Мій нагрітий скляний прилад нехай тріскається і тріскається. Як я можу запобігти цьому?


14

Мій термопластичний принтер FDM має нагріте ліжко і використовує скло як поверхню друку. Іноді скло розбивається або розбивається повністю, коли я знімаю свій відбиток. Найчастіше це відбувається, коли принт має велику площу в контакті зі склом.

Що я можу зробити, щоб це не сталося?


1
З якого скла зроблена ваша плита для складання?
Том ван дер Занден

З якими нитками ви найбільше відчуваєте це? Яка модель принтера? А який метод ви використовуєте, намагаючись вийняти предмети зі скляної панелі скла?
PostEpoch

@PostEpoch Переважно PLA та трохи ABS. Принтер - Zeni Kinetic Origin, про який ви не чули, оскільки компанія збанкрутувала. Для видалення деталей я використовую скребок для роботи між склом і друком.
Мартін Керні

Знову-таки, тип скла має значення. 3-мм боросилікатне скло повинно бути добре.
Лев Ервін

не використовуйте метал на склі, це призведе до його зламання. особливо це стосується пірексу.
dandavis

Відповіді:


8

Я використовую метод клейової палички. Мені подобається вийняти мою плиту для складання і покласти її в морозильну камеру. Різні коефіцієнти теплового розширення між склом і пластиком зазвичай означають, що деталь просто вискакує у морозилці.


6

Деякі речі, які я спробував, допомогли:

Закладіть шар малярської стрічки. Більшість людей, які роблять це, використовують блакитну стрічку художника. Пластик повинен добре прилипати під час друку, але при цьому вилучати досить легко, коли ви виймаєте друк із обігрітого шару.

Покладіть пізніше стрічку Каптона. Принцип такий самий, як і маскувальна стрічка, але стрічка Kapton має гладку поверхню і більш міцна, ніж маскувальна стрічка. Нижня сторона стрічки Каптон набагато дорожча, і правильно її застосовувати - це МНОГО більше роботи, оскільки вам доведеться вживати воду, і вам доведеться не допускати потрапляння під неї бульбашок.

Помістіть кілька фрагментів АБС у пляшку з ацетоном і дозвольте ацетону зруйнувати АБС, якщо у вас є суспензія. Розподіліть цю суспензію максимально рівномірно по плиті, і ацетон випарується. Це залишає на пластині тонку плівку ABS і вивільниться набагато краще, ніж якщо ви надрукуєте прямо на плиті складання. Я рекомендую використовувати чіткий ABS, якщо можете, оскільки частина його буде прилипати до друку і чітка буде найменш помітною. Вам потрібно буде регулярно застосовувати його, оскільки він зійде з вашим друком там, де він торкається таблички складання. УВАГА : Використовуйте належну вентиляцію та уникайте контакту з ацетоном. Цей матеріал для вас не годиться. Крім того, воно легкозаймисте, тому тримайте поруч вогнегасник.

Я віддаю перевагу методу суспензії ABS / ацетон, але він вимагає гарної вентиляції та зручного вогнегасника. Також зверніть увагу, що вам не потрібно друкувати в ABS, щоб використовувати суспензію ABS / ацетон; Я друкую в основному в дозволі PLA, і це не має ніякого значення.

Я також чув про інших, що застосовують клейку паличку чи якісь інші способи обробки поверхонь, які дозволяють отримати хорошу адгезію під час друку, одночасно дозволяючи легко знімати.


Ви згадуєте, що вам потрібна вода для нанесення каптона ... Мені це незнайоме. Чи можете ви вказати мені кудись детальніше? Я просто застосовую це дуже повільно, використовуючи кредитну карту, щоб згладити та запобігти виникненню бульбашок.
Дастін Вілер

@DustinWheeler Перший відео-посібник, коли я в Google " застосував каптон-стрічку ", використовує цю методику.
Мартін Керні

1
Я не думаю, що вам дуже потрібен вогнегасник для ацетону, хоча рекомендується наступний 3d-принтер. Те, як воно горить, не так небезпечно, також враховуючи, яким тонким шаром ви будете наносити youtube.com/watch?v=ZJWhfpWlGFg
Лев Ервін

1

Можна спробувати використати плот із дном, яке не є 100% твердим. Щось із лініями або перехрестями ліній зменшить область контакту з ліжком, що полегшить його видалення.

Примітка: зменшення адгезії до ліжка зробить відбитки більш імовірними.


1

Річрап про це детально написав блог .

TLDR: Захисні скляні екрани (для ipads або інших планшетів) добре підходять для захисту скла від сколів.


1
Незважаючи на те, що посилання можуть бути корисними, зазвичай є хорошою практикою надати короткий огляд того, що пояснює посилання у випадку гниття посилання . Наразі незрозуміло, що посилання згадує захисні скляні екрани.
tbm0115

0

У мене є 2 пропозиції.

Спочатку набудьте кращого скла. високоякісне боросилікатне пластинкове скло товщиною не менше 3 мм повинно відхилятися від рівномірного вискоблювання бритвою.

По-друге, не вичісуйте його бритвою, не поміщайте всю річ у морозильну камеру (або в холодильник, або перед вентилятором, де б не було), боросилікат відомий тим, що має дуже низький тепловий коефіцієнт, тому пластик збирається скорочуватися більше, ніж склянка і повинна вискочити відразу


1
будьте охолоджені в морозилці, дайте їй охолонути до кімнатної температури, або ви
Триш
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.