Чи потребують крокові двигуни будь-яке обслуговування?


23

У мене принтер вже майже рік.

Чи є щось, що я повинен робити для підтримки двигунів?


3
Взагалі кажучи, ви ніколи не повинні відкривати кроковий двигун, який ви збираєтеся знову використовувати - у деяких із них використовувані магніти будуть ослаблені, якщо мотор буде розібраний без використання залізного «утримувача». Крім того, існує ризик потрапляння забруднень в малий проміжок між ротором і статором. Теоретично існують способи обережно зробити заміну підшипника, але навряд чи варто коштувати неприємностей на кроковій формі, що використовується в настільних 3d-принтерах.
Кріс Страттон

Відповіді:


13

Сам кроковий мотор цього не робить. Ви можете оглянути мотори на предмет сміття чи пилу.

Залежно від конфігурації ви можете перевірити частини принтера, які з'єднуються з вашим кроковим двигуном, наприклад, вали муфти, шківи, ​​ведучі гвинти / резьбові стрижні та ремені. Дроти крокового двигуна слід періодично перевіряти на предмет зносу та деформації.


Перевірка проводів на наявність пошкоджень може запобігти щось гірше, але чи справді є якась перевага періодично перевіряти інші деталі? Я думаю, що така перевірка потрібна лише тоді, коли ви помітите погіршення якості друку.
Том ван дер Занден

2
Ніколи не зашкодить превентивно наздоганяти проблеми. Деякі з них легко перевірити. Інші вимагають відродження ліжка. Я б не зациклювався на тому, що це знову вимагатиме калібрування.
kareem

3
Особливо важливо, якщо принтери з високою швидкістю / вібрацією важливо періодично оглядати гвинти та гайки, щоб переконатися, що вони не розхитуються.
Чейз Кромвель

10

Ні, крокові двигуни не потребують обслуговування. Вони є безщетковим мотором, тому у них немає щіток, які потрібно замінити.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.