Налаштування ABS Wanhao Duplicator i3


9

Я дивлюся на інших, хто успішно надрукував в ABS за допомогою Wanhao Duplicator i3.

Я спробував отримати багато викривлень і розшарувань. Я спробував поставити велику коробку над принтером, що допомогло дещо викривити, але я все ще отримую деякий шар шару. Я використовував 235 ° C для екструдера і 100 ° C для ліжка. Друкую з висотою шару 40 мм / с та 0,2 мм.

Якщо хтось має налаштування ABS та PETG для цього принтера, ваша допомога буде вдячна.


2
З якими моделями у вас виникають ці проблеми з викривленням? Деякі речі (великі та плоскі моделі) просто не можуть бути надруковані в АБС незалежно від налаштувань, і вам слід просто використовувати інший матеріал. У грі набагато більше, ніж просто ваші налаштування.
Том ван дер Занден

Вони були кутовими дужками для акрилового корпусу, можливо, 1,5 дюймового квадрата з прорізами, в який акрил може ковзати. Інший був дужкою L довжиною близько 1,5 дюймів, надрукованою на кінці. Тут я отримав розділяючі шари. Я досить новачок в 3d друку і добре справився з PLA, але хочу вивчити й інші нитки.
Б Гендрікс

У мене був такий самий випуск і виправлено його, надрукувавши трохи повільніше (25 мм / с IIRC) та використовуючи на ліжку деяку каптонову стрічку. Ви також можете з часом знизити температуру ліжка, як це описано у filaments.ca/pages/temperature-guide#abs . Я надрукував у 90 з довгою моделлю, і зниження температури ліжка зупинило мою розлуку.
Truebrooks

Я просто спробував ABS вперше. У мене були проблеми, і у мене немає скляного ліжка. Мої перші чотири відбитки не змогли на початку, тому я використовував скотч-клеї без зморшок, і мій друк працює чудово. Лол. Дякую клей-паличці без зморшок Scotch.
Рон

Відповіді:


7

Я офіційний дистриб'ютор Wanhao

За досвідом можу порекомендувати друкувати з цими налаштуваннями:

  • Екструдер 230 ° C
  • Нагріте ліжко 65 ° C
  • Майте скляну поверхню
  • Використовуйте лак для волосся над склянкою
  • Продовжуйте закривати принтер або принаймні ставити його там, де майже немає вітру
  • Друк зі швидкістю 45 мм / с

Зауважте, що ці налаштування сильно відрізняються залежно від вологості та інших факторів, пов’язаних із тим, де ви друкуєте, тому було б дуже корисно дізнатися, де ви експериментуєте на земній кулі.

Також зауважте, що вологість повітря дуже сильна для 3D-друку, тому тримайте їх герметично, не використовуючи їх.

Будь ласка, прокоментуйте, якщо у вас є якісь сумніви.


2

Я вдарив і пропустив успіх, але нічого, що вважав би великим. Я використовував Hatchbox ABS з екструдером при 230 ° C і ліжком при 65 ° C і саморобним корпусом.

Одне, що допомогло, - це забезпечити закриття вентиляційних систем вентиляційного каналу біля принтера.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.