Як визначити значення прискорення для свого принтера?


23

Коли друкована головка змінює напрямок, принтер повинен прискорити та зменшити розмір друкованої головки. Якщо правильно відкалібровано, принтер може це зробити швидко та не змушуючи принтер занадто сильно трястись, не різко уповільнюючи процес друку.

Якщо я встановив його занадто високо, мій принтер сильно тремтить, особливо під час заливки. Якщо я встановив його занадто низько, час друку збільшується вдвічі або втричі.

Який процес я можу дотримуватися, щоб визначити (чи як я можу обчислити) найшвидше значення прискорення, яке може використовувати мій принтер, не створюючи проблем з друком?

Я вважаю за краще процес, за яким я можу дотримуватися формули, до якої можна підключати значення, особливо якщо формула включає магічні числа.


2
Двійковий пошук , тобто спроба значень, поки ви не знайдете те, що працює.
Том ван дер Занден

Відповіді:


14

Як зазначив Том, бінарний пошук - найкращий спосіб. Якщо цей термін не знайомий усім читачам, ось трохи детальніше:

  1. Встановіть значення прискорення, яке ви впевнені, занадто низьке (назвіть його L ), а яке ви впевнені - занадто високе ( Н ). Здається, ви знаєте такі значення вже з досвіду.

  2. (L+Н)/2М

  3. М

  4. ММНМ

  5. МL

LН

Я б не переймався спробою наблизитись, тому що працездатне значення з часом дещо змінюватиметься (тертя від пилу, що потрапляє на різні деталі; невеликі перепади напруги; різна маса та натягу натягу для розжарювання нитки, температура двигунів, складність об’єкт, який ви друкуєте, поведінку програми нарізки, яку ви використовуєте, ви називаєте її).


Це здається цікавим методом калібрування! Чи десь я можу прочитати більше про це?
Тормод Гоген

2
Це дуже поширений метод пошуку в комп'ютерних програмах. Знайдіть "двійковий пошук", і ви знайдете багато інформації. Я не знаю жодних хороших посилань на його використання зокрема для апаратної оптимізації.
TextGeek

6

Інструмент, який може бути корисним для експериментів із прискоренням, - це калькулятор прискорень RepRap Centrals (внизу).

Встановивши прискорення , довжину ходу та цільову швидкість , ви можете побачити:

  1. Теоретична швидкість, яку можна досягти під час подорожі із заданим вашим прискоренням (жовта лінія).
  2. Відстань, необхідна для досягнення цільової швидкості, і скільки часу вона буде утримувати цю швидкість, перш ніж уповільнити (синя лінія).

Наприклад, встановлення acceleration = 3000, length = 30 and speed = 150означає, що він пройде 4 мм до досягнення бажаної швидкості 150 мм / с, тоді як те саме прискорення теоретично може дати швидкість 300 мм / с для даної відстані:

введіть тут опис зображення

Розрахунок швидкості, прискорення та ривка:

У багатьох випадках ваш принтер матиме певні обмеження щодо максимальної швидкості чи налаштувань, наданих вашим постачальником, які можуть бути використані в якості відправної точки. Якщо ні, спроба та помилка - це найпростіший спосіб зробити це.

Я б розділив калібрування швидкості на три завдання:

  1. Спочатку знайдіть максимальну швидкість, яку може перенести принтер. Один із способів зробити це - друкувати об’єкт з великими відстанями подорожі та змінювати максимальну швидкість подорожі.
  2. Використовуючи калькулятор, наведений вище, збільшуйте прискорення для різних подорожей, поки ви не отримаєте відповідно плавні криві прискорення для бажаної швидкості для середніх та довгих відстаней.
  3. Відрегулюйте налаштування ривка , щоб забезпечити швидке прискорення руху на коротких відстанях. Швидкість стрибка - це швидкість, на яку принтер негайно перескочить, перш ніж брати до уваги прискорення. При поштовху в 20 мм / с принтер зробить негайний стрибок від 0 до 20 мм / с, а потім швидкість до потрібної швидкості, дотримуючись профілю прискорення.

Як правило, може бути розумним встановити фактичну швидкість, ривок і прискорення приблизно на 20% нижче максимальної, що є захистом при друкуванні.

Також майте на увазі, що міцність крокових двигунів зменшується для більшої швидкості , так що насадка не буде дуже добре утримувати свій шлях у разі перешкод. Якщо це стає проблемою, подумайте про зниження швидкості.


1
Відмінний останній момент - мій принтер має велику вісь Y (1200 мм), так що багато інерції. Мені довелося запускати степпер дуже повільно, щоб він мав достатньо крутного моменту, щоб взагалі повернути головний винт. Я перейшов на провідний гвинт «5 стартів» (так він крутиться на 1/5 якнайшвидше за той же рух), і більше проблем не буде.
TextGeek

@TextGeek Дякую! Це та річ, яку ви з'ясуєте важким шляхом. Моє вступ до кривої сили ступінчастого двигуна полягало в тому, що дуже незначні дефекти через занадто близьке вирівнювання ліжка підштовхнуть форсунку зі свого шляху під час подорожі з високою швидкістю.
Тормод Гоген

1
Я не зовсім розумію, як ви потрапляєте до числа "трохи менше 5 секунд". Калькулятор повинен показувати довжину на осі x, а прискорення теоретично могло б дати швидкість 300 мм / с на довжину 30 мм, яку задано вами, враховуючи, що принтер повинен прискорюватись та вимикати прискорене значення на дані 3000 мм / с ^ 2. Я правильно це бачу? Інакше відмінна відповідь!
kamuro

@kamuro, відмінне запитання! Я додав зображення, де я виділив інформацію. Зауважте, де зелена лінія перетинає вісь x (приблизно через 4 секунди). :-)
Tormod Haugene

2
Але не може бути збігом того, що вісь x графіка масштабується з полем "відстань або довжина осі", чи не може?
kamuro

1

Більшість принтерів використовують від 2000 до 5000 мм / с 2 .... ходи екструзії зазвичай 2000 (в середньому між різними принтерами), хода зазвичай спостерігається на 3000-5000, хоча для більшості нижнього кінця або дуелі екструдер прямого приводу (важкий ) для принтерів, це значення має бути нижчим (деякі - від 500 до 1000, а інші - 2000 для подорожей). Важчі екструдери потребують більш низьких значень, а також повільніших ривок, щоб уникнути пропуску двигунів. Налаштування ривка нижче, насправді може бути корисним, оскільки це сприяє більш плавній екструзії після кута або отвору (деякі люди побачать брижі поблизу цих ділянок, коли він прискорюється із зміни напрямку - менші значення роблять ці брижі меншими, але незначно збільшити час друку).

Я щойно змінив шахту з прототипом конструкції каретки, над якою працюю. До ваги запасу додається близько 100 грам. Він був тонко налаштований раніше, тому ця зайва вага встановлював його над подушкою на 20-30% в обстановці, і змушує X і Y пропускати, коли вона смикається навколо плити; особливо в моделях з високою роздільною здатністю, особливо колах високої роздільної здатності з 200 гранями на вертикальній осі, тому що принтер намагається смикатись після кожного вузла - як правило, це не проблема, але у важких конструкціях налаштування ривка потрібно знизити. Я мав ривок у 20 для XY, а його зараз у 4, після тестування та провалу 8 та 15 значень. Прискорення було в 2000 році як для екструзії, так і для подорожей (деякі прошивки не дозволяють розділяти значення для переміщення та переміщення екструзії, але якщо ваша так, це " s найкраще мати значення ходу приблизно вдвічі більше кроків друку - коли ваша поїздка вдвічі перевищує швидкість екструзії, тому використовуйте формулу 1-1 щодо швидкості, масштабуйте її для кожної бажаної швидкості, встановленої в зрізі). Шахта була протестована в 2000, 1500, 1000 і 800, не вдавшись до всіх, з ривками 5. Тепер тестуємо 500 на прискорення і починаємо трохи плутати, чому це відбувається.

Тепер у мене виникають другі думки ... Після того, як я досяг 2000-го рівня, як 800, і все ще пропускаюсь (здається, гірше), я отримую це назад? Чи потрібно мені більше значення, якщо мотор пропускається на швидких рухах? Я розумію, що нижчий краще для цих проблем, але, можливо, я переплутав себе.


Привіт і ласкаво просимо до SE 3D друку. Ваша відповідь, хоч і інформативна, здається, включає питання. Було б краще задати власне запитання (використовуючи посилання у верхній частині сторінки), оскільки це веб-сайт із питань запитання, а не "форум з потоками". Ви завжди можете посилатися на цю відповідь, щоб підтримувати контекст запиту.
Greenonline
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.