Як створити різьбову нитку в OpenSCAD?


9

Чи є якийсь простий спосіб створення різьбової нитки в OpenSCAD? Мені потрібно щось на зразок діаметру 10 мм на кінці, 9 вгорі і висоти 10 мм.


Не могли б ви детальніше розглянути, який підхід ви застосували, що ви вже пробували і чому це не вдалося? Це може допомогти можливим відповідачам знати, з чого почати пояснення.
kamuro

Існує безліч бібліотек для OpenSCAD для створення потоків. Просто не вдалося знайти жодної для конічної нитки (тобто трубопроводу).
Hiisi T

Відповіді:


4

Якщо ваші навички математики та OpenSCAD перевершують мої, ви, можливо, зможете скористатися бібліотекою метричних гайок, болтів і ниток OpenSCAD, розміщеною тут: Бібліотека метричних гайок OpenSCAD, Бібліотека болтів і ниток

Він використовує різні засоби для формування багатокутників навколо радіуса і включає формули для часткових оборотів. У конструкції передбачається, що центр обертання для сформованих багатокутників є постійним. Я переглянув код зовнішньої нитки і міг легко визначити посилання на радіус.

При правильному кодуванні ви можете генерувати змінний радіус на основі висоти циліндра в певній точці і досягти необхідного конусного ефекту.

Я думаю, що вам доведеться зменшити бажаний радіус на дріб, скажімо, на 0,05 мм, щоб вставити нитки, що утворюють багатокутники, у ваші конічні циліндри.

Якщо ви не сильний кодер, ігноруйте цю відповідь.


Отже, немає готового рішення. Дякуємо за коментар Буде грати з бібліотекою.
Hiisi T

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.