Чому деякі моделі виглядають зламаними при нарізанні програмного забезпечення?


12

У моєму програмному забезпеченні для нарізки (Slic3r) деякі вершини / стінки моєї моделі, здається, зникли, так що внутрішня частина моделі - яка повинна бути суцільною - видно, тоді як поверхня виглядає як тонка оболонка.

Чому це відбувається? Чи все-таки безпечно експортувати модель для друку?

Відповіді:


14

Я розумію, що це відбувається, коли об'єкт не є справжнім твердим тілом. Оскільки STL тримає тріангуляцію кожної грані та сплайну, двигун нарізки недостатньо "розумний", щоб визначити, чи є зазор у моделі, а отже, чи слід його заповнювати та як. Коли в зрізі зіткнеться прогалина, він буде або трактувати кінцеву точку як кінець функції, або переходити до наступної точки на шарі, що призводить до пропусків у друку або додаткових включень, які не мають сенсу.

Я помітив, що мої моделі не будуть справжніми твердими, коли я використовую складні цілісні інструменти, такі як Union, Subtract і Trim. Багато разів буде помилка округлення в взаємодії цих інструментів із суцільною моделлю, що призведе до невеликого (іноді не дуже малого) зазору у зовнішній оболонці твердої моделі. При експорті до STL розрив зберігається.


rounding errorЦе багато що пояснює. Мені часто доводиться додавати або віднімати крихітний коефіцієнт витіснення (наприклад, 0,001 мм), коли я використовую OpenSCAD, щоб зробити його однозначним, коли дві грані або лінії будуть інакше збігатися. Тепер я знаю, чому мені потрібно це робити і чому це працює.
Мартін Керні

Минуло деякий час, коли у мене були доступні кілька кращих інструментів CAD, але я думаю, що існує зворотна кореляція між ціною програмного забезпечення CAD і тим, як часто ця помилка виникає, хай я в основному використовую безкоштовну версію Sketchup, і це відбувається майже кожен раз. Я закінчив завантажувати суцільні плагіни для перевірки, щоб уникнути поганих відбитків.
tbm0115

2

Деякі STL не експортуються належним чином із програмного забезпечення CAD.

Використовуйте інструмент для ремонту або послугу, наприклад https://modelrepair.azurewebsites.net .

Відремонтований STL більше не повинен мати цих проблем.


1
Схоже, це не відповідає "чому".
Том ван дер Занден

1
Це вникає у внутрішню роботу логіки експорту інструментів CAD, яку я не знаю. Моя відповідь на "чому" була високою і достатньою для практичних цілей.
kareem

@kareem, ваша відповідь мінімальна, але рішення працює. Я буду розглядати питання про те, як додати "як виправити?" частково до питання і прийміть вашу відповідь, але хотілося б побачити, чи можу я спочатку отримати детальну інформацію про частину "чому". Дякую!
Tormod Haugene

1
Чесно кажучи, я відчуваю, що це не та якість, яку ми хочемо тут, особливо в цей час. Чи можете ви покращити свою відповідь та додати більше деталей? Вам, мабуть, краще мати це як коментар. -1
Zizouz212

Дякую! У мене була модель, яка мене зводила з розуму, і цей сайт виправляв це ідеально.
Кенні Вайланд

1

У програмному забезпеченні CAD може бути, що ваші норми зворотні чи непослідовні. Нещодавно я використовував Cinema4D для експорту деяких моделей, і обличчя виглядали надзвичайно дивно в шматочку.

Що я маю на увазі під "перевернутими нормалами", це те, що грані вашого полігона можуть бути орієнтовані всередину. Деякі програмні засоби для нарізки не стосуються цього, і обробляють обидві сторони кожного обличчя однаково. У тих, хто дотримується зворотних норм, обличчя можуть бути абсолютно непомітними або виявлятися з відсутністю затінення або дивного затінення.

У вашому CAD-програмному забезпеченні повинні бути інструменти для вирівнювання норм або принаймні перевертати їх на кожному обличчі. Як варіант, деякі інструменти, такі як MeshLab і Meshixer, я вважаю, мають інструменти для виправлення цього. Крім того, звичайно переконайтеся, що ваша модель є водонепроникною, і у вас не буде занадто багато помилок, як дублюючі вершини, обличчя тощо.


0

Були подібні проблеми з блендером <-> Slic3r, змінив stl у блендері, потім slic3r почав діяти, показуючи дивні обличчя, де не повинен. Рішення було (як запропонував @ tbm0115) для затвердіння експортованого об'єкта. Просто додайте модифікатор Solidify до об’єкта (не потрібно застосовувати), а при експорті до stl обов'язково поставте прапорець "Застосувати модифікатори".

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.