Чи можна надрукувати щетину зубної щітки?


11

Чи можливо друкувати щетинки зубної щітки за допомогою звичайного 3D-принтера FDM? Мене особливо цікавлять ширина щетинок, зближення кожної щетини та гнучкість кожної конкретної щетини.


Привіт @J. Ройбале, я помітив, що ваше питання вже деякий час виникає. Чи змогла вирішити ваше запитання будь-яка з наведених нижче відповідей? Якщо так, то ви не хочете прийняти відповідну відповідь. Якщо ні, то чого не вистачає, щоб ми могли допомогти вам далі? Крім того, якщо ви зрозуміли це самостійно, ви завжди можете відповісти і прийняти власне рішення. Дякую.
StarWind0

Відповіді:


6

Насправді минулого року група використовувала звичайний принтер FDM для 3D-друку волосся, розчесаних тощо. Дивіться прес-реліз університету Карнегі Меллон

https://www.engadget.com/2015/10/29/3d-printing-hair-is-as-easy-as-using-a-hot-glue-gun/

http://technabob.com/blog/wp-content/uploads/2015/11/3d_printed_hair_by_Gierad_Laput_Xiang_Chen_Chris_Harrison_1.jpg

Це говорить, наскільки я знаю, ви не матимете доступу до цього процесу, і, ймовірно, знаходиться під патентами патентів та інших вбивць інновацій.

Тепер, як це зробити поза модним програмним забезпеченням.

Для принтера FDM найменша насадка, яку я коли-небудь отримував, була 0,1 мм, вона заклинила миттєво. З цією точністю можна було надрукувати рядки.

Тепер нам належить перейти до чогось більш досконалого, наприклад, DLP. Не потрібні матеріали, а ближче до потрібного розміру. формуляр може надрукувати на 25 мкм. Що як волосся 17 мкм, ви "досить близькі" .. але смола була б крихкою і ламалася. У них є інші матеріали, такі як гнучкі, але я з ними недостатньо знайомий.

Також просто збираюся згадати. Крихітні пластинки із пластику швидше зрізують вас, ніж розчешуть.


Ще однією додатковою запискою до formLabs (form1 +) вона може створити функції, які становлять 25 мкм, але, на мій досвід, отримую її для надійного друку, що потрапив або пропустив, особливо коли вони надруковані надзвичайно близько, як на щетині.
Дизель

3

На даний момент FDM-принтер, ймовірно, не дасть хороших результатів, якщо ви маєте намір надрукувати той же дизайн, що й поточні зубні щітки.

Кожна нитка має діаметр приблизно 0,007 ", що трохи більше типового мінімального діаметра, який можливо можливо видавити. Це не залишає багато місця для забезпечення достатньо добре поверхні між шарами.

Завдяки цим маленьким можливостям у вас можуть виникнути проблеми з вирішенням та точністю машини. Роздільна здатність може визначати, наскільки добре пасма друкуються окремо. Точність може визначати, наскільки добре кожен шар друкується один над одним. Якщо точність ваших машин становить приблизно 0,0005 ", тоді очікуйте, що у ваших шарів буде розміщено приблизно 0,0005" -0,001 "за розміром 0,007". Я також не враховую, наскільки добре підтримується / налаштована машина, що може погіршити як дозвіл, так і точність.

Отже, це можливо на FDM, але наразі це не вірогідно.

Щоб допомогти вашим шансам:

  • Уповільнити швидкість подачі (можливо, 30-40 мм / с)
  • Слідкуйте за і під екструзією. Це буде помітніше на менших функціях, як ця. Це або буде схоже на велику краплину, або майже нічого. Ви повинні мати налаштування у своєму слайсері, щоб допомогти здійснити компенсацію.
  • Очистіть екструдер і привідну передачу та налаштуйте натяг на нитку в складі екструдера.
  • Використовуйте якісну нитку! Якщо нитка вийшла за межі круглої форми, то відбудеться над / під екструзією.
  • Пам’ятайте про будь-які вимоги організації охорони здоров'я щодо типу матеріалів, які вам дозволяється використовувати для того, що йде вам у рот. Ця ж логіка стосується того, щоб ви не надрукували щетинки в чомусь, що може ліпити. Я вважаю, що нейлон безпечний, принаймні в США, але не цитуйте мене з цього приводу.

Додавши до цього, навіть друковані матеріали, затверджені FDA, не мали б права на себе. Оскільки принтер не відповідає стандартам FDA.
StarWind0

@StarWind Ви знаєте, як друкована частина не відповідатиме стандартам FDA? Навіть не для натуральних PLA чи нейлону?
tbm0115

1
Ми вели довгу розмову про це у фейсбук-групі, яку я керую, любителями 3d друку. Проблема зводиться до того, що ваша машина не відповідає стандартам харчової / чистої кімнати. Член, який працював у цьому просторі, був дуже впевнений у цьому. Пластичний буде.
StarWind0

Я думав, що це нерозумно, враховуючи темпи, про які ми говоримо
StarWind0

1
Це вірно! Існує проблема із забрудненням насадки та встановленням пластин (стрічки, клею тощо), правда?
tbm0115

1

Я хотів щось робити для ялинки, використовуючи техніку краплинного циклу. Ви можете використати той же метод або щось подібне, щоб спробувати створити щось, схоже на щетинку зубної щітки, але я не думаю, що ви хотіли б спробувати очистити зуби за допомогою неї.


Не могли б ви додати трохи детальніше? Що таке техніка "петля петлі"?
Том ван дер Занден

В основному принтер виводить лінію з моделі повітрям, а потім повертається до моделі, створюючи петлю або нитку нитки.
користувач802599
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.