Чи є біосумісні матеріали доступні для широкої громадськості?


14

Зараз я працюю над деталями для протезування на замовлення.

Моє головне питання на даний момент - знайти біологічно сумісні матеріали, які можна надрукувати в 3D-форматі з UP або Reprap. Шматок повинен контактувати зі шкірою протягом тривалого періоду часу, ймовірно, в середньому близько 17 годин на день.

Основні проблеми, які я маю:

  • Шкірні реакції, викликані тривалим контактом
  • Шкірні реакції та синці, викликані тертям
  • Деградація матеріалів внаслідок тривалого впливу шкірних виділень та поту
  • Ризики токсичності сполук, що утворюються вищезгаданою деградацією матеріалу

Які матеріали ви можете порекомендувати?

Будемо дуже вдячні за будь-які обширні дані (від тестування).


1
Чи є якісь причини пластмаси загального призначення (наприклад, ABS, PLA) не підходять для вашого застосування? Вони використовуються у всьому, від клавіатур, телефонів, цегли Lego до чашок і столових приборів. Навряд чи контакт шкіри з цими пластиками може бути проблемою.
Том ван дер Занден

@TomvanderZanden Мене хвилює тривале використання та реакція на шкірні виділення, але це було неясно в моїх питаннях, я докладно поясню. Дякую за вклад!
Срібний Квітьє

@AdamDavis Я бачу вашу думку. Чи відчуватимете себе йопу більш комфортно відредагованим запитанням, в якому сказано, що це питання стосується тестів, результатів та спостережень, але не сертифікати та медичні поради, і не слід їх сприймати як таке?
Срібний Квітьє

Відповіді:


4

Є принтери, призначені для медичного використання, і виробники постачають їх різним рівнем сертифікації та тестування , однак я не бачив, щоб виробник ниток засвідчував свої матеріали як біо сумісні окремо від принтера. Процес друку в кращому випадку змінює матеріал (і значною мірою при поганому контролі температури або погано встановлених параметрах), так що навіть якщо були знайдені біо сумісні нитки, отриманий продукт може не досягти такого ж рівня біо сумісності.

Якщо ваш намір полягає в тому, щоб використовувати машину рівня любителів для медичних цілей, ви можете просто захотіти використовувати інтерфейс, такий як шкарпетка або формований / литий полімер, який, на вашу думку, є біологічно сумісним між друкованою частиною та шкірою.


Я думаю, що ще досить рано мати розуміння цих питань. Дякую за ваш внесок Я зачекаю, чи знайдеться більше відповідей там, але в кінцевому підсумку я сам поцікавлюся матеріалами та зробить результати доступними для широкої громадськості.
Silver Quettier

-3

Якщо ви хочете щось знати про те, про що ви питаєте, вам цікаво прочитати http://e-nable.org/resources/prosthetics-students-consultation/

Це посилання з додатковою інформацією про те, як друкувати 3D як волонтер.

Я знаю, що недостатньо інформації про продукцію, але я вважаю, що нейлон найкраще рекомендувати, оскільки саме для цього використовують принтери.

Цей веб-сайт підтримує інформацію про доктора Чанга електронною поштою eagle01@rocketmail.com

але там немає інформації про компоненти, які використовуються в протезуванні, але я знаю, що найлон найкраще підходить до цього часу.

Якщо ви віддаєте перевагу, є сайт, де виробники записують інформацію про PETG: https://www.matterhackers.com/news/how-to-succeed-when-printing-with-petg-filament


1
Привіт і ласкаво просимо до стопки! Будь ласка, вирушайте в тур . Посилання Лише відповіді - це не те, до чого прагне стек. E-nable - це добре відома програма щодо друку зовнішніх протезів, але це робиться з небіомістичними матеріалами, оскільки вони не потребують біосумісності.
Триш

1
Ваша записка до пошти доктора Чанга є приємною, але ви, можливо, захочете сказати, чому саме ви говорите нам про поліамід (нейлон). Ви лише додали більше посилань, розкажіть нам про їх вміст
Trish

Дякуємо за вашу відповідь, але ми шукаємо вичерпні відповіді, які дають певні пояснення та контекст. Дуже короткі відповіді не можуть цього зробити, тому, будь ласка, відредагуйте свою відповідь, щоб пояснити, чому це правильно. Крім того, ми вважаємо за краще, щоб відповіді були самодостатніми, де це можливо. Відповіді лише на посилання нахмурюються (оскільки посилання мають тенденцію до гниття ) і стануть марними, якщо зв'язаний вміст зникне. Якщо ви додасте більше контексту та деталей за посиланням, швидше за все люди знайдуть вашу відповідь корисною.
Greenonline
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.