Чи потрібно мені нагріте ліжко для друку PLA у закритому принтері?


9

Я планую побудувати великий закритий (декартовий XY-Head) 3d-принтер. Я хочу тримати мінімальний час побудови мінімальним, і дуже ймовірно, що мені знадобиться зібрати ~ 50x50см нагріву з нуля, тому що її немає в ebay. Сам корпус не нагрівається окремо, але залежить від відпрацьованого тепла від процесу друку. Зрештою, корпус буде вентильований на відкритому повітрі з вентиляційним процесором 12 В через повітроводи (повітряний потік невідомий).

Мені навіть потрібна нагріта друкована шафа, коли я планую друкувати лише PLA?


2
"Відходи тепла від процесу друку" - це в основному 0. Готель має близько 40 Вт, а кроки (якщо вони знаходяться всередині вашого корпусу) мають лише близько 20 Вт у кожному випадку. Це в цілому 140 Вт, які взагалі не нагріватимуть простір 50x50xZZ.
Том ван дер Занден

що корисна інформація @TomvanderZanden - дякую!
allanlaal

Відповіді:


6

Відповідь "Ні" вам не потрібна нагріта грядка для PLA, але це полегшує укладання базового шару, а також допомагає при видаленні друку після друку.

Праця PLA - це дуже легка нитка для роботи, і більшість принтерів PLA не мають нагрітих ліжок і пропонують клеїти блакитну стрічку та / або ельмери.

Ви можете виявити, що якщо ви купуєте дуже дешевий / погано екструдований PLA, то речі не пристають, і ліжко з підігрівом може полегшити деякі з цих проблем.


1
Мене точно попередили, щоб не опускати блакитну стрічку художника вище 50 градусів Цельсія, оскільки вона фактично втрачає адгезію при нагріванні. Але якщо ви йдете з простирадлом PEI, адгезія зростає з теплом.
Карл Віттофт

У такому випадку я думаю, що нагріте ліжко для PLA є обов'язковим для мене, тому що я хочу автоматичне витягнення / вилучення деталі у відро, і я хочу, щоб частина знімалася без особливої ​​сили.
allanlaal

Я почав окреме запитання про те, щоб спробувати ризик дії, яку я планую використовувати для автоматичного викидання: 3dprinting.stackexchange.com/questions/2921/…
allanlaal

2
$ 15 PLA, якими я користуюсь повороти (не стільки, як ABS, як) без нагрітого ліжка. Він навіть вискакує іноді.
fukanchik
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.