E3D Термістор Альтернатива


12

У готелях E3D використовується термістор, ніжки якого утеплені рукавом зі скловолокна та затискаються гвинтом та шайбою:

введіть тут опис зображення

Це рішення дозволяє надрукувати високотемпературні матеріали, але це трохи неміцно, і після того, як пару разів повторно зібрати готель, гвинт ретельно змістить ноги і рукави термістора.

Деякі готелі E3D, які працюють на ножках, використовують (жахливе) рішення, коли термістор просто розпущений у відповідному отворі, і каптон приклеєний до проводів картриджа нагрівача, який утримує його на місці:

введіть тут опис зображення

Це рішення здається своєрідним, і я переживаю за те, щоб термістор вийшов з ладу. Однією з переваг є те, що його можна збирати довільно часто, оскільки просто витягнувши картридж з нагрівачем, також витягує термістор, не пошкоджуючи його. Зауважте, що на малюнку зображений рукав із ПТФЕ, який обмежує температуру, але ви легко можете використовувати склопластик і в цій ситуації.

Ще одне рішення - терморезистор:

введіть тут опис зображення

Він вкручується в отвір, який зазвичай використовується для затискного гвинта. На жаль, ви обмежилися приблизно 250 ° С через епоксидне покриття, яке використовується у шпильці. Я також виявив, що епоксидна лампа через деякий час виходить з ладу (незалежно від температури) і термістор більше не фіксується на місці (він все ще працює, в силу обмеження проводами картриджа нагрівача, як у попередньому рішенні, але це не ідеально).

Чи є рішення, сумісні з справжніми готелями E3D, що:

  • не обмежені температурою епоксидним або PTFE,

  • може витримати демонтаж та збірку краще, ніж стандартні гільзи зі склопластику,

  • це трохи менше хокею, ніж каптон, який притискає дроти термістора до картриджа нагрівача і сподівається, що він утримує його на місці?

Відповіді:


2

Мені подобається спосіб кріплення на моєму екструдері Mk9: у тепловому блоці просвердлений невеликий отвір, паралельний отвору нагрівача. B3 Innovations продає термістор, упакований у маленьку пружину. Весь збір проходить в отворі, а гвинтик (обережно!) Закріплює його. Ви могли так само добре поставити голий термістор у пружину чи щось подібне; головним чином це захист термістора від гвинта і від надмірного згинання.

З вашого фотографії схоже, що те саме буде добре працювати для вашого готелю.

Однак ви встановите це, додаючи трохи теплової мастила, ви можете допомогти провести з оточення.


1

Зараз я придбав звідси блок "гарячого класу" , який має циліндричний термістор "стиль картриджа", який вписується у просвердлений отвір блоку гарячого кінця, і фіксується додатковим гвинтом. Ця система значно спрощує технічне обслуговування, термістор ковзає і вимикається без сили, і у нього є роз'єм, який може змінювати тільки термістор (або відкручувати блок гарячого кінця, не виймаючи кабелі, якщо ваш гарячий кінець також має роз'єм).

циліндричний патронний термістор

Я настійно рекомендую це оновлення, якщо ви використовуєте старі стилі, оскільки це значно спрощує обслуговування.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.