Які переваги та недоліки суцільнометалевого гарячого торця порівняно з термопереривом з ПТФЕ?


18

Що стосується проблеми, з якою у мене виникло це питання , коли трубка PTFE, що подає мою нитку на металевий наконечник екструдера, забилася і знебарвилася: які переваги та недоліки зміни мого екструдера (Mk10 на FlashForge Creator X) для суцільнометалеве рішення як один рекламоване тут (на Micro-Swiss) .

Я розумію, що перетворення дозволить мені надрукувати матеріали з більш високою температурою (наприклад, нейлон), але я також намагаюся з'ясувати компроміси щодо друку деталей PLA / ABS.


Слідом. У мене був кошмар з горловиною. Я не усвідомлював, що PTFE є частиною цього, скоріше я здогадувався, що це причина мого блокування (я друкував білим кольором). Зараз у мене на замовлення деякі металеві.
SpaceBeers

2
"горла труба" чингліш. "Перерва тепла" - це відповідна назва.
Том ван дер Занден

"тепловий перерва" або "трубка термічного бар'єру" залежно від лінії обладнання.
Райан Карлайл

Відповіді:


10

Це гарне запитання, щоб скласти таблицю порівняння. Цільнометалічні готелі Vs. Лайнери PTFE.

Весь метал:

  • Добре спрацьовує при високих (+ 250ºC) нитках, таких як нейлон або ПК.
  • Не потрібно замінювати лайнер PTFE (досить очевидно).
  • Відтягування відбувається гірше.
  • Пластик може приклеїтись до внутрішніх стін. Це може призвести до засмічення, швидше за все, при переході від ABS на PLA (пластик з високою температурою на пластик з нижчою температурою).

PTFE лайнерний готель:

  • Обмежена робоча температура. Вище 250 ПТФЕ почнуть погіршуватися.
  • Трубку PTFE потрібно замінювати більш-менш часто, залежно від використання принтера.
  • Відтягування працює краще.
  • Пластик рідше застряє у внутрішній стіні (PTFE дуже неприклеюється).
  • При використанні підкладки з ПТФЕ пластик плавиться дуже близько до насадки. На відміну від інших методик, у 3D-друку FFF / FDM це більш бажано. Наприклад, щоб уникнути "теплового повзання", для кращого регулювання потоку та більш точного розміру виходу

Звичайно, для порівняння є більше балів. Будь ласка, прокоментуйте, щоб додати будь-яку іншу корисну точку.


1
Також менше повзання тепла.
StarWind0

що таке ретракція?
користувач391339

1
@ user391339 Я знаю, що це давнє запитання, але для тих, хто приходить разом із подібним запитанням, я прийму удар у відповідь (хто-небудь плює, якщо я помиляюся): втягування відбувається, коли екструдер тягне нитку назад . Ви не хочете, щоб нитка була занадто теплою, коли вона повертається назад, вона може прилипати до облицювання тощо, для чого допомагає тепловий перерва. Конфігурації Bowden потребують додаткової настройки / калібрування і, як правило, мають набагато більшу швидкість / відстань втягування. Відтягування може відбуватися з багатьох причин, особливо коли насадкою потрібно очистити проміжок, щоб вона не перетягувала нитку і не спричиняла нанизування.
Адам Плочер

Гарячі кінці без ПТФЕ в нижній частині і PTFE з охолоджуючими плавниками у верхній частині класифікують як ПТФЕ підкладки?
FarO

6

Взагалі металевий екструдер без подачі ПТФЕ корисний при друку з матеріалами, які потребують високої температури для розплавлення: 300 o C і вище. Полікарбонат з рекомендованою температурою друку до 310 o C є хорошим прикладом.

Температура плавлення PTFE становить близько 320 o C, але вона може стати м’якою при набагато нижчих температурах, згідно з Вікі RepRap: http://reprap.org/wiki/PTFE

З іншого боку, цільнометалевому екструдеру не вистачає переваг, які можуть забезпечити ПТФЕ, найважливішим з них є можливість довшого втягування без ризику засмічення ниткового тракту. Це в основному важливо для користувачів з екструдерами типу Боудена, а також для друку з м'якими або жорсткими нитками.


1
Я думаю, що існує певна стурбованість з приводу руйнування ПТФЕ при температурі близько 250 ° С, можливо викид отруйних газів. Можливо, цифри 300C трохи вводять в оману, оскільки практична робоча температура готелів, що підлягають PTFE, значно нижча?
Том ван дер Занден

3

Так, так ... Стара тема я знаю, але все ще тривала тема для нових і старих рук.

" Весь метал або ПТФЕ підкладка " разом з " Боуден або прямий привід " Це питання!

Це дуже незвичайне хобі, абсолютно буквально будь-яка можлива модифікація, оновлення, налаштування принтера, налаштування зрізів, проблема зчеплення ліжка ... В основному все, що можна взагалі змінити, ВІДМОВЛЕНО індивідуально!

Забудьте про марку принтера, марку нитки, модель, клон, справжній т. Д. Просто те, що працює для однієї людини та дає видатні відбитки, може не працювати так добре або взагалі для когось іншого з однаковою установкою. Існує занадто багато змінних - температура навколишнього середовища, тиск повітря, вологість, географічне розташування, вік розжарювання, перш ніж купувати його, спосіб доставки та імпорту нитки, партія для зміни партії нитки і список продовжується!

Порівняно зі списком проблем із налаштуванням та принтером на вибір на ці запитання напрочуд легко відповісти!

По-перше: екструдер Bowden або Direct Drive.

A. Особисті переваги будівельника / користувача.

B. Придатність для більшості друкарських робіт.

Я не починаю аргументацію про те, що краще, тому що ні один ! Вони обидва мають переваги та недоліки.

Bowden = більша загальна швидкість друку, перш ніж небажані відхилення почнуть ставати помітними

Пряма = Повільна швидкість друку, але більше підходить для гнучких матеріалів та легшого / швидшого налаштування, особливо для новачків.

Особисто я використовую налаштування Боудена, здебільшого тому, що мені потрібні якісні відбитки великого формату в найкоротші терміни, я час від часу використовую гнучкі нитки, але не часто досить, щоб принтер із прямим приводом вартував інвестицій ( і з невеликим налаштуванням все-таки можна отримати дуже хороші результати! )

По-друге: ПТФЕ підкладка або весь метал

Це зводиться лише до одного питання!

Чи плануєте ви друкувати виключно матеріали, для яких потрібні температури готелів вище 250 ° C?

Якщо відповідь "Ні", не витрачайте гроші на металевий готель!

Купіть пару хороших якісних латунних насадок і якісну трубу Bowden або вкладиш для теплового розриву (і все-таки змініть на обід і пінту-дві на зворотному шляху від магазину)

Чому?

Просто тому, що змусити їх працювати належним чином для низькотемпературного друку - це не що інше, як абсолютний «біль у прислів’я»!

Мене вже не один раз всмоктували, що весь метал - це "оновлення" від PTFE, і просто просто це не так! Більшість компаній, які продають їх як всебічне оновлення, хочуть лише одне, за що ви заробили цілий $$$! Тож замість маркетингу їх як правильного готелю для високотемпературного друку вони продають їх як загальну частину оновлення. Що не так!

Тепер, якщо ви думаєте, що ви можете спробувати трохи ABS або нейлону, навіть випадкові високі температури друку тут і там, то набагато кращим рішенням буде придбати якісний професійний лайнер PTFE, такий як Козерог XS .

Для звичайного друку нижче 250 ° C триватиме 3 рази або довше, ніж звичайний вкладиш PTFE, а також безпечно використовувати до 300 ° C протягом коротких періодів і коштує всього на кілька фунтів с більше, ніж ваш звичайний вкладиш!


2
через температурні обмеження ви не можете правильно надрукувати АБС або ПК за допомогою підшитого готелю. Я б сказав, що "ви маєте намір друкувати виключно при температурі 230 ° C", як закінчується підкладка готелю.
Триш

Дякую Марку за таке всебічне пояснення.
m12lrpv

2

На додаток до меж температурного друку на нитковому друку гарячих кінців, заповнених ПТФЕ, та більш високий ризик заклинювання з металевими гарячими кінцями, є значна різниця потенційних швидкостей друку. PTFE є ізолятором, і розміщення ізолятора між нагрівачем і вхідною ниткою значно сповільнить швидкість, з якою його можна розплавити. Якщо говорити дуже грубо, то екструдер з ниткою 1,75 мм із вкладишем PTFE 4х2 мм може екструдувати лише приблизно наполовину швидше, ніж ідентичний суцільнометалічний гарячий кінець. (При порядку 3-4 мм ^ 3 / сек PLA через гарячий кінець, накладений ПТФЕ проти 7-10 мм ^ 3 / сек PLA через повністю металевий гарячий кінець. Це залежить від багатьох факторів, таких як розмір насадки хоча.)

Це, мабуть, не надто важливо для відносно повільних стилів принтерів, таких як Mendel / i3, але швидкість плавлення нитки є основним практичним обмеженням швидкості друку на високопродуктивних принтерах, таких як Deltas або CoreXY.


1

Щойно купив усі металеві теплові перерви, і мені або доведеться модернізувати свій існуючий вентилятор (технічно можливо, але наразі нездійсненно), або перевстановити терморозрив, покритий PTFE.

Друк за допомогою Tevo Tarantula. З того, що я чув, в основному, для PLA та інших низькотемпературних пластиків не використовуйте всі металеві перерви. Вам потрібен перемикач PTFE.


1
яка обґрунтування вашої відповіді? що ви намагаєтеся донести, як міркування за цим?
користувач391339

1

Щось тут не розглядається - це те, що лайнер PTFE закінчується відносно наконечника.

На останній J6-головці V6, яку я нещодавно придбав на ebay, вона працює лише на вершині M6 нержавіючої теплової перерви, приблизно в 25 мм від наконечника. Я використовую це на своєму Mendel Max, як з PLA, так і з ABS. Немає справжніх проблем, працює на швидкості близько 70 мм / с, але у мене виникли проблеми із заклинюванням теплового повзання, коли насадка заблокувалась, і я поставив її до дешевої нитки.

На міні Wanhao i3, який я нещодавно демонтував, з подібним зовнішнім виглядом вкладиш PTFE проходить аж до латунного наконечника. Цей принтер працює лише з PLA. Мені ще належить винести це на крок, щоб виявити переваги / негативи цієї різниці.


1

На сьогоднішній день вам не потрібні всі металеві гарячі торці, якщо ви використовуєте PTFE для козерогів зі швидкістю труб 340 ° C. Чудово працює, працює безперебійно, без проблем і друкує капрон без збоїв.


0

У мого Tevo Tarantula був включений весь металевий готель, і я ніколи не стикався з жодними питаннями, тільки друкуючи PLA та PETG, більшу частину часу я навіть міг витягнути нитку, поки принтер був холодним.

Після того, як я перейшов на клон E3Dv6 з терморозривом, накладеним на PTFE, у мене виникли проблеми через те, що нитка застрягла там, де підключилася трубка Боудена та терморозрив, тому я нещодавно знову замінив її на металевий тепловий розрив, і проблеми миттєво пішли.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.