Чи потрібно додавати свій 3D-принтер?


19

У мене вдома побудований RepRap з відкритими всіма сторонами ..

Чи є якась перевага для закриття області друку акрилом?

Відповіді:


17

Важко сказати, чи варто особисто вкладати принтер. Однак ви попросили переваги, і я назву деякі з них, на яких можна базувати рішення.

3D корпус принтера

 • допомагає підтримувати температуру всього відбитка на контрольованих рівнях, якщо ви використовуєте нагрівальний елемент, термопару та регулятор pid . Це одне з найбільш безпосередніх напрямків використання корпусу, чого практично неможливо досягти іншими способами. Можна було б неохайно сказати, що це робить для цілого друку те, що робить нагрівний шар для початкових шарів. Контроль температури може бути сприятливим для адгезії шару і може допомогти проти проблем розшарування. Це може зайнятись виправленням тріщин та повним розшаруванням (Спасибі @J. Roibal за те, що ці тріщини знайомі мені в коментарях)
 • тримає під контролем небезпечні випари . Тут ви можете знайти наукове дослідження про це, опубліковане в Atmospheric Environment 79 під назвою «Ультратонка емісія частинок з настільних 3D-принтерів саме на цю тему. Ви можете вбудувати фільтр з вентилятором у свій корпус, щоб фільтрувати повітря від усіх небезпечних випарів, які утворюються при плавленні певних типів пластику. Він може просто циркулювати повітря всередині камери або витягати відфільтроване повітря з корпусу. Це ще одне використання, якого не можна досягти інакше (afaik).
 • може тримати вологість подалі від принтера. Це корисно для ниток, які приваблюють воду (і не надто добре друкуються за цієї обставини). Це також слід реалізувати окремо для збереженої нитки, також додаючи трохи силікагелю для регулювання вологості. (Спасибі @Obmerk Kronen у коментарях)
 • мінімізує втрати вашого теплового ліжка. Це відбувається принаймні двома способами, - нагріте ліжко також буде нагрівати оточення, тобто внутрішню частину шафи. Підвищуючи його температуру, різниця температур і, отже, втрата тепла мінімізуються. Також вітер, вводячи великі коливання переданого (тобто втраченого) тепла, зводиться до мінімуму. У цьому сенсі це також
 • вимикає будь-який вітер для стабільності температури друку. Також пил і частинки, які можуть бути роздуті на друку, будуть вимкнені (завдяки додаванню пилу / частинок: @Obmerk Kronen). Це користь, яка приходить без нагрітої камери або фільтра.
 • допомагає підтримувати чистий принтер між використанням. Ваші сокири дякують вам, що не маєте пилу.
 • зменшує запах і шум. Якщо ви користуєтесь принтером у вашій житловій зоні, це одне може принести велику користь.
 • гарантує, що ваш принтер під час зберігання безпечний, на нього нічого не впаде.
 • може виглядати досить приємно і додавати стилю вашого принтера, навіть якщо саморобний ;-)

Очевидно, є і недоліки, як: підключена робота / гроші для її виготовлення, збільшення місця, що використовується для принтера, і, якщо це не добре зроблено для цієї мети (яким воно має бути), збільшення труднощів у ремонті та обслуговуванні самого принтера ( тобто вивести принтер із корпусу).


Як я розумію, деякі типи ниток повинні бути укладені для запобігання розтріскування та деформації під час друку через занадто швидке охолодження.
Дж. Ройбал - BlockchainEng

У вас є посилання на це? Я хотів би додати інформацію у відповідь!
kamuro

1
kamuro - мені вдалося знайти пару посилань, включаючи публікацію reddit, в якій обговорюється проблема злому, яку вирішує додаток: reddit.com/r/3Dprinting/comments/2jn3en/… Додатковий пост від "tommyph1208" йде в глибину про цю тему: ultimaker.com/uk/community/…
Дж. Ройбал - BlockchainEng

1
+1 Дуже хороша відповідь. Ви можете додати збереження вологості. (Це плюс також для камери нитки). і збереження протягу (вітру) від нитки та друку є дуже важливим моментом - не лише температури, а й частинок пилу ..
Obmerk Kronen

1
редагував інформацію в, дай мені знати, якщо це те, що ти думав.
kamuro

9

@kamuro дав чудову відповідь, тому я просто спробую додати, зігравши захисника диявола.

Можливі речі, на які слід звернути увагу:

 • Невідповідний корпус може призвести до більшої різниці температур, що призведе до більш високих швидкостей викривлення та розшарування. Наприклад, якщо ви не закриєте верхню частину машини, температура на початку друку буде потенційно іншою, ніж далі.
 • Розшаровування / викривлення після друку. Те саме можна сказати і для принтера без корпусу. Але якщо ви надто прагнете видалити друк безпосередньо після друку, ви ризикуєте по суті "загартувати" деталь. Натомість дайте деталі сидіти при теплішій температурі навколишнього середовища і знову стане повністю твердою.
 • Корпуси - це не "виправлення". Корпуси - це лише засіб зменшення мінливості у вашому процесі. Як оператор, ви все-таки повинні точно налаштувати свій процес, підбираючи правильну температуру екструдера / HBP та якісні матеріали, щоб забезпечити повторювані якісні відбитки.
 • kamuro цього трохи торкнувся, але труднощі з технічним обслуговуванням. Якщо говорити з досвіду, видалення акрилових панелей з машини, не призначеної для огородження, досить дратує. Однак це може бути полегшене кращим дизайном. Я вирішив прикріпити панелі до своєї машини, але оснащення дизайну було б краще. Зокрема, відрегулювати натяг мого ременя стало дуже складно на моєму Replicator Dual після додавання акрилових панелей.
 • Не робіть занадто гарячим. Я допустив помилку новичка після додавання корпусу до машини, використовуючи обігрівач місця в кімнаті поруч із принтером. Космічний нагрівач коливався і періодично направляв тепло на машину. Після кількох невдалих відбитків я помітив, що додаткове тепло навколишнього середовища в приміщенні викликало, що зброї ABS для мого НВР перекошуються під теплом / вагою НВП. Корпус не був першопричиною, але це допомогло захопити зайве тепло всередині машини.

1
Фантастичне доповнення, я не вважав багато цих недоліків для додавання корпусу.
Дж. Ройбал - BlockchainEng

1
Так, фантастичне доповнення. Однак я б не називав більшість цих недоліків, а лише недоліки, які виникають із недоліками дизайну;) Це допоможе виробникам надзвичайно багато, будуючи власний корпус!
kamuro

@kamuro спасибі, було важко придумати недоліки. Але я погоджуюся, що це більше речей, на які слід звернути увагу, додаючи корпус. Ваша відповідь важко зверху lol
tbm0115

0

Люди додають "пасивну нагріту камеру", коли друкують в АБС. Однак я особисто думаю, що найкраща причина мати власну камеру - це ви можете додати повітряний фільтр. Якщо додати повітряний фільтр, ви знизите опромінення дрібних повітряних частинок. Зазвичай вважається поганою ідеєю дихати частинками з пластику.

Для PLA вам не захочеться повітряна камера. Якщо ви хочете зробити повітряний скрубер, вам знадобиться вхід повітря, щоб уникнути нагрівання камери нагрівання.

З цього приводу, як ми бачимо в z18, PLA може отримати користь від камери активного нагрівання, але вам доведеться розібратися, яка оптимальна температура.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.