Яке найкраще програмне забезпечення для 3D-моделювання для початківця проекту 3D-друкованої міні-бочки?


16

Моя мета - 3D-роздрукувати 5-літрову мініатюрну бочку з бічною підставкою, подібну до цієї дерев’яної на Amazon . Я хочу, щоб він мав знімну верхню частину, щоб мікшер з винною коробкою містився всередину, а на верхній частині повинно бути отвір, щоб витяжка могла стирчати і використовувати її. Я не маю досвіду роботи з 3D-моделюванням або друком, але в мене є доступ до публічного 3D-принтера в моїй місцевій бібліотеці. Я знаю, що ви можете надрукувати деталі окремо (наприклад, зігнуті боки з деревним кольором із стовпами та отворами для з’єднання та складання корпусу стовбура, обручі металевого кольору для обходу стовбура). Я не знаю, яким програмним забезпеченням користуватися. Я думав почати вивчати Блендера? Це було б ефективно для цього проекту?


Просто додамо тут, оскільки в кількох відповідях згадується Autodesk 123D. Autodesk 123D було припинено, і вони зараз підштовхують користувачів до Autodesk Fusion 360.
tjb1

Відповіді:


13

Ваше запитання починається у невідповідному форматі для StackExchange, але ви закінчили його ще одним підходящим, запитуючи, чи працює Blender.

Якщо ви готові витратити час на вивчення Блендера, ви впевнені, що виявите, що він буде робити так, як вам потрібно, та багато іншого. Ваша посилана модель може бути створена за допомогою інженерного програмного забезпечення, такого як Fusion 360 або SolidWorks, або багатьох безкоштовних пакетів, але аспект вільної форми більше підходить для гнучкості Blender.

Незважаючи на те, що Blender не є програмою інженерного типу, вона має внутрішню підтримку точного моделювання. Якщо ви навчитеся використовувати ці функції, ви отримаєте найкраще з обох типів програмного забезпечення.

Якщо ви будуєте свою модель за допомогою програмного забезпечення в сегментах / фрагментах, як ви пропонуєте, ваш результат матиме більшу гнучкість на етапі друку, зокрема стосовно вибору кольорів та ниток. Замість боків з деревним кольором ви можете використовувати нитку PLA, імітовану деревом! Залежно від принтера в бібліотеці, ви також можете використовувати нитки, що містять 88 відсотків металу для обручів.

Я використовую Blender для деяких аспектів моделювання, часто імпортую STL в Meshmixer для вирішення речей, яких я ще не дізнався в Blender.

Я сподіваюся, що ваша посилання на 5 літрів є оригінальним розміром і що ваша модель буде мініатюрною. 3D-принтер місткістю 5 літрів був би чудовим надбанням у публічній бібліотеці!


Я забув те, що вам може бути корисним. Наша місцева публічна бібліотека має домовленість з lynda.com, значним навчальним ресурсом. Я лише зараз вивчив наявні матеріали. На веб-сайті Lynda.com є багато годин навчальної інформації, характерної для Blender. Якщо у вашій бібліотеці є таке доступне, це полегшить вашу ціль і заощадить гроші!
fred_dot_u

4

Нещодавно я придбав 3d-принтер і виявив, що freecad мені дуже добре підходить http://www.freecadweb.org/ та його відкритий код.

Я вважаю, що він дуже схожий на onshape в його параметричному модельєрі, але працює локально, а не в Інтернеті.

Використовуючи подання "Частини", я зробив більшість моїх моделей, використовуючи основні фігури та булі віднімання.


2

Ви можете перевірити Tinkercad . Це простий у користуванні онлайн-редактор.

Незважаючи на те, що вона не настільки потужна, як Blender або Rhino3d, для легких 3d-моделей це більш ніж достатньо.


2

Якщо у вас взагалі є якісь програми програмування, розгляньте OpenScad. Це функціональний тип мови програмування, який дозволяє робити багато речей досить легко, не маючи навичок мистецтва. Навички OpenScad корисні для побудови налаштованих речей на Thingiverse.

Тут є місце для початку


1

Це питання ми отримуємо дуже багато у групах фейсбуку, якими я керую.

Звичайні відповіді не включають блендер, оскільки він має дурну криву жорсткого навчання. Це зайвий рівень для того, що ви хочете зробити.

Погляньте на 123d з autodesk. Безкоштовно, якщо ви не заробляєте гроші. Я вважаю цю найпростішою.

http://www.123dapp.com/design

Також є ескіз Google, із плагіном SLT. Я вважаю, що ця частина є досить номінальною через те, що вона не створює належних моделей для друку (тобто відсутні трикутники, тому вона не створює суцільних речовин, важко виправити)

http://www.sketchup.com/

Я думаю, що цей спливе. Я не користувався ним і, думаю, коштує, але варто згадати.

https://www.rhino3d.com/


1

Я думаю, що Autodesk Meshmixer - найкращий, тому що ви можете легко робити деталі за допомогою бульних операцій (якщо ви більше кубічний мислячий хлопець) або перетягування (якщо ви більше хлопець у вільній формі). (І відео про тіста старі, але все ще працюють).

Якщо ви хочете отримати кращі рефлекси в CAD-інженерії, я думаю, що Solidworks є найкращим (але дуже дорогим, якщо ви не підприємство), якщо ви хочете отримати кращі знання з 3D-дизайну та анімації, можливо, блендер хороший, але точно не ні для CAD, ні для початківців у 3D (навіть якщо це добре задокументовано).


1

Я не експерт, але я провів деякі дослідження з цього питання, і мені здається, що Fusion 360 - це найкраща ставка на даний момент. Він створений для того, щоб робити саме те, що ви плануєте, від початку до кінця. Дизайн (скульптурне та точне моделювання), тест (аналіз вмісту / анімації) та виготовлення (CAM та 3D-друк) - усі вони вкладені в одну програму, що має логічний робочий процес, і її НАВЧАЛЬніше вивчити, ніж Blender. Це безкоштовно для любителів та стартапів, які заробляють менше 100 000 доларів / рік. В Інтернеті є купа безкоштовних навчальних посібників, професійно виготовлених Autodesk. До того моменту, як ви їх пройдете, ви зможете завершити свій проект.

(Редагувати): Я не знаю нічого про onshape.com. Як я вже сказав, я не експерт.


0

Я настійно рекомендую замовити Onshape для вашого дизайну.

https://www.onshape.com/

Це найпростіша у використанні повнофункціональна безкоштовна 3D-програма CAD. Він зроблений (і в активному розвитку) творцями Solidworks - найпоширенішої програми САПР там з розуму! І він працює в хмарі, тому вам не потрібен потужний ПК із чудовою графічною картою, просто гідне підключення до Інтернету.

Onshape виглядає так, що це буде майбутнє механічної САПР, тоді як інші програми, такі як 123d і Sketchup - просто легкі версії "справжнього" CAD.

Якщо ви не хочете активно втягуватися в органічні, складні форми, я б уникну Блендера, ви витратите стільки часу, вивчаючи його, і натомість ви могли б вирвати свою бочку з колоди.


-1

Людям, які говорять 123дизайн. Я можу тільки сказати, що я був користувальницьким способом, який використовувався до того, як 3D-друк був річчю, і просто не можу обійти навчання 123design. Він просто відчуває себе таким обмеженим, оскільки у нього є лише кілька інструментів. Так, блендер може мати важку криву навчання, але це в майбутньому окупиться, оскільки ви не будете обмежені моделями 3D-друку та важливим для створення більш складних моделей


Я не впевнений, чи справді це відповідає як відповідь. Це питання погано підходить для початку обміну стеками, оскільки він намагається отримати відповіді, засновані на думці. Відповіді та запитання, як правило, повинні базуватися на фактах, а не на думках, тому, можливо, ви можете перефразувати це як більш фактичне. Наприклад, яким чином 123design обмежений порівняно з блендером?
Том ван дер Занден
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.