Оригінальна вісь X Ulimaker не рухається - можлива проблема з електронікою


9

Я пишу це питання тут, сподіваючись, що хтось зможе допомогти мені в процесі фіксації, в якій я зараз беру участь!

Минулого тижня під час сеансу друку мій оригінал Ultimaker несподівано перестав працювати. Проблема була в моторі екструдерного кроку, який штовхає нитку ззаду і буквально вже не рухається! Перше, що я зробив, це перевірити, чи мотор згорів чи щось подібне. Тому я поміняв мотор екструдера на ось X, і він працював чудово.

Потім пізніше мотор осі X в роз'єм екструдера і не рухається! тому я вирішив перевірити кроковий драйвер, і, здається, вони працюють добре. Тож проблема повинна бути на Arduino або на материнській платі! Я купив новий драйвер кроку, новий кроковий двигун і нову материнську плату Arduino +, підключив все і нічого, все ще не працюючи з тієї ж причини! Це просто екструдер, який більше не працюватиме!

У вас, хлопці, є якась ідея чи поради, щоб з’ясувати, у чому полягає проблема, чи як їх можна вирішити альтернативними способами? Ваша допомога буде дуже вдячна і буде з нетерпінням чекати деяких відповідей.


Я # не знаю, чи отримаю я те, що ти кажеш. Ви обмінялися двигуном Stepper, кроковим драйвером (Ця крихітна плата підключена до плати Ultimaker) та arduino і все ще маєте проблеми? Якщо так, то це повинна бути плата Ultimaker правильно? Чи є у вас можливість вимірювати сигнали (мультиметр)? Чи добре виглядають конденсатори?
Lars Pötter

Ви знайшли та усунули проблему? Якщо будь-яка з відповідей допомогла вам отримати відповідь на ваше запитання або дійти власних висновків, будь ласка, проголосуйте та прийміть відповідь (використовуючи галочку біля неї). Це допомагає нам скоротити список питань без відповідей і зупиняє їх не раз натрапляти. Якщо ви знайшли іншу відповідь (ніж ті, що вже були опубліковані), будь ласка, додайте її (і прийміть через 48 годин), щоб поділитися своїм досвідом з громадою. Якщо ви не змогли вирішити проблему, оновіть своє запитання.
Greenonline

Відповіді:


3

Я не впевнений, що точно знаю, що не так або які кроки ви зробили поки що, але здається, що ваш мотор екструдера зламаний, і ви звузили проблему до електроніки.
Якщо це так, заміна Arduino, двигуна та драйвера залишає лише плату Ultimaker як джерело проблеми. Я б запропонував замовити інше - але не до тих пір, поки ви не зв’яжетеся з Ultimaker з проблемою, яку ви накреслили тут.


1

У вашому заголовку написано "вісь x", але ваш опис змушує мене думати, що ваш екструдер - це та частина, яка не працює. Ось декілька порад, які можуть (чи не можуть) допомогти ...

  • Переконайтесь, що ваш екструдер не забився.
  • Переконайтесь, що ваш температурний режим достатньо високий, щоб нитка розплавилася досить швидко, щоб підтримувати швидкість друку. Якщо ваш степер-екструдер сильно нагрівається, можливо, ви надто сильно натискаєте на нього. Сучасні крокові водії мають різні засоби захисту, які змусять їх вимкнутись у цій ситуації. (Найбільш вірогідні в цьому випадку поточні або теплові відключення)
  • Якщо ви міняєте крокові двигуни та міняєте крокові драйвери, і проблема залишається у вашому екструдері, шукайте інші речі, які ви не поміняли.
  • Ви не замінили екструдер, тому проблема може бути там, як я вже згадував вище.
  • Якщо ви не замінили дроти, проблема може бути там ... Я багато разів намагався усунути неполадки через переривчасті з'єднання проводів. Оскільки у 3D-принтерів є рухомі дроти, це головний підозрюваний у старих машинах.
  • Виключайте всі легкі та дешеві речі, перш ніж зробити висновок, що це повинна бути основна дошка ... це могло бути, але, мабуть, це не так.
  • Зверніться за допомогою на форуми Ultimaker або за їх технічною підтримкою. Принтери, як і автомобілі, як правило, мають певні речі, більш схильні до виходу з ладу, оскільки машини старіють і зношуються. Техники Ultimaker знають ці речі та можуть допомогти вам вирішити свою проблему.

Удачі! Сподіваюся, ви вирішите своє питання і що ця відповідь буде корисною. :-)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.