Чи впливає товщина шару на міцність 3D-друкованого об'єкта?


10

Чи об'єкт товщиною шару на 100 мікрон сильніший, ніж 3D-надрукований 3D-об'єкт? Чи потрібно дотримуватися правил?

Тип нитки - PLA

Відповіді:


12

3D Matter опублікував чудову статтю на цю тему . Вони виявляють, що більш товсті шари призводять до більш сильної частини, а шари 0,3 мм дають частину, яка приблизно на 24% сильніше, ніж та сама частина, надрукована шарами 0,1 мм.

Одне невелике питання цього дослідження полягає в тому, що воно не дивилося на вплив температури. Підвищення температури зазвичай призводить до отримання міцніших частин, оскільки шари краще сплавляться. Можливо, що ви могли зробити 0,1 мм деталь настільки ж міцною, як 0,3 мм частина, підвищивши температуру друку.

Ще один розгляд при міжшаровому склеюванні полягає в тому, наскільки наступний шар "пришпилений" на попередній. Використання більш широкої ширини екструзії поліпшить міцність.

Основна проблема міцності деталей FDM полягає в тому, що вони, як правило, руйнуються набагато легше вздовж шарів, так, як деревина набагато міцніша по зерну. Ви повинні враховувати це під час виготовлення дизайну та гарантувати, що функції, що зазнають напруги / деформації, будуть надруковані у площині XY.


+1 за посилання на відмінну статтю. Дякую Томе.
пірат пікселя

Значну частину різниці міцності за висотою шару можна усунути, надрукувавши гарячіші з меншими висотами шару. Пасмо на половину висоти охолоджується вдвічі швидше, дайте або візьміть. Швидше охолодження означає слабкіші відбитки.
Райан Карлайл

@RyanCarlyle: це також означає, що друк в нагрітій камері збільшує міцність частини?
kamuro

Так, абсолютно. Викривлення напруги послаблює друк, залишаючи залишкові напруження в шарах, а це робить друк більш крихким і слабким проти навантажень. Гарячі камери мають меншу напругу викривлення в друку.
Райан Карлайл
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.