Як встановити нову позицію наведення, використовуючи програмне забезпечення та / або зріз, не змінюючи апаратну кінцеву зупинку?


9

Перед питанням, ось моя установка;

  • Prusa i3 (з материнською платою Mks Gen v1.2)
  • Повторіть, як нарізати
  • Вихідний код Марліна

Моє головне завдання - перетворити мій 3D-принтер на принтер для шоколаду. Я замінив екструдер нитки на шоколадний екструдер. І саме там розпочався мій випуск. Тому що новий екструдер під час навісування трохи зупиняється на осі y. Він виходить зі стандартного ліжка 20х20 см. Інші осі X і Z в порядку.

Отже, я грав з #definesпоясненим нижче, але я навіть не зміг зробити жодної різниці в мм, наводячи навідник. Усі вони ігноруються, коли принтер нав'язує. Він іде і спирається на апаратні кінці та зупиняється там з часом.

Все, що я хочу, зміщення 10 мм для осі Y.

Почав з цього;

// Travel limits after homing
#define X_MAX_POS 200
#define X_MIN_POS 0
#define Y_MAX_POS 190  <<<< (tested with 190 and 210)
#define Y_MIN_POS 0
#define Z_MAX_POS 200
#define Z_MIN_POS 0

і це;

// The position of the homing switches
#define MANUAL_HOME_POSITIONS  // If defined, MANUAL_*_HOME_POS below will be used

//Manual homing switch locations:
// For deltabots this means top and center of the cartesian print volume.
#define MANUAL_X_HOME_POS 0
#define MANUAL_Y_HOME_POS 10 <<< (tested with 10 or -10)
#define MANUAL_Z_HOME_POS 0

Я також грав у налаштуваннях інструменту для зрізування (Repetier) , де згадуються пов'язані значення, але там також немає радості.

Будь-який вклад високо оцінений.

Відповіді:


6

Настройка Y-Max не допомагає, оскільки це кінцева зупинка програмного забезпечення для іншого кінця осі.

Положення Y Home також не допомагає, оскільки воно лише змінює координату, яку приймає принтер, коли він потрапляє на домашнє положення. Це використовується для принтерів (як дельти), в яких розміщені максимальні кінцеві комутатори.

Що може допомогти - це трохи G-Code відразу після Хомінга. Хомінг - це G28. Просто додайте G1Y10 після цього. Це перемістить вашу вісь Y на 10 мм відразу після наведення. Тож воно буде тоді в бажаному положенні. Якщо потім додати G92, ця позиція стане початковою позицією для друку. Тому додавання цих двох рядків має це виправити. Cura дозволяє редагувати ці стартові G-коди, щоб вони потім автоматично додавали модифіковані коди до всіх ваших відбитків.

Ви також можете спробувати G10 (з прошивкою, яка його підтримує.

Детальніше про G-коди див .: http://reprap.org/wiki/Gcode


Зрештою, це був і мій висновок. Тобто, кінцева зупинка програмного забезпечення - це насправді не те, чого я хотів. Але я не дуже перевірив, який G-код може зробити це для мене. Тепер я знаю.
Сенер

Я думаю заново встановити апаратну кінцеву зупинку, щоб додому, як я хотів. Хоча, я ще не так багато грав з G-кодами. Це також виглядає перспективно як рішення. Але, що я розумію з вашого пояснення, виправлення G-коду до положення Y homeing обробляється лише тоді, коли ви починаєте друкувати не під час включення або скидання принтера. Це все одно вийде за межі. якщо це станеться, певні краплі рідкого шоколаду все ще можуть випадати по периметру. Правильно?
Сенер

Точно процес наведення ще переміститься в положення наведення, визначене апаратними торцевими упорами. Потім G-коди це виправляють, але з кожним рухом він переміщуватиметься у критичне положення, а потім знову повертається.
Lars Pötter

Велике спасибі Ларсу та Камуро. Це рішення, безумовно, врятувало мені день. Але, я думаю, краще було б перевстановити кінцеву зупинку Y або збільшити ліжко на 10 мм більше на всі краї.
Сенер

3

Тепер я, нарешті, встиг розглянути це, оскільки знав, що воно якось існує, але не був впевнений, як це працює:

Використовуйте команду G-код M206 у програмах Marlin, Sprinter, Smoothie або RepRap, щоб зрушити 0,0,0 координату вашої друкованої таблиці відносно кінцевих вершин.

Сторінка вікі reprap.org говорить:

Зазначені значення додаються до положення кінцевої зупинки, коли осі посилаються. Те саме можна досягти і з G92 відразу після наведення (G28, G161).

За допомогою мікропрограмного забезпечення Marlin це значення можна зберегти в EEPROM за допомогою команди M500.

Аналогічна команда G10, вирівнювання цих двох підлягає обговоренню.

З Marlin 1.0.0 RC2 від’ємне значення для z піднімає (!) Друкарську головку.

Ми бачимо, що це в основному те саме, що запропонував @LarsPoetter, але це має велику перевагу в тому, що його можна зберегти в EEPROM, отже, вам не потрібно додавати його щоразу або у кожну іншу скибочку (якщо я правильно це розумію , - Я ще цього не пробував сам)

Повідомте нас, чи працює це для постійного рішення.


Нещодавно я далеко від налаштувань, але я обов'язково спробую зберегти ці G-коди в EEPROM і побачити, як це допомагає. Тоді я точно поділюсь тут своїм досвідом.
Сенер

1
Велике спасибі @Kamuro. Це працює добре. Якщо справа з Марліном в кінцевих зупинках, найкращим варіантом я вважаю перевстановлення кінцевих зупинок.
Сенер
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.