Як вибрати принтер з подвійним екструдером?


9

Я використовую Prusa i3 з одним екструдером протягом декількох років, і я хотів би надрукувати з одного матеріалу два кольори або з різних матеріалів для однієї моделі. Тому я шукаю новий принтер з подвійним екструдером.

Чи є спосіб, як виміряти та / або порівняти якість принтерів з подвійним екструдером на ринку?

Наприклад, щоб створити 3d-модель - попросіть продавця (-ів) роздрукувати її - а потім порівняти? - на яких деталях звернути увагу?


1
Без певного бюджету відповіді будуть в усіх місцях, і я сумніваюся, що будь-яка компанія, що продає менше 1000 доларів, збирається надрукувати вам зразок.
tjb1

@ tjb1 Я погоджуюся, що скласти таку угоду з виробником принтерів може бути важко, але мені здається досить реалістичним запитати один з 3D-концентраторів, як це запропоновано tormod-haugene нижче
rudolf_franek

Привіт! Ви розглядали можливість просто модернізувати свій prusa i3, щоб мати замість нього подвійний екструдер?
Альфро

Відповіді:


7

Як ви самі пропонуєте, замовити тестові відбитки певної моделі - це один із способів зробити це.

За допомогою 3D-концентраторів та MakeXYZ ви можете надрукувати свою модель для любителів та малих підприємств за справедливу ціну. Обидва сайти також дозволяють замовити відбитки на основі типу принтера, що, на мою думку, ви можете шукати.

На 3D-концентраторах відвідайте звіти про тренди та виберіть принтер, з якого ви хочете зразок. Аналогічно, на MakeXYZ шукайте місцеві виробники потрібного принтера.


3

Журнал "Make" порівнює тривимірні принтери таким чином, наскільки це можливо науково, щоб допомогти визначити сильні / слабкі сторони кожного 3-D принтера порівняно з іншими. Посилання на тест порівняння в листопаді 2015 року доступне тут: http://makezine.com/comppare/3dprinters/ Однак я не зміг знайти можливість порівняння серед подвійних екструдерів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.