3D-друк за допомогою блендера


11

У мене є об'єкт, який я хочу надрукувати в 3D. Але у мене є кілька запитань щодо цього. Які речі я повинен стежити, коли 3D-друк?

Я знаю, як змінити метричний розмір і т. Д. Деякі люди сказали, що найкраще встановити товщину на низькій кількості, а не робити об'єкт твердим (залишати порожнім / порожнім всередині), щоб заощадити гроші під час друку.

Це правда чи це не має значення?

А що робити, якщо я хочу, щоб дві частини предмета були окремими кольорами чи матеріалами? Чи потрібно це міняти в Blender?

Будь-яка порада та інформація буде корисною, дякую.

введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення


1
Інформація про принтер, який ви використовуєте, була б дуже корисною. Очевидно, що твердий предмет використовує набагато більше матеріалу, ніж порожнистий, тому вам потрібно з’ясувати, як принтер інтерпретує ваші моделі (робити невеликі тести?). Чи підтримує принтер кілька матеріалів одночасно? Якщо ні, вам потрібно буде в потрібний час призупинити друк і поміняти матеріали, щоб змінити кольори. Ви можете встановити кольори в блендері в якості посібника, але це не дозволить магічним чином замінити котушки для вас на звичайному 3D-принтері. Можливо, ви зможете встановити точку зупинки програмно у випадку, якщо ви забудете, але, знову ж таки, це залежить від обладнання.

Відповіді:


4

Ви правильно ставитесь до стін. Використання модифікатора об'єкта Solidify - це, мабуть, найкраща ставка. Низька товщина: значення ( 0,1 , мабуть, добре) допомагає зберегти стінки тонкими, але міцними. Ви можете відстежувати товщину, регулюючи значення з виду Wireframe .

введіть тут опис зображення

Крім того, і це, мабуть, найголовніше, що потрібно знати , ваша сітка повинна бути чистою. Під чистим, я маю на увазі, що це все має бути одна штука. Ніяких окремих кубиків, циліндрів тощо, які ви додавали під час моделювання, лише один суцільний шматок. Подумайте про це таким чином. Якщо ви додали куб і частина цього куба знаходиться всередині решти, це може виглядати добре зовні. Але 3D-принтер зовні не друкує, він друкує все. Так що стіна, хоч і прихована, що присутня на внутрішній стороні вашої сітки, буде надрукована .

Погано:

введіть тут опис зображення

Добре:

введіть тут опис зображення

Нарешті, якщо у вас є частини вашої сітки, які не можна надрукувати знизу вгору або не стоять самостійно, розгляньте можливість додавання підтримок. Ви завжди можете їх вирізати пізніше.

Нога додана, тому що вона не стоятиме сама по собі:

введіть тут опис зображення


Я додав 2 зображення, якщо ви подивитесь, у мене є ще одне питання. Як я повинен розмістити свій об’єкт для друку? Чи слід покласти бік тексту обличчям вниз, щоб він мав щось стояти?

@Ulus Це, мабуть, найкраще. Якщо моя відповідь допомогла, будь ласка, прийміть її.

Ще раз дякую за відповідь. Також я не хочу, щоб об'єкт був міцним всередині, тож краще було б розмістити за ним отвір? (Я бачив, як люди роблять це у відеоуроках) І якщо так, де було б найкраще місце? Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас є ідея, я був би радий :)

@Ulus Дірка? Тверділий модифікатор забезпечить, що це просто стіни. Ви хочете, щоб можна було щось заткнути всередину через отвір? Якщо ви робите, можливо, в середній частині задньої частини сітчастої сітки, під центральною ручкою.

Гм ок, я гадаю, виправлення та повторне розміщення дублюваної сітки всередині також працюватиме, тоді я буду використовувати булевий модифікатор, щоб зробити отвір у циліндрі, який повинен працювати :)

3

На які речі я повинен бути уважним під час 3D-друку?

не багатоманітна геометрія : геометрія, яка не може існувати в реальному світі.

Перед експортом корисно перевірити правильність розмірів вашої сітки:

введіть тут опис зображення


Увімкнення сітчастого аналізу дозволяє візуально перевірити такі проблеми, як пересічні грані, гострі краї, краї з товщиною нижче порогу та інші критерії.
інструмент огляду забарвить обличчя з тими проблемами.

введіть тут опис зображення


І нарешті, ви можете зробити вибір за такими ознаками, як вільна геометрія, внутрішні обличчя або непоєднані вершини.

введіть тут опис зображення

зауважте, що це лише інструменти, які допоможуть вам знайти проблеми, жоден з них не виправить сітку для 3d-друку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.