Ліжко з підігрівом - які переваги? Навіщо використовувати його?


12

Під час використання нагрітого ліжка з вашим принтером я бачив твердження про робочу температуру в 90 градусів по всьому друку.

Це здається досить високим енерговитратом, щоб тривалий час друку (тобто кілька годин) утримував велику плиту з, наприклад, алюмінію на 90С.

Чи є загальна «солодка пляма» робочої температури?

Це залежить від матеріалу?

Чи потрібно обігріте ліжко?


2
Ви читали запис Вікі-репліка на ліжках з підігрівом? reprap.org/wiki/Heated_Bed
kamuro

@kamuro - ні, не я, дякую! Зовсім нове і стрибне в глибину, виглядає чудовим ресурсом.
Beeblebrox

Відповіді:


14

Теплові ложі мають два призначення:

  1. Збільште поверхневу енергію друкарського шару, щоб поліпшити міцність скріплення першого шару (особливо важливо при використанні поверхонь, таких як PEI або Kapton)
  2. Тримайте нижню частину міліметрів друку досить гарячою, щоб забезпечити основу без основи для решти друку.

Трохи про поверхневу енергію зрозуміло. Більшість матеріалів суворіші, ніж холодні. Для порівняння, чисті механічні скріплення поверхонь ліжка, такі як стрічка волокнистої малярської художниці та паркетна дошка, не особливо корисні від тепла ліжка.

Викривлення трохи складніше. Основна причина викривлення полягає в тому, коли попередньому шару дають можливість охолонути та термічно стиснутись до нанесення наступного шару. Коли ви наклеюєте гарячий, розкладений матеріал поверх холодного, укладеного матеріалу, великі напруги зсуву утворюються, коли свіжий матеріал охолоне і стиснеться. Ці міжшарові зсувні напруги потім накопичуються на багатьох шарах у великомасштабних згинальних напруженнях, які намагаються підняти краї відбитка від шару.

Отже, щоб запобігти викривлення, ми повинні мінімізувати кількість попереднього шару, який охолоджується, перш ніж наступний шар знизиться. Але нам це потрібно для охолодження твердого тіла, щоб принт не провисав у каламутній каші. Це врівноважуючий акт: охолодження пластикового твердого тіла без його переохолодження. Оптимальна температура для друку - прямо навколо точки скла у пластику: це температура, при якій пластик стає повністю твердим, і напруга термічного скорочення починає накопичуватися.

Екструдер нагнітає більше тепла в друк, оскільки він осаджує розплавлений пластик і випромінює трохи тепла. Таким чином, ми хочемо встановити температуру нагріву на нижній точці трохи нижче точки скла, щоб гарантувати, що друк може охолонути твердим. Зараз це стає дещо складним, оскільки датчик температури у друкованому шарі у кожного різний. Важливим є температура температури ліжка. Багатьом людям доводиться встановлювати температуру ліжка трохи вище, ніж фактична температура поверхні. Це просто те, що вам потрібно відкалібрувати за допомогою результатів друку. Точна точка нитки скла (Tg) також залежить від суміші.

  • ABS: Tg становить близько 105 ° C, оптимальна температура ліжка 95 ° C в теплому середовищі з низьким потоком повітря
  • PLA: Tg становить близько 55 ° C, оптимальна температура шару - 55 ° в прохолодному середовищі з високим потоком повітря, оскільки PLA затримує тепло і повільно охолоджує порівняно з іншими нитками
  • ПЕТГ: Tg становить близько 70 ° C, оптимальна температура ліжка - 60-70 ° C з м'яким повітряним потоком
  • Нейлон насправді не працює з цими правилами, оскільки він напівкристалічний, це означає, що він "замерзає" набагато вище свого Tg і, таким чином, починає накопичувати деформацію напруги при досить високих температурах ... поради різко змінюються, від друку холодного до 120С ліжка
  • ПК: Tg становить близько 150 ° C, оптимальна температура ліжка - 130 °

Є й інші роздуми, наприклад, друк першого шару на поверхню, набагато більш гарячу, ніж Tg, для хорошої адгезії, а потім опускання температури шару до значення дещо нижче Tg, щоб друк зміцнився. Це теж добре працює.

Але, маючи на увазі все, важливо розуміти, що нагріта ложа лише зберігає дно відбитка теплим. Сантиметр вгору від пластини складання, відбиток, як правило, набагато ближче до температури навколишнього середовища, ніж до температури ліжка. Таким чином, опалювані будівельні камери набагато ефективніші для великих відбитків. Але нагрівальні ложі все ще досить ефективні, оскільки дозволяють створити міцну основу, що не має основи, яка протистоїть викривляючим напруженням, спричиненим більш холодними зонами вгорі.


Дякую, у вашій відповіді в основному було вказано, що моє основне питання: "навіщо ти використовуєш нагрівання". Думаю, я мав би відредагувати своє запитання так, щоб це було.
Beeblebrox

@Beeblebrox Будь ласка, не редагуйте своє питання, щоб суттєво змінити його значення, оскільки це означає, що відповіді можуть бути недійсними. Натомість вам слід задати нове запитання.
Том ван дер Занден

Добре бачу, як я змінив його за кілька годин до вашого коментаря, сподіваюся, він все ще кошерний;)
Beeblebrox

4

Гуглінг "яка температура для різних ниток" дає кілька хороших ланок, але верхня ланка виглядає золотистою.

https://filaments.ca/pages/temperature-guide

Вони мають напрямні температури як для температури екструзії, так і для підігрітого шару, а також пропозиції щодо кращої адгезії. Я не такий досвідчений, але їх інформація схожа на інформацію, яку я бачив в інших місцях.

Їх пропозиція щодо PLA становить 215-235 градусів Цельсія, а температура ліжка від 60 до 80 градусів. Це звучить для мене трохи гаряче, але кожна марка (і тип) нитки буде найкраще працювати при різних температурах. У мене були проблеми з приємними мостами при 210 градусах, але мав відмінні результати в 190.

За ABS говорять від 230 до 240 градусів, а ліжко - від 80 до 100.

Використовуйте ці значення як вихідну точку, коли вони не спрацьовують, ви навчитеся здогадуватися про те, що пішло не так, і коригуйте (один параметр за часом), поки воно не працює для вас. Знайдіть потрібний вам предмет калібрування та обріжте температури, щоб він друкував найкраще, що може ваш принтер. На даний момент експериментація з технологіями - це велика частина роботи.

Важливо пам’ятати одне, що важливо пам’ятати, що температура, на яку ви встановлюєте своє ліжко, і температура, до якої стає ваше ліжко, - це не те саме. Залежно від конструкції, складання та якості вашого обігрівача фактична температура може відрізнятися майже від майже нічого до двадцяти градусів і більше.


Дякую, так я маю рацію, розуміючи, що нагрівання - це зчеплення та боротьба з основою, коли шматок охолоджується? І це має значення лише для перших шарів?
Beeblebrox

1
Це стосується переважно адгезії та основи. Пам’ятайте, що коли я використовую лак для волосся + pla, друк прилипає лише до тих пір, поки не буде тепло. Коли плита збірки охолоне, друк більше не прилипає до пластини, тому я не можу вимкнути тепло після першого шару. Коли я знайду час, я експериментуватиму з більш високою температурою для першого шару, ніж на решті друку. Тобто є користь при використанні більш високої температури першого шару та / або нижчої температури для наступного.
Пелле

@TomvanderZanden Це вагомий коментар, я тут новий, але намагаюся дізнатися. Я відредагував і сподіваюся, що це зробило кращу відповідь.
Pelle

1

Спочатку ви говорите 90c, а це означає, що ви говорите про ABS, ймовірно. Я констатую це, оскільки деякі принтери PLA навіть не використовують ліжка з підігрівом, а натомість використовують лише складні плоти. (Makerbot)

Тепер, коли я це вирішив, я хотів би зазначити вам, що він не використовує стільки сил. 110 Вт (виходячи з цього колега)

http://reprage.com/post/39698552378/how-much-power-does-a-3d-printer-use

8 годин. 0,11 дол.

http://energy.gov/energysaver/estimating-appliance-and-home-electronic-energy-use

Я впевнений, що це число не стовідсоткове. Це означає, що коли я вперше запустив монітор живлення, я можу підтвердити отримання дуже дешевих результатів. Насправді я підрахував витрати на харчування моєго нагрівача кремнію на 1 метр. Це було не так багато.

Це стосується не кожного принтера. Деякі будуються краще, ніж інші.

Останнє для Min Temp. Ви виберете темп, який працює для конкретного пластику. Кожен пластик різний. Матеріали з високим вмістом пігментів зазвичай потребують більш високих темп для видавлювання. Але, як правило, PLA становить 60. АБС - 90-100. Якщо це неправильно, ви побачите більше (майже завжди бачите деякі) теплові викривлення.

Я також хочу зазначити, що теплові камери дають найкращий результат і не вимагають від вас такої кількості ліжка. Ви не бачите їх на принтерах з двох причин. Обігрівачі можуть загорітися, і через патенти, які блокують людей від продажу (хоч ніщо не зупиняє вас. Погляньте, просто використовуйте Коробку без активного обігрівача, якщо це все ще турбує


Привіт Томе. Хм. Мені дуже не подобається це робити тобі, бутон. Ось що ви знайдете, якщо ви перебуваєте в Google "патентна стратас теплова камера". США 6722872 B1, US 7297304 B2, US 20040104515 A1, forums.reprap.org/read.php?1,368470 В даний час на ринку в підпроекті є z18 та декілька інших компаній, що займаються на рівні підпрограми stratasys. Сказали, що завжди існує спосіб вирішення цього питання. IE reddit.com/r/3Dprinting/comments/43zh0x/… У нижній лінії є патенти, і більшість з них не заплутується. зла компанія.
StarWind0

Я не збираюся коментувати різницю ризику пожежі між нагрівачем космічного простору, який укладений віршами, крихітним резистором.
StarWind0

Привіт Томе, так, я охопив обидва погляди у своїй відповіді на завершення. Наступний обхід не є таким же, як недійсний. Оскільки кожен, хто працює з патентами, знає, що немає ідеального патенту. Однак, моя позиція все ще є цими патентами, і страх перед працівниками Стратасіса є саме причиною того, що ви цього не бачите на ринку. Відверто кажучи, ми говоримо про пости під назвою "Як ці хлопці уникають гарячого патенту камери?" що підказує, що існує така налагоджена і відома патентна проблема. Це сказало, що це може бути кращою дискусією поза коментарями, оскільки ми не вдається розглянути це питання.
StarWind0
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.