Наскільки близько повинна бути насадка до підкладки?


11

У мене насадка близька до підкладки, на яку я друкую, так що аркуш паперу може вільно ковзати під ним, без зачеплення.

Це правильний спосіб зробити це?

Відповіді:


5

Зазвичай, використовуючи аркуш паперу (товщиною приблизно 0,004 "), ви наближаєтесь до відповідного протистояння. Однак, якщо ви регулюєте товщину шару, ваше протистояння повинно відображати це. В ідеалі ви встановите протистояння приблизно з аркуша паперу або інший тип прокладки, а потім "відрегулювати" протистояння під час друку еталону.

Якщо я пам'ятаю правильно, ідеальне протистояння - це 1/2 на 2/3 бажаної висоти шару.


Для довідки, 0,004 "[0,10 мм] - це чудовий спосіб спілкування розмірів в обох англійських І метричних системах. Тут розміщена інформація для всіх, хто використовує метричну систему для виклику висот шару.
zipzit

9

Ця фотографія не є точною, але може допомогти

Редагувати: На жаль! Забув включити джерело. Це з Посібника користувача / Посібник зі зборки Wanhao. Наразі не можу знайти веб-сторінку.

введіть тут опис зображення


2
Не могли б ви додати трохи більше текстового вмісту до своєї публікації, щоб він міг індексуватися пошуковими машинами та був доступний для тих, хто має зчитувачі екрану? Також у вас є дозвіл на відтворення цього зображення тут? Якщо ви не зробили це самостійно, воно, ймовірно, захищено авторським правом, і його використання вимагало б атрибуції в кращому випадку та було б незаконне в гіршому.
Том ван дер Занден

1
TomvanderZanden має рацію, вам слід принаймні надати посилання на те, де ви знайшли зображення, і я думаю, що трохи більше контексту пройде зайву милю. Однак це чудова ілюстрація протистояння для початківців! +1
tbm0115

Tom van der Zanden & tbm0115, оновлено. Дякую!
Чейз Кромвель

Чи вдалося вам знайти посилання на посилання?
Greenonline

0

Використання аркуша паперу не гарантує, що ви отримаєте саме "правильну" висоту (оскільки різні папери мають різну товщину, і важко точно визначити, коли він більше не ловиться на насадці), але він отримує рівень ліжка і відстань буде бути близьким до виправлення.

Потім можна додатково відрегулювати висоту, спостерігаючи за першим шаром та здійснюючи коригування залежно від того, чи бачите ви, що перший шар зменшився достатньо або занадто сильно. Для цього дуже корисна функція няні (якщо вона включена).


0

Якщо я можу, рекомендую від душі приєднатися (або зазирнути до) до групи Reprap у Facebook. У них є маса файлів "довідки", в тому числі один про те, як вирівняти ліжко. Зокрема, він пропонує зробити остаточне встановлення висоти та вирівнювання за передбаченою робочою температурою, щоб уникнути термічного розширення "сюрпризів".

Одна з притаманних проблем полягає в тому, що обмежувачі запасів є жахливими для повторюваності позиції. Ну, не "жахливо", але досить похилий, що перший або два шари можуть бути трохи занадто близько до ліжка в деяких умовах. Я б порекомендував принаймні переконатися, що Z-стоп заблокований добре та щільно один раз встановлений, а потім, якщо ви хочете отримати більш точний, загляньте в іншу близькість або оптико-датчики. Я цього ще не робив, тому не маю конкретних рекомендацій.


2
Хоча це корисна порада щодо вирівнювання, це насправді не вирішує питання.
Том ван дер Занден

@TomvanderZanden якщо ви прочитаєте довідкові файли "регулювання осі z" та "вирівнювання ліжка" за цим посиланням, ви побачите, що питання ОП розглядається досить вичерпно.
Карл Віттофт

2
@Carl_Witthoft в цьому випадку було б добре, якби ви включили сюди основний пункт відповіді. Хоча добре створити резервну копію відповіді з посиланнями та подальшим прочитанням матеріалу, відповідь, що повністю залежить від зовнішніх ресурсів, може застаріти, якщо пов'язаний матеріал зміниться або стане недоступним.
Том ван дер Занден
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.