Який тип нитки потрібно використовувати для виготовлення марок?


9

Моя дружина хоче, щоб я використовував 3D-принтер FFM для виготовлення нестандартних марок для використання на папері (брухт книг, листів тощо). Однак вона переконана, що вони будуть занадто жорсткими, щоб зробити хороші штампи. Швидкий пошук у Google показав ті, які виготовлені з PLA та ABS . Логічно, однак, ТПУ чи подібні вирішили б її проблеми. Штамп хорошої якості повинен містити чорнило і робити добрий, рівномірний контакт з папером. Ймовірно, потрібно було б якось відшліфувати або загладити.

Я повинен отримати принтер наступного тижня або близько того, і я намагаюся отримати нитки, файли STL та аксесуари, які мені знадобляться заздалегідь, щоб я міг швидко навчитися ним користуватися.


Тож навіть якщо ви покажете дружині результати на цих сторінках, вона не повірить? Ну, ви можете вести коня до води і т. Д., Просто продовжуйте і друкуйте декілька - це не займе багато часу, щоб виготовити, і нехай вона сама спробує їх. Є гнучкі матеріали, але відгуки, які я бачив, говорять, що з ними складно працювати (у 3Dprinter).
Карл Віттофт

@CarlWitthoft Ці приклади мають проблеми з якістю (нерівні зображення та краплі чорнила на папері), і я не знаю, чи використання інших ниток дасть кращі результати. Я мав намір чекати експерименту з TPU, оскільки це важче друкувати. Можливо, мені доведеться замовити її зараз, перш ніж дістати принтер, якщо мені це потрібно, щоб дати їй те, що вона хоче, щоб я надрукував. Щаслива дружина щасливого життя.
kaine

3
Існує також гнучка нитка PLA, яка знаходиться десь між ТПУ та PLA за твердістю. Друкувати простіше, і може бути для цього підходящим.
Том ван дер Занден

Відповіді:


6

Я бачу три варіанти ...

1. Друк за допомогою гнучкої нитки:

  • Багато варіантів: ТПУ, як ви вказали, гнучка довільна грамота, яку згадував Том, та інші. Ось стаття з кількома варіантами від " Матерівські хакери"
  • Я б запропонував роздрукувати штамп стороною вниз, щоб ви отримали гарний плоский штамп без обробки пошти. При будь-яких широких прогалинах пам’ятайте про своє усунення… використовуйте філе або фаски, щоб «дах» зазору був перевернутою V або U формою.

2. Друкуйте будь-якою твердою ниткою, але використовуйте гумовий килимок під папером.

  • Ідея тут полягає у використанні напів гнучкої поверхні під папером, щоб допомогти отримати рівномірний контактний тиск між папером і твердим штемпелем. Поки ваша печатка тримає чорнило, це повинно працювати нормально.

3. Роздрукуйте форму печатки, а потім скористайтеся нею, щоб зробити штамп.

  • Створення моделі та копіювання її з потрібного недрукуваного матеріалу - це звичайна технологія виготовлення, яка може бути використана у багатьох ситуаціях. Використання форм для лиття та пов'язаних з цим процесів може дійсно розширити ваші можливості. Перевірте Smooth On . У них є кілька гумових і гнучких сполук, які ви могли б використовувати для марок.

2

Нещодавно я експериментував з печаткою який - то Нейлон 618 нитки після прочитання матеріалу в Інтернеті про це. Я використовую оригінальний Craftbot з готельним запасом, зберігаючи Нейлон сухим в сумці ziploc. Він друкує дуже добре, просто хитро, щоб змусити його прилипати до ліжка (я все ще працюю над цим), але в іншому випадку це чудово.

Після друку головна відмінність від відбитків PLA полягає в тому, що нейлон залишається більш гнучким. Якщо зігнути тонкий капроновий принт, він, як правило, повертається до тієї форми, яка вийшла з принтера. Це дуже відрізняється від моїх відбитків PLA, які або залишатимуться зігнутими, або розіб'ються.

Я вважаю, що нейлон був би хорошим матеріалом для того, щоб спробувати штампи, завдяки цій гнучкості та якості, що зберігає форму. У коментарях показано деякі інші матеріали для спробу, але я обмежую свою відповідь тут своїм власним особистим досвідом.


виглядає круто ... але це в 6 разів більше, ніж ABS! На щастя, мені знадобиться лише невелика кількість за кожен штамп, а помилки на чомусь такому простому повинні бути мінімальними (як тільки я отримаю, щоб нитка працювала правильно).
kaine
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.