Як вибрати температуру екструзії?


11

З того, що мені вдалося дізнатися, Інтернет-джерела рекомендують близько 205ºC для PLA та близько 240ºC для ABS. Але це, звичайно, лише вказівки. Оптимальна температура друку може бути різною залежно від принтера, нитки, моделі та інших параметрів нарізки.

Наприклад, я мав успіх надрукувати чорний PLA при 190ºC, але срібло PLA тієї ж марки створює мені проблеми. Мені важко з’ясувати загальні правила. Тому я хотів би побачити загальний посібник з цього питання, виходячи з (принаймні) наступних питань:

 1. Які відомі фактори перед друком можуть допомогти визначити правильну температуру екструзії? Очевидний приклад: ABS проти PLA

 2. Що може статися під час друку або після нього, коли температура занадто низька?

 3. Що може статися під час друку або після нього, коли температура занадто висока?

Відповідь на перше запитання може мати форму таблиці пошуку або подібну. Другий і третій можуть допомогти комусь відрегулювати температуру, виходячи з симптомів невдалого друку.

Я розумію, що відмова або успіх друку може залежати від набагато більше факторів, ніж температура екструзії, але я не хотів робити це питання занадто загальним. Пізніше я можу задати те саме питання для інших налаштувань (наприклад, швидкість друку). Однак дайте мені знати, чи варто це питання розширити чи вдосконалити, щоб зробити його кориснішим.

Відповіді:


9

Основи температури друку

Зазвичай виробники задають дещо широкий діапазон температур друку, а яка температура вам насправді потрібна, можна визначити лише шляхом спроб та помилок:

 1. Термістор у вашому готелі не на 100% точний і може мати зміщення на кілька градусів порівняно з його фактичною температурою.

 2. Ваш готель має невеликий градієнт температури, місце, де плавиться пластик, може мати більш високу / нижчу температуру порівняно з температурою вашого термістора.

2 ще більше посилюється

 1. Коли ви друкуєте швидше, вам потрібно більше тепла. Холодна нитка, що швидко рухається по вашому готелю, охолодить її локально, це означає, що температура буде прохолоднішою, ніж те, що вимірює термістор. Швидше друкується рівне зіткнення температури до 10 ° C, а для дійсно повільного друку ви можете зменшити його на 10 ° C від місця, де ви зазвичай перебуваєте.

 2. Це незначна проблема, але різні кольори однієї марки та матеріалу можуть працювати краще при різних температурах. Пігменти, які використовуються, можуть дещо впливати на температуру плавлення. У різних марок також можуть бути різні температури.

Деякі симптоми можуть дати вам керівництво щодо регулювання температури:

Друк занадто гарячий

 • Дрібні / повільні відбитки можуть недостатньо швидко затвердіти, залишаючи вас некрасивою плямою.

 • Строгі / погані мости.

 • Пластик при тепловій розриві може розм’якшити, що призведе до засмічення.

 • Ви можете спалити / погіршити матеріал (але для цього вам дійсно потрібно вийти за межі температурного діапазону).

Друк занадто крутий

 • Для екструдування потрібна занадто велика сила, що призводить до пропускання / шліфування нитяного приводу.

 • Розшарування шару: пластик повинен бути досить гарячим, щоб частково розплавити шар під ним і прилипати до нього. Об'єкти, надруковані при більш холодній температурі, як правило, слабкіші на межі шару.

Крім того, гарячі відбитки іноді можуть мати більш глянсову обробку, ніж холодніші.


Дуже корисно, дякую! Чи випадково вам відомо про конкретну 3D-модель, яка може допомогти людині знайти оптимальну температуру? Мовляв, модель з певними характеристиками, які особливо чутливі до температури?
mhelvens

@mhelvens Враховуючи, що ідеальна температура залежить від моделі, яку ви друкуєте, такої моделі не існує.
Том ван дер Занден

Досить справедливо. ;-) Але причина того, що температура може вийти з ладу для конкретної моделі, ймовірно, залежить від конкретних характеристик, таких як нависання, мости, гострі кути тощо. Я уявляв модель, яка має всі ці характеристики, і могла допомогти вам зрозуміти «температурний простір».
mhelvens

2
 1. Деякі виробники дають рекомендовану температуру, яка була б найкращим місцем для початку та налаштування звідти. В іншому випадку ви можете надрукувати об'єкти калібрування та знайти найкращий темп. Ось для цієї мети башта темп . Переважно це процес спроб та помилок із усіма різними принтерами там. Те, що може працювати на одному принтері, може не працювати на іншому.

 2. Об'єкт може розпастися, якщо температура занадто низька, оскільки пластик не буде добре скріплюватися між шарами. Ви також можете отримати нерівну поверхню предмета, і нитка також може застрягнути в готелі.

 3. Зазвичай занадто високі температури, ваш мостик не буде таким хорошим, і ви отримаєте багато нанизування. Назуючий приклад , перед тим, як увімкнути занадто високу температуру, перед втягуванням буде витікати більше ниток. Ваші нависання можуть також згортатися по краях.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.