Які основні відмінності між плотами, спідницею та кромкою?


27

Мені хотілося б зрозуміти відмінності між плітами, спідницями та кромками. Вони з'являються в програмному забезпеченні, яке я використовую для редагування своїх 3D-об'єктів.

Чи може хтось розібратися, що це, і які основні відмінності між ними?

Відповіді:


41

Плити:

Плити - це кілька шарів пластику, розміщених на друкарській поверхні перед тим, як надрукувати об’єкт. Якщо використовується нерозчинна у воді нитка, між плотом та самим відбитком поміститься трохи повітряного зазору, щоб його можна було легко усунути. Пліт може допомогти друкарській палиці до друкарської поверхні, оскільки вона зазвичай має більшу площу поверхні, ніж нижня частина друку. Це також дозволяє нижнім шарам друку контактувати з іншим шаром пластику, тому менше розтікання порівняно з друком на самому друкарському шарі.

Пліт у Slic3r (зелений)

Спідниці:

Спідниці - це петлі з пластику, які видавлюються навколо предмета, який друкується. На першому шарі це дозволяє нитці проштовхуватися через екструдер, щоб можна було встановити стабільний потік. Багатошарова спідниця може бути використана для створення блокування навколо друку, щоб було менше руху повітря по друку, і друк може охолоджуватися повільніше.

Спідниця в Slic3r (зелена)

Краї:

Край - це шар пластику, який розміщується на першому шарі друку, що дозволяє краще зчеплення з друкарською поверхнею. Він не поширюється під друк, як це робить плот, а лише йде від краю друку на певну відстань.

Край у Slic3r (зелений)

Кредити: зображення від Slic3r


8

Усі три ці функції використовуються для поліпшення якості та успішності відбитків, особливо тих, які не виходять із-за проблем на перших шарах або через невеликий розмір першого шару.

Пліт

Пліт - це горизонтальна функція, зроблена в якості перших шарів друку, і використовується для вирішення питань зчеплення ліжка, в основному використовується з ABS. Перші декілька нанесених шарів є краєм (як правило, призматичним), з самою частиною зверху (з невеликою відстані поділу, щоб сприяти поділу, щоб частина могла бути знята з плота). Це відстань для поділу потрібно відрегулювати, щоб дозволити прилягати перший шар фактичної деталі, а також легко знімати пліт.

Спідниця

Спідниця - це одношарова особливість, призначена для сприяння грунтовці екструдера та встановлення стабільного потоку нитки для оптимального першого шару. Як правило, це кілька проходів навколо першого шару «сліду» у шорсткій формі першого шару, але вони не торкаються самої деталі або сприяють зчепленню безпосередньо (хоча наявність ґрунтованого і готового екструдера допомагає видавлюванню самостійно).

Край

Краєм можна вважати спідницю, що торкається форми першого шару. Він використовується для сприяння адгезії та збільшує площу поверхні першого шару (таким чином, має більше площі для прилягання до шару). Краби найкраще використовувати для деталей з невеликими першими шарами, які не вдається правильно прилягати. Вони, як правило, виконуються по периметру (на відміну від перехрещування заливки), щоб їх було легко знімати, не пошкоджуючи деталь.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.