Як запобігти засміченню головки екструдера?


18

Використовуючи термопластичний принтер МДФ із насадкою екструдера 0,4 мм, у мене часто виникають проблеми із засміченням насадки.

Я не впевнений, що викликає засмічення, але мої здогадки - це пил та / або обпалена нитка (від залишення гарячого кінця без видавлення).

Що я можу зробити, щоб запобігти або хоча б мінімізувати насадку екструдера забитися?

Питання про бонус: Які ще поширені причини засмічень є? (тобто на що слід пильнувати, крім пилу та залишати гарячий кінець?)


4
Можливо, включають марку / марку готелів, температуру друку, тип матеріалу та колір?
Том ван дер Занден

1
Здрастуйте, @Martin Carney, я помітив, що ваше питання вже деякий час працює. Чи змогла вирішити ваше запитання будь-яка з наведених нижче відповідей? Якщо так, то ви не хочете прийняти відповідну відповідь. Якщо ні, то чого не вистачає, щоб ми могли допомогти вам далі? Крім того, якщо ви зрозуміли це самостійно, ви завжди можете відповісти і прийняти власне рішення. Дякую.
StarWind0

Відповіді:


9

Різні типи готелів та екструдерів можуть призвести до різних проблем, пов’язаних із засміченням. Виходячи з мого особистого досвіду, основними причинами засмічень та заторів є наступні

 1. Сторонній матеріал у насадці (бруд, пил, низькоякісна нитка)
 2. Змішування матеріалів в готелі (працює ABS на 220, потім переходить на PLA без продувки сопла)
 3. Надмірне втягування або "нагрівання" в PLA (PLA розширюється при нагріванні, якщо витягування встановлено на високий, ви можете фактично натиснути розширений PLA досить високо, щоб він охолонув і більше не міг текти)

Для вирішення цих питань я рекомендую використовувати один тип нитки, бажано гідної якості (як правило, 40 доларів за кг), якщо ви замінюєте матеріали, обов'язково повністю очистіть насадку з матеріалу з більш високою температурою. Встановіть втягування якомога менше, намагаючись мінімізувати потріскування (спробуйте .4 мм для всіх металевих готелів або 2-3 мм для стилю makerbot). Щоб мінімізувати карбонізований пластик у вашому готелі, не залишайте його нагрівач протягом тривалого часу. Один із способів запобігти накопиченню пилу на вашій нитці - це прикрити рулонами, коли ви їх не використовуєте, я особисто використовую мережки для волосся, ви можете придбати 12 пачок за пару доларів, і вони тривають довго.


6

Змащування нитки - це найпоширеніше рішення, про яке я чув, щоб зупинити застрягання та засмічення ниток. Змащення забезпечує плавнішу їзду через друкуючу головку. Поки ви перебуваєте в цьому, переконайтеся, що нитка чиста. Найкращий спосіб зупинити варення від пилу - це в першу чергу позбутися пилу.

Деякі люди рекомендують масло з рапсу , яке, як я чув, працює досить добре як для ABS, так і для PLA (хоча особливо для PLA). Можна навіть 3D-друкувати фільтри для пилу / мастильні матеріали , якщо ви думаєте, що це може бути серйозною проблемою.

Я особисто намагаюся чистити друкуючу головку регулярно, після кожної пари друку або навіть після кожного друку, якщо встигаю. Щось гостре, як пінцет, може зірвати шматочки нитки біля кінчика насадки. Я ще не пробував інший посуд, але, безумовно, є інші інструменти, які б спрацювали. Я також чув, як люди регулюють температуру вентилятором, щоб не допустити частково розплавлених шматочків нитки засмічуватися всередині сопла, але я не знаю, чи це ефективно.

У деяких випадках ця проблема може бути навіть настільною, як питання підтримки. Я колись встановив золотник з ниткою, лише щоб застряг, коли підтримка котушки вийшла з ладу, залишивши лінію накачування нитки на насадці і закупоривши її. Вжиття заходів для запобігання цього може бути простим та ефективним. Якою б не була причина, профілактичні заходи - це завжди мій вибір.


Чи не створює масло при нагріванні разом із пластиком проблеми? Або він просто поглинається / змішується?
Мартін Керні

@MartinCarney Я можу викликати проблеми, якщо його застосовувати густо. Дуже-дуже легке покриття не повинно сильно впливати на склад кінцевого продукту. Взагалі, це змішується.
HDE 226868

5

Як загальна порада, незалежно від вашого принтера, екструдери, як правило, засмічуються, якщо: [Деякі з них можуть не застосовуватися до кожного принтера, але вони повинні бути максимально загальними]

 1. ви дозволяєте нитці закінчитися середнім шрифтом, у більшості екструдерів є "мертва зона" між шліфувальним кругом і гарячим кінцем, в якій, якщо нитки залишаються там, ваш єдиний варіант - відкрити екструдер
 2. ви дозволяєте нитці створити вузли, у яких ніхто не присутній, щоб легко закріпити вузли, або шліфувальне колесо побачить нитку, що веде до (1) плюс засмічене шліфувальне колесо: частіше за все якість марки нитки вимірюється рівнем наявність або відсутність вузлів.
 3. ви дозволите гарячій головці залишатися гарячою без друку занадто довго, вона заповнить розплавлену нитку, що призведе до ризику її карбонізації всередині екструдера, що призведе знову до (1)
 4. ви використовуєте еластичний або гумовий матеріал, який має додаткову складність шліфування проти звичайних пластикових напрямних годівниць ниток: в залежності від використовуваного матеріалу, ви можете вирішити уникати використання напрямних та подачі екструдера безпосередньо
 5. ви друкуєте з більш високими якостями (наприклад, 0,1 мм), що призводить до зниження пропускної здатності нитки, яка може застрягнути, якщо насадка занадто широка (а шліфувальний круг йде занадто швидко)
 6. ви ніколи не очищаєте (тобто продування буде достатньо) шліфувального круга: нитяний пил з часом все частіше стирчить.
 7. ви даєте екструдеру занадто близько до плити: якщо нитка не вільна впасти на тарілку як слід (з урахуванням налаштувань), вона заповнить гарячий кінець назад, ведучи до засмічень
 8. ви друкуєте дерев’яні, цегляні та похідні нитки: вони надзвичайно нездорові для екструдера, оскільки вони пластикові / смоляні, заряджені порошком деревини. Порошок прагне а) вигоряти і б) прилипати до внутрішніх стінок екструдера.

Якщо я можу придумати більше, я додам їх.


0

По-перше, ви цього не робите.

Щоб зменшити ймовірність, використовуйте хороший пластик без забруднень.

Не надмірно нагрівайте пластик, викликає швидше накопичення вуглецю.

Купуйте ручні свердла, міні-дрилі, щоб очистити це.

Не перемикайте матеріали багато. Залишки пластику з низькою температурою готуються при переході на пластик високої температури. Знову вуглець.

Останній прийде до вашого екструдера - це я. Використовуйте загартований наконечник екструдера, з меншою ймовірністю зношування. Весь метал теж повинен дуже допомогти, трубки з ПТЕФ часто випікаються в ситуації з повидлом.

Або робити те, що я роблю. Я використовую гігантську насадку 1 мм. Я надрукував принаймні 20 фунтів пластику на одній і тій же насадці.

Інші рішення кажуть, що покласти масло тощо. Я просто скажу, що це не чудова ідея. По-перше, у вас буде страшна прилипання до ліжка, по-друге, це просто здається неправильним. Не кажучи вже про те, що він вийде з екструдера в межах одного КГ ?. Єдиний раз, коли добре використовувати масло, це якщо у вас є установка для спуску.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.