Як я можу обчислити об'ємну швидкість для автоматичної швидкості Slic3r?


10

Я помітив, що Slic3r пропонує налаштування швидкості під назвою " автоматична швидкість ", яка мала надати постійний тиск нитки в екструдері, що, на мою думку, може усунути проблеми шліфування ниток при більшій швидкості друку.

Відповідно до підказки у Slic3r, швидкість автоматичного обчислення обчислюється з двох параметрів:

  • Максимальна швидкість
  • Максимальна об'ємна швидкість

Максимальна швидкість говорить сама за себе, але як я можу обчислити максимальну об'ємну швидкість мого друку?

Відповіді:


5

Автоматична швидкість обчислюється з максимальної об'ємної швидкості в мм 3 в секунду. Якщо ви зазвичай друкуєте зі швидкістю 80 мм / с, ваша ширина екструзії становить 0,5 мм, а ви друкуєте шари висотою 0,2 мм, ваша об'ємна швидкість становила б 80 * 0,5 * 0,2 = 8 мм 3 / с, що є обсягом пластику, видавленого ваш принтер щосекунди при друкуванні з такою швидкістю (не враховуючи жодного набрякання).


Ви маєте рацію щодо умов: я оновив пост, щоб відобразити це. Я також знайшов повідомлення в блозі, в якому обговорювались математики в контексті ширини екструзії, для тих, хто цікавиться: extrudable.me/2013/11/03/…
Tormod Haugene

Технічно не відповідь ... він попросив максимум, ти дав йому, як обчислити "звичайний", який він вже перевіряв.
FarO

2

Немає фіксованої максимальної об'ємної швидкості, яка працює для всіх, просто занадто багато змінних для врахування. Використовуючи пояснення @Ian Williams, ви можете конвертувати з об'ємних у звичайні швидкості, але все одно потрібно перевірити, яка швидкість найкраще працює для вашої установки.

Лише декілька інших змінних, що впливають на швидкість послідовного виходу матеріалу: температура (форсунка і теплове гальмо), потужність двигуна екструдера, тертя шляху між екструдером та готель, стисливість матеріалу, плинність і температура скляного переходу.

На форумах RepRap є такі цікаві теми, як ця:

http://forums.reprap.org/read.php?262,654085

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.