Як надрукувати металеві деталі?


19

Я хотів би надрукувати деталі (наприклад, ювелірні вироби) для використання, які я не хочу виглядати або відчувати себе пластиковим, але металевим, тому коротко люди не побачать великої різниці.

Чи є певний тип домашніх принтерів, які можуть досягти цього? Або це скоріше такий тип нитки, який ви повинні використовувати?


хіба хороша металева фарба не могла це зробити на будь-якому матеріалі? Вага не буде однаковим, але він буде мати глянсовий вигляд і холодну температуру, я підозрюю, що ви їдете.
deltree

1
Додавши до своєї відповіді, найкращим варіантом все-таки є, мабуть, втрачена лиття PLA чи ABS та полірування ювелірними дрилями з відповідними наконечниками. Те саме, що використовують справжні ювеліри, за винятком того, що вони використовують принтери Solidscape $ 10 000 +, які друкують у воску та використовують замість втраченого воску.
Лев Ервін

Відповіді:


14

Якщо ви хочете друкувати на RepRap як принтери FDM , ви не можете друкувати з металу, але ви можете використовувати нитку, яка намагається виглядати як метал. Я маю хороший досвід роботи з Bronzefill , але є багато інших, лише Google для 3D друку на металевих нитках . Зверніть увагу, що іноді деталі потрібно обробити за допомогою кам'яної камери . Є кілька відкритим вихідним кодом DIY тумблери ви можете створювати і використовувати.

Якщо ви насправді хочете друкувати з металу, вам знадобиться принтер SLS ( Selective laser sintering ), який набагато дорожче.


6
Якщо ви вирішите використовувати принтер FDM і змішану нитку, я також переконуюсь, що ви придбаєте більш міцну насадку (наприклад, загартовану сталеву насадку). Це зменшує знос і розрив насадки, оскільки змішані нитки (такі як металева заливка, деревна PLA, світіння в темряві) містять тверді частинки, які можуть бути абразивними проти латунних насадок.
Droid_JSmith

8

Металеві нитки Colorfabb - це найбільш схожі на метал нитки (мідь, латунь та бронза) і, ймовірно, ті, які мали б найбільше сенсу для ювелірних виробів. Хоча він не такий щільний, як твердий метал, він приблизно в 3 рази щільніший, ніж звичайний пластик, і коли шліфований метал виявляється наскрізь. Роздрукуйте на 100%, щоб зробити його важчим. Бронзозасипка становить приблизно 3,9 г / см³, близько 80% ваги металу, можливо 30-40 об.%. Я б не сказав, що відшліфований результат відчуває себе твердим металом, але він виглядає ще менш схожим на пластик.

Є також Філамет, який обіцяє бути майже повністю виготовленим з металу і може бути спечений в твердий метал, але він поки що не був випущений.


2
Філамет описаний на kickstarter.com/projects/879356311/…
TextGeek

8

Спеціально для менших деталей я б запропонував заглянути в гальванічне покриття. Ви можете отримати справді приємну, мідну, нікелеву або навіть золоту обробку, використовуючи її.

Найбільша проблема полягає в тому, що для електропланування чогось це повинно бути електропровідним, але на ринку є багато струмопровідних фарб, які можна використовувати для нанесення дуже легкого покриття, щоб зробити пластик струмопровідним. Я наполегливо пропоную добре нанести грунтовку (2-3 шари) перед нанесенням струмопровідної фарби, оскільки це допоможе мінімізувати необхідну кількість струмопровідної фарби.

Ось посилання на інструктаж щодо дешевого рішення, що діє, гальванічне. Це передбачає, що ви робите це на металі, але коли ви наносите струмопровідну фарбу, це фактично те саме.

Також тут є посилання на амазонку на досить вигідну струмопровідну фарбу для розпилення, яка зробила б роботу непогано.


4

деталі ... я не хочу ... відчувати себе пластиком

Це важче, ніж виглядати як метал. У пластику немає ні щільності металу, ні теплопровідності металу. Тож на дотик люди зможуть визначити різницю між практично будь-яким металевим предметом і пластиковим предметом, який виглядає схожим.

Що стосується ювелірних виробів, якщо власник не заперечує, що це не метал (вони зможуть сказати), ви можете обдурити більшість глядачів правильною обробкою. Шліфування / розгладження, а потім фарбування надрукованої частини працюватиме для більшості речей.

Для речей, які істотно звисають, розгойдування і дія предмета може надавати його щільності, але деякі предмети, які люди очікують, що це металевий метал, можуть бути надруковані в твердий або пластик високої щільності і надати однакову вагу, хоча вони меншої щільності.

Чи є певний тип домашніх принтерів, які можуть досягти цього?

Для речей, які відчувають себе металевими, ні, за винятком дуже дрібних предметів, де вага та теплопровідність не будуть значущими. Принтер з лазерним спіканням може виготовити справжні металеві деталі, якщо це потрібно, але вони не належать до категорії домашніх машин.

Якщо ви не заперечуєте проти багатоетапного процесу, ви можете виготовити форми з друкованого предмета, а потім відлити справжній метал або епоксидні композиції дуже високої щільності для досягнення своєї мети.

Крім того, машина високої роздільної здатності з великою кількістю оздоблювальних робіт наблизить вас до того, як ви будете схожі на метал.


4

У вас є кілька варіантів:

 1. Друк за допомогою ниток, складених із пластикової та металевої порошкової суміші . Бронзовий заповнення - один із прикладів.

  Хоча більшість може стверджувати, що це не дуже схоже на бронзу або мідь, а скоріше глини, це можна зробити за допомогою деяких методів автоматичного полірування:

  Деяким не подобається ідея мати пластикову та металеву порошкову суміш, і вони кажуть, якщо це не чиста бронза / якийсь інший сплав, він також може бути пофарбований. Який другий варіант:

 2. Розпилюйте фарбу ABS або PLA друку фарбою з металевою фарбою. Можливо, вам знадобиться відшліфувати пісок або ацетонову ванну, щоб фарба нанесла рівномірно.

 3. Покриття металом можна зробити для більш реалістичної текстури.

  3D-друк знову слід спочатку відшліфувати / відшліфувати.

 4. Перший спосіб отримання фактичного металевого предмета з пластикового предмета: Друк металевою глиною , потім її випалення в печі. Вам знадобиться відповідний екструдер, який може екструдувати пасту замість нитки:

  Є 3D-принтери, які можуть це зробити офіційно.

  Вам знадобиться піч ...

 5. Другий спосіб отримання фактичного металевого предмета з пластикового предмета за допомогою металевого лиття ("лиття втраченого полімеру"). З усіх перерахованих вище варіантів це найнебезпечніше, якщо ви не досвідчені, кваліфіковані та обережні.


3

На додаток до вищезгаданих збагачених ниток, які дають відмінний результат, ABS може бути оштукатурений, пофарбований і навіть хромований.

ABS оштукатурені, пофарбовані та хромовані


1
Чому ви самі не вставляєте деякі зображення?
Zizouz212

1

На RepRap: Blog - новий підхід до друку металів , також є цікава дискусія щодо друку на спеціально розроблених сплавах припою .

Автор осідає на 57,5% Sn, 41,3% Bi, 1,2% In, який починає плавитися при 130 ° C і закінчується приблизно на 170 ° C. Це має набагато кращу в'язкість після плавлення, тому вона не просто стікає і не забивається вгору, а температура плавлення є досить низькою, щоб її можна було застосувати безпосередньо поверх PLA або ABS.

Латунні насадки швидко роз’їдаються, тому потрібен інший матеріал (анодований Al був покращенням). Це звучить важко, але можливо.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.