Як легко позбутися плотів та опорних конструкцій?


12

Мої друковані деталі містять крокви, підставки та інші сторонні нитки під час друку за допомогою ABS або PLA.

Які ефективні загальні прийоми їх видалення?


3
Чи можете ви описати стиль конструкції опори, пластик, який використовується, і чи плануєте ви робити подальшу обробку?
Адам Девіс

2
Ви повинні визначити конкретне питання у своєму запитанні. Існує багато (відомих) методик цього, чому методи, які ви вже знаєте, не працюють для вас?
Том ван дер Занден

Відповіді:


10

Найкращий спосіб позбутися від них - змінити дизайн надрукованого об’єкта, щоб зробити їх непотрібними.

Замість того, щоб надрукувати одну частину з допоміжним матеріалом, деталь можна розділити на дві або більше частин, які можна роздрукувати без опорного матеріалу та зібрати після друку.


З огляду на те, що це не завжди можливо, зручним способом позбутися від додаткових конструкцій є використання для них різної нитки, яку можна легко видалити. Цей список друкарських матеріалів включає полівінілацетат ( PVA ), який є водорозчинним. Ви можете відмити допоміжний матеріал, враховуючи, що ваш справжній друкарський матеріал не водорозчинний. Ось цитата з веб-сайту (підкресліть мою):

Нитка PVA (полівінілацетату) надрукує напівпрозорі з трохи жовтим відтінком і використовується в першу чергу як матеріал для підтримки 3D-друку, оскільки він водорозчинний, це означає, що він буде розчинятися при впливі води (і так ОБОВ'ЯЗКОВО слід зберігати сухим до використання) . PVA найчастіше використовується з 3D-принтерами, здатними до подвійної екструзії: один екструдер друкує первинний матеріал (наприклад, ABS або PLA), а інший друкує цю розчиняючу нитку, щоб забезпечити підтримку нависання. Нитка принтера PVA 3D доступна у 1,75 мм та 3 мм.


5

Збільшення відстані між опорою / плотом та відбитком повинно забезпечувати легше видалення. Деякі зрізи (наприклад, Slic3r) мають налаштування відстані 0,0 мм для нерозчинних у воді опор та 0,2 мм для звичайних пластикових опор.

Зміна верхньої поверхні опори також може допомогти. Деякі зрізи залишать опору у вигляді ліній до кінця контакту з друком. Інші покладуть повний шар на верхню частину опори перед друком. Повний шар забезпечує кращу адгезію, а відбиток не потрапляє між рядками, але це ускладнює видалення.

Коли плот / опора робиться за допомогою ліній, тиск на лінії у зворотному напрямку має спричинити їх обрив. Коли ви зламаєте частину зовнішніх, опору можна зняти, яка буде постійно відривати опору. Залишилося кілька штук. Їх можна видалити долотоми для дерева. Ковзаючи загостреним кінцем між опорою і друком вирізається пластик, який знімає опору. Примітка: завжди відштовхуйте зубило від себе, оскільки воно може сповзти. Ви не хочете, щоб гостре лезо безконтрольно рухалося до вашого тіла ./

Пліт із суцільним верхом: Пліт із суцільним верхом від Slic3r

Пліт із лише лініями для верху: Пліт без верху (лише лінії) від Slic3r


Ви також можете відзначити плюси та мінуси для кожного з огляду на обробку поверхні, знімність та інші змінні машини.
tbm0115

1
Мені дуже подобається ця відповідь, але в той же час, я думаю, це лише частково відповідає на питання. Питання полягало в техніці зняття крокв / опор. Ця відповідь стосується того, як їх легше видалити. Якщо ви додасте розділ про обладнання та методи видалення, у вас з’явиться мій +1.
Скотт Леммон

4

Я використовую діагональні різці та пару міні-плоскогубців. Я друкую за допомогою Simplify3d, і підтримуючі структури надзвичайно просто знімати, я вважаю, що це швидше витягує спливи. Діагональні різці позбавляються від будь-яких невеликих залишків бісеру.


Останні кілька шматочків, які не хочуть вилазити з паперу крупнозернистого піску, можуть також допомогти згладити поверхню.
Джефф

Це добре працює, але слід зазначити, що це часто спричиняє відбілювання на зачищених ділянках, що може бути небажаним. Також видалення опор може спричинити невеликі білі ямочки або прищі, де опори розплавилися до деталі.
Піт

1

Зазвичай я використовую зубило або викрутку з плоскою головою, щоб легко зняти нижню пластину, яку принтер автоматично генерує. Я б також запропонував використовувати щось на кшталт дротяних різців або міні-плоскогубців, щоб витягти їх.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.