Роздільна здатність шару Ultimaker та розмір насадок


10

На своєму веб-сайті вони говорять наступне

0.25 mm nozzle: 150 to 60 micron
0.40 mm nozzle: 200 to 20 micron
0.60 mm nozzle: 400 to 20 micron
0.80 mm nozzle: 600 to 20 micron

Це мене бентежить. Чому я можу знизитися до 20 мкм із соплом 0,40, 0,60 та 0,80, але лише до 60 мкм із набагато меншою насадкою 0,25? Це помилка друку і повинна сказати 6 мікрон?


Ви знайшли та усунули проблему? Якщо будь-яка з відповідей допомогла вам отримати відповідь на ваше запитання або дійти власних висновків, будь ласка, проголосуйте та прийміть відповідь (використовуючи галочку біля неї). Це допомагає нам скоротити список питань без відповідей і зупиняє їх не раз натрапляти. Якщо ви знайшли іншу відповідь (ніж ті, що вже були опубліковані), будь ласка, додайте її (і прийміть через 48 годин), щоб поділитися своїм досвідом з громадою. Якщо ви не змогли вирішити проблему, оновіть своє запитання.
0скар

Відповіді:


8

Вам потрібна певна мінімальна витрата, щоб досягти послідовної екструзії. Швидкість потоку - добуток швидкості друку, ширини екструзії (пропорційна розміру насадки) та швидкості друку. Якщо ви використовуєте дуже маленьку насадку і дуже низьку висоту шару, вам знадобиться дуже висока швидкість друку, щоб досягти розумної витрати. Тому цілком можливо, що це не помилка і навмисне.

Майте на увазі, що Ultimaker використовує нитки 2,85 мм. З шириною екструзії 0,3 мм, висотою шару 0,02 мм і швидкістю друку 60 мм / с, вам знадобиться подача 0,06 мм / с у ваш екструдер. Екструдер може бути не в змозі розвинути достатню силу на нитці при такій низькій швидкості (що внаслідок малого розміру насадки вимагає відносно великої сили).

Ultimaker не може надрукувати 6 мікронних шарів, оскільки найменший приріст осі Z може переміщуватися - 5 мкм. 6 мкм не є кратним цьому.


Я б сказав, що екструдер не є проблемою. Однак точність полягає в тому, що 0,06 мм / с означає дуже обмежену кількість кроків: якщо врахувати передавальне співвідношення 3: 1 і (дуже приблизно) радіус болта 4 мм, ми говоримо про 2,5 ° / с на кроковий двигун: 1,5 кроки в секунду Мікроступінг приводить його до 24 кроків / с, але мікроступінг не завжди є дуже точним, і положення осі може легко відставати на декількох мікроступенах на екструдері, що призводить до непослідовної екструзії.
FarO

3

На додаток до відповіді Тома ван дер дер Зандена, коли нитка рухається занадто повільно через нагріту частину друкуючої головки, вона дуже схожа на засмічення.

У мене це було багато разів на моєму UM1 +, більшу частину часу внаслідок нагрітої друкованої головки без екструзії (до або після відбитків). Отже, вам потрібно бути впевненим, що має місце мінімум екструзії ниток, що, як правило, не має випадку, наприклад, 0,25 мм * 20 мкм замість 0,60 мм * 20 мікрон.

Звичайно, можна змусити переміщати головку друку швидше, що призведе до більшого видавлювання, але це знову знизить якість друку.

Але дозвольте сказати вам це: завжди слідкуйте за високою екструзією, видалення засмічень - це справжній біль!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.