тобто кожного шару) збігалося з напруженнями деталі. Наприклад, я щойно надрукував деталь з петлями. Я встановив свою частину так, щоб круглий профіль шарніра на кожному шарі замість того, щоб машина «мостила» круговий профіль.
  • Зробіть свою частину більш міцною, збільшивши заливку. Зауважте, що десь близько 35% дійсно не забезпечить набагато більше сили, ніж, наприклад, 50% зі стандартним малюнком заливки (тобто шестикутним, алмазним, копальним). Однак я б міг уявити, що якби коли-небудь розробляли сферичну схему заливки, це було б найсильніше.
  • Простий спосіб збільшити невеликі ділянки деталі - збільшити змінну оболонки (скільки профільних шарів для кожного шару). Знову, посилаючись на мій дизайн шарнірів, я переконався, що мої петлі були повністю надруковані за допомогою оболонки замість оболонки / заливки.
  • Не бійтеся робити якісь післяобробки, такі як додавання епоксидних / епоксидних препаратів у зонах підвищеного стресу.

Якщо для друку це не дорога частина, я б запропонував самостійно пограти з деякими з цих ідей і провести контрольовані тести, щоб побачити, які налаштування найкраще працюють для вашої програми.


"Зауважте, що десь близько 35% насправді не забезпечить набагато більше сил, ніж скажімо, 50% зі стандартною схемою заливки" - Де ви взяли це число? Я завжди чув, що ця межа становить близько 60%, і я хоч раз один раз виявила це в письмовій формі ... але я не проводила незалежних тестів для перевірки інформації, тому була б рада, щоб мене виправили, якщо я помиляюся.
мак

Це з деяких звітів MakerBot. Я вважаю, що твердження також залежить від розміру частини. Зазвичай воно зводиться до розміру "мертвого простору" кожної комірки у схемі заповнення. Я вважаю, що мій коментар здебільшого стосується частин, які потрапляють у 5 "^ 3 простір
tbm0115

"залежно від розміру деталі також" - Цікаво ... Я повинен подумати про це. Інтуїтивно я сказав би "ні", оскільки розмір змінює лише кількість осередків в заповненні, а не їх розмір, тому - для вибіркової одиниці заливки - щільність матеріалу та орієнтація натягуючих векторів повинні залишатися саме такими те саме ... але я відчуваю, що, можливо, мені не вистачає чогось очевидного. Дякую за швидку відповідь у будь-якому випадку! :)
mac

3

Це гарне запитання, яке не приділяло достатньої уваги дослідників. Люди регулярно друкують різні предмети, деякі з них мають вимоги до міцності та потребу в методі оцінки міцності.

Хорошим експериментальним способом оцінити зміни було б знайти пластмасовий предмет COTS, будь то ABS або PLA чи будь-що інше, придбати 3-5 штук, потім реверсувати його, скопіювати дизайн та роздрукувати його 3-5 разів у різних орієнтаціях. Тоді вам потрібно почати руйнувати предмети таким чином, що збігається з вашими потребами. Якщо ваші частини відчували б стиснення - розчавте їх, якщо розтягуєте - розірвіть їх і виміряйте необхідну силу. Потім порівняйте та отримайте відносну міцність, яку ви можете надалі використовувати у своїх розрахунках. Ви помітите, що адгезія між шарами FDM значно слабша, ніж міцність зв’язків у площині шару, тому у вас будуть два коефіцієнти - один для осі Z, один для XY (зауважте, що налаштування принтера можуть сильно вплинути на результат, тому кожен коефіцієнт буде функцією параметрів друку). Можна "

Якщо ви не любитель ретельного наукового підходу, ви можете просто надрукувати свою частину та протестувати її за цільовими умовами стільки разів, скільки потрібно. Або зробити ливарну форму, потім твердий предмет.


ми також маємо проблеми з визначенням впливу погоди на відбитки - висока вологість або температура можуть мати несподівані показники міцності друку.
Тріш
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.