Які частини складають готель, і що вони роблять?


16

Мій перший і єдиний 3D-принтер - це Printrbot Simple Metal, який має готель, який не розкриває жодної його внутрішньої частини. Я вважаю, що для початківців легко: "Готенд - це та трубка, яка нагріває пластик і відкладає його на друкарському шарі".

Printrbot Простий металевий готель Більш складний на вигляд готель

Але я намагався дізнатися більше, і багато готелів там виглядають не так просто. Мій готель Printrbot, мабуть, теж не такий простий, як здається.

Які частини складають готель, і що вони роблять?

(PS: Це загальне питання, а не конкретно про два приклади готелів вище.)

Відповіді:


19

Це залежить від дизайну готелів. Далі наведено список компонентів, які ви можете знайти в типовому готелі, але зауважте, що різні конструкції можуть певною мірою інтегрувати ці компоненти. Наприклад, на J-голівці тепловий блок, насадка і розрив тепла є одним і тим же компонентом, тоді як у готелях E3D - це всі окремі частини.

  • Насадка : Це частина, де виходить нитка. Він займає розплавлену нитку (як правило, бусина 1,75 мм / 3 мм) і звужується до розміру насадки (зазвичай близько 0,4 мм). Зазвичай вони виготовляються з латуні для хорошої теплопровідності, але латунь не підходить для друку абразивних матеріалів (наприклад, світіння в темряві та наповнених металами ниток), тому іноді використовується (загартована) нержавіюча сталь.

  • Блок нагрівача : зазвичай виготовлений з алюмінію, блок нагрівача приєднується до форсунки до теплового розриву і утримує картридж і термістор нагрівача.

  • Картридж з нагрівачем : більшість готелів використовують картридж з керамічним нагрівачем, хоча деякі старі конструкції використовують силові резистори або ніхромний провід. Цей компонент, як випливає з назви, відповідає за нагрівання готелю. Тепловий блок зазвичай затискає навколо картриджа нагрівача, щоб забезпечити хороший контакт.

  • Термістор : Ця частина відчуває температуру теплового блоку. Зазвичай це невелика скляна намисто з двома проводами (які, як правило, утеплені скловолокном або тефлоном). Для високотемпературного друку замість нього може використовуватися термопара.

  • Перерва тепла : це та частина, де гаряча зустрічається холодна. Зазвичай він має форму тонкої трубки і виготовлений з нержавіючої сталі за низької теплопровідності. Зазвичай мета полягає в тому, щоб перехід був якомога коротшим, щоб якомога менше ниток перебувало в розплавленому стані. Він з'єднує тепловий блок з радіатором.

  • Радіатор : мета радіатора - охолодити холодну сторону теплового перерви. Зазвичай він охолоджується вентилятором. Більшість тепловідводів також мають стандартне кріплення на паз для монтажу до принтера. Нагрівач зазвичай має канавки для збільшення його поверхні та здатності до охолодження.

  • Тефлоновий вкладиш: у деяких готелях є вкладиш із ПТФЕ, який спрямовує нитку через тепловий прорив у форсунку. Це полегшує друк PLA, але порівняно з цільнометалевим готелем обмежує температуру, при якій ви можете друкувати (утрудняючи друк PETG та неможливий друк полікарбонату).

Згаданий вами готель ubis трохи простіший за це, і він просто використовує великий шматок PEEK замість теплового перерви / раковини. PEEK має дуже низьку теплопровідність, і тому пасивне охолодження достатньо. Однак PEEK обмежує температури, при яких можна друкувати.

Ось ілюстрація, яка окреслює ці компоненти в готелі E3D V6:

введіть тут опис зображення

Зауважте, що на цьому зображенні тефлонова підкладка потрапляє лише в тепловідвід, а не в тепловий перерву або блок. Це означає, що максимальна температура не обмежена тефлоном, але якби вона пройшла весь шлях (як це, наприклад, у Lite6), це було б.


Відмінно. Спасибі! Якщо ви хочете ще більше вдосконалити свою відповідь, можливо, ви можете включити посилання на конкретні бренди готелів, які ви згадуєте (та / або додаткові зображення, якщо ви думаєте, що це зробить все зрозумілішим).
mhelvens

Нещодавно я перейшов зі свого старого готелю Ubis на E3D-v6. Його можна встановити на Printrbot Simple Metal лише за допомогою незначного адаптера, і він працює досить добре. +++ PS: Я через болісний досвід дізнався, що тепловий перерва дуже крихкий ... двічі. Перший раз я перетягнув збірку, і теплова перерва розірвалася. Вдруге блок нагрівача натиснув на рамку принтера під час наведення осі Z, і тепловий зрив вигнувся з форми. Попередження : Переконайтесь, що блок нагрівача на вашому E3D-v6 спрямований вперед, коли він встановлений на Printrbot Simple Metal!
mhelvens

1
@MarcusAdams Типовим є алюміній. Найшвидший довідник, який я зміг знайти для цього, ця сторінка від компанії E3D, яка пропонує модернізований блок нагрівача міді, який, за їхніми словами, має деякі переваги перед звичайним алюмінієм.
Том ван дер Занден

4

малюнок зліва

Цей готель зроблений з пластику PEEK (бежевий). Він може працювати при температурі до 250С. Оскільки він також хороший теплоізолятор, тоді він не повинен мати вентилятор охолодження. Червона частина на цій фотографії - це лише кришка (ізолятор) нагрівача, яка нагріває сопло (золото). Чорні - просто дроти та роз’єми.

малюнок праворуч

Цей готель є металевим, тому йому потрібні дві речі - вентилятор охолодження та тепловий бар'єр. Починаючи з лівого боку - червоні дроти підключаються до (срібного) блоку, який є самим нагрівачем. Між блоком і цією круглою срібною частиною (яка є радіатором) є тепловий бар'єр (тонка труба, яка поганий теплопровідник). Радіатор має пластикову воронку (синій), яка спрямовує потік повітря від вентилятора (чорний) через радіатор.


Спасибі! Але ця відповідь трохи надто конкретна. Моє запитання повинно було бути загальним, лише використовуючи ці дві картини як приклади.
mhelvens

1
без сумніву, відповідь Тома остаточна :)
піксель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.