Як надрукувати нависну дугу


15

Я проектую деталь, яка повинна затиснути навколо втулки розміром 11 мм, і через інші обмеження дизайну вона повинна бути надрукована півкільцем у формі півкола:

введіть тут опис зображення

Це є дуже складним для друку. Два екземпляри цієї деталі повинні щільно затиснути навколо втулки в усіх напрямках. Матеріал опори досить важко видалити з самої вершини дуги (там, де кут нахилу найвищий), і я часто закінчую видаленням занадто мало матеріалу для опори (тому деталь не розміщується навколо втулки) або занадто багато (і втулка може коливатися).

Чи я можу змінити дизайн цієї частини (маючи на увазі, що вона абсолютно повинна бути надрукована в цій орієнтації), щоб зробити її більш толерантною до моєї неточності під час видалення опор, або, можливо, є якийсь спосіб ручного проектування опор, які їх легше видалити (і Simplify3D, і Cura не дуже скорочують його)?


1
Чи можна роздрукувати його, щоб його арка не була побудована на відкритому повітрі? Якщо ні, то чому б і ні?
Метт Кларк

2
@MattClark Ні, і причина не стосується питання. Показана тут частина спрощена, реальна частина має додаткову геометрію, що робить друк у будь-якій іншій орієнтації неможливим.
Том ван дер Занден

Ви могли б коротко пояснити, чому він повинен бути надрукований саме в такій орієнтації?
третій вимір

3
Частина зазнає великої напруги, якби я надрукував її в іншій орієнтації, вона розпластується занадто легко. Обсяг цього питання стосується лише можливих способів змусити це надрукувати друковано у цій специфічній орієнтації, мене не цікавить жодне інше рішення. Можливо, можна переробити деталь, щоб не вимагати такої орієнтації, але я ледве зможу отримати достатньо хороший друк таким чином, щоб щось не драстичне не потрібно, але я все одно хотів би знати, чи зможу я його вдосконалити без занадто багато зусиль.
Том ван дер Занден

1
@thethirddimension Це не має значення - будь ласка, не намагайтеся уникати питання. Це потрібно надрукувати в цій орієнтації, періоді. Можливо, я страждаю від проблеми XY, але мені, як правило, цікаво, якщо є спосіб отримати такий тип геометрії для друку краще, ніж jus, використовуючи опори. Мене не цікавить капітальний ремонт усієї частини.
Том ван дер Занден

Відповіді:


11

Ви можете змінити його, як показано на моїй картинці. Я додавав дотичні лінії до кола 11 мм, і в цьому прикладі я встановив їх на 40 градусів, що повинно бути добре, верхня лінія також дотична до кола, і за моїм досвідом, легше перевести невеликий відрізок, а не робити купу невеликих нависів, як дуга. Ви все ще маєте досить багато контактів, але також легко друкувати.

Я щось подібне зробив на своєму принтері, де гладкі стрижні входять в горизонтальні отвори.

Кутовий навіс


9

Я думаю, що багато чого залежить від двигуна нарізки, який ви використовуєте, які варіанти ви маєте. Я використовую MakerWare (зараз MakerBot Desktop), який має багато варіантів для будівельних лісів, а також інших корисних налаштувань для вашої ситуації. Як уже хтось заявив, регулювання відстані (навіть трохи) може змінити світ у тому, наскільки легко знімаються опори. Також майте на увазі, що з більшими висотами шару може бути важче зняти опори, тому спробуйте надрукувати на нижній висоті шару.

Часто не потрібно використовувати структури підтримки для такої функції. Я можу запропонувати друкувати без опор зі зниженою швидкістю та зниженою температурою насадки. Це допоможе забезпечити швидше затвердіння матеріалу, що стає кориснішим вище по дузі.

Пов’язане з вищенаведеною пропозицією, ви можете зосередити налаштування нарізки на кращому з’єднанні. Це має забезпечити кращий контроль над подачею / швидкістю, одночасно "усуваючи" проміжок між нависаючими функціями. Деякі двигуни для нарізки дозволяють вказати різну висоту шару для цих областей на друку.

Отже, я б спробував друкувати зі зниженою швидкістю друку, температурою (іми) насадки та висотою шару з опорами. Моя машина має діапазон від 0,1 мм до 0,3, але я мав більший успіх друку між висотою шару від 0,12 мм до 0,15 мм, маючи на увазі риштування.

Остання пропозиція (коли абсолютно все інше не вдається) придбайте якусь розчинювальну нитку (наприклад, PVA - водорозчинна) і встановіть відстань для будівельних лісів на частину по-справжньому близько та друкуйте. Очевидно, це працює лише в тому випадку, якщо у вас є головка з мульти-екструдером або багато часу на руках, щоб поміняти матеріали та регулювати температуру насадки для кожного шару (будь ласка, не робіть цього ...)


6

Якщо ваш принтер друкує підтримуючий матеріал, який занадто сильно прикріплений, ви можете збільшити простір між опорою та деталлю в деяких програмних засобах для нарізки. У програмі Cura він розташований у меню "Налаштування експертів" (відкрити його можна натисканням клавіш Ctrl + E), під текстом "Підтримка". Спробуйте поповнити налаштування "Відстань до Z", поки не знайдете потрібну настройку. Ви також можете змінити тип підтримки та суму заливки підтримки та побачити, чи має вона позитивний чи негативний ефект.

Редагувати: Я думаю, ви також повинні переробити свою частину: схоже, вона не може заблокувати втулку. Півколо повинно бути трохи менше, щоб було трохи місця між вашими двома частинами. Таким чином втулка буде надійно закріплена силою затягування гвинтів, і точність повинна бути меншою проблемою.


1
Спасибі за вашу відповідь. На жаль, збільшення відстані розділення означає, що перегній буде провисати більше, роблячи деталь непридатною. Я спеціально шукаю способи переробити цю частину, щоб покращити її друк (маючи на увазі, що це орієнтація, яку вона має бути надрукована) або спосіб створити підтримку вручну (не дозволяючи це зробити зріз), який зробить він краще друкується.
Том ван дер Занден

6

Я вважаю, що повідомлення від @ tbm0115 охоплює багато загальних варіантів. Однак я б також розглядав можливість встановлення додаткових вентиляторів для покращення охолодження моделі під час друку.

Як вказує ця чудова стаття , встановлення вентилятора може значно зменшити проблеми з надрукуванням друку. Щодо типу вентилятора, який потрібно придбати, вони заявили:

Здається, що ви вибрана вентиляційна кожуха менш важлива, ніж тип вентилятора. Вентилятор вентилятора послідовно зважував вище 40 мм вентилятора, незалежно від кожуха. Використання повітродувки також дає найкращий можливий потік повітря через будь-яку обшивку, яку ви вирішили використовувати.

Крім того - на мій досвід - додавання двох або більше вентиляторів, що дмуть на модель з різних напрямків, ще більше покращить надвисокі показники. Це тому, що в усіх частинах друку рідше спостерігається відсутність охолодження через вітрову тінь - або перетягування .


1
Чи правда це і для матеріалів, крім PLA? Я думаю, що такі матеріали, як ABS, будуть більш схильні до викривлення середнього друку.
tbm0115

@ tbm0115, Деякі матеріали виграють від активного охолодження, а інші - ні. Я не надто багато друкував ABS, але більшість порад вказує, що АБС слід друкувати при активному відключенні. :-)
Tormod Haugene

5

Ось всі способи, які я можу придумати:

  • Зменшіть температуру лише трохи, що може зменшити провисання

  • Охолоджується, як і більші вентилятори, спрямовані на друк, тому він твердіє швидше

  • Змініть орієнтацію, коли це можливо (не в цьому випадку)

  • Використовуйте розчинний матеріал для підтримки та змивайте його згодом (потрібен принтер з двома головами)

  • Призупиніть друк, піднімаючись вгору, і вставляйте допоміжний матеріал вручну (ick)

  • Пропустіть опорний матеріал у самому верху

  • Після цього обробляйте опорний матеріал більш точним інструментом, як дриль або шліфувальна машина такого ж діаметра, як і підшипник. Я з нетерпінням чекаю принтера BoxZY, який може замінити фрезерну головку замість екструдера.

  • Видаліть допоміжний матеріал, як зараз, але якщо ви видалите занадто багато, заповніть проміжок після встановлення підшипника, щоб запобігти зависання - епоксидний, термоплавкий клей, розплавлений PLA тощо можуть працювати, залежно від способу використання деталі .

  • Додати кріпильний гвинт для закріплення підшипника

Звичайно, всі вони мають компроміси; але сподіваюся, що хоча б один із них може допомогти.

Стів


3

якби я надрукував його в іншій орієнтації, це було б занадто легко

Якщо розгорнути його, орієнтація шарів була б однаковою, за винятком того, що ви б друкували зверху вниз, а не знизу вгору.

З отвором арки до верху не було б перегину . Без перекриття вам не потрібні споруди (червоний). Отвори під головки гвинтів мають плоскі дахи (зелені), які принтер повинен мати можливість розриватися, швидко переміщуючись по них.

Ось зображення, яке показує оригінальну орієнтацію вгорі і запропоновану мою орієнтовану орієнтацію внизу. Блакитна застава - це друкарська ліжка. обидві орієнтації


3

Мені довелося спроектувати щось подібне, але я зробив частину, яка обертається навколо труби (труба в моєму випадку - втулка по-вашому) в окремий шматок, який прорізається в головну арку.

Таким чином, головна арка могла бути надрукована з поганою точністю на навісі, а гільза була надрукована на її боці. Потрібно трохи попрацювати, щоб система слотів добре підходила, але це було чудово. Дві дуги прикручені між собою, щоб захопити дві секції рукавів. Це також означало, що я можу швидко надрукувати великі деталі, оскільки їх точність була менш критичною.

Якщо - як ви пропонуєте - ви абсолютно повинні це надрукувати таким чином, то як щодо того, щоб трохи потягнути верхню частину арки вгору; зробіть це трохи "готичним", якщо ви бачите, що я маю на увазі. Це варіація ідеї tjb1 вище, але замість того, щоб мати квартиру вгорі, організуйте її так, щоб було ніжне місце. Таким чином, принтер не намагається намалювати критичну підгонку через порожнє місце, а область, яка друкується погано, знаходиться далеко від втулки. Можливо, у вас буде слабкість, щоб повернути опори.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.