Використання PLA на відкритому повітрі?


10

Я використовую нитки PLA вже два роки і мав гарні відбитки. АБС з іншого боку не був таким хорошим, тому мій вибір накаливання - це PLA.

Я готуюсь зробити знак для американського легіону, і кольори - чорний, синій та червоний, товщиною 0,8 мм. Чорні літери 4 "х 2,5", сині - 3 "х 2", а червоні - 7,75 "х 5,5". Я планую обробити їх ультрафіолетовим спреєм і прикріпити їх прозорим епоксидом до білого плексигласу.

Оскільки букви досить тонкі, моє питання полягає в тому, наскільки добре це буде триматися за погоду? Знак висить на жердині, яка вказує на схід і захід, тому букви будуть звернені на північ і південь. Оригінал був пофарбований фарбою з розпиленням, а південна червона фарба зів'яла до тієї точки, яку ви навряд чи змогли це побачити. Знак був там деякий час і робився в професійній фірмі-знаку.Професіонал! = Якість роботи лол
tbm0115

Літні дні пустелі SW (США) всередині автомобіля можуть становити 150 фунтів і більше. PLA - це не так добре. Я тут використовую ABS для зовнішнього використання.
spicetraders

3
Чому всі продовжують згадувати автомобіль? Це зовнішній знак, не важливо, як гаряче стає у вашій машині. Ваша машина майже завжди буде гарячіша за навколишнє середовище, тому я не бачу, наскільки це актуально, щоб продовжувати згадувати про неї.
tjb1

Я напишу це тут, оскільки у мене поки немає повної відповіді, але скляний перехід PLA становить 60С, якщо ваші листи добре підтримуються (склеюються), то я бачу, що вони не бачать, як вони виходять із ладу навіть при температурі скляного переходу. Я думаю, що збереження кольору залежатиме від постачальника та використовуваного пігменту, але я також мушу здогадуватися, що ті ж / подібні пігменти використовуються в ABS / PLA, щоб вони мали схоже збереження кольору.
tjb1

Відповіді:


11

Я надрукував ручку для досить великої рухомої двері в натуральному PLA (від Fabberparts) - без захисту від УФ. Це з боку погоди будинку і піддається прямому сонцю половину дня.

І після трьох років їзди на велосипеді до всіх німецьких сезонів все одно абсолютно добре. Також у Вікіпедії мені сказали, що PLA має хорошу стійкість до ультрафіолетового випромінювання - тож вам слід добре IMHO.

Ось хороша публікація в блозі щодо вашого питання: Використання PLA для довгострокових зовнішніх програм .


На жаль, початкове посилання більше не працювало, і щоденник переміщено, оновлена ​​URL-адреса та URL-адреса не працюватимуть (для мене, принаймні, принаймні). Я простежив статтю та доповнив вашу відповідь правильною URL-адресою. Однак, оскільки посилання, як правило, незмінно вмирають з часом, ви можете розглянути можливість включення та цитування відповідних та важливих моментів статті безпосередньо у своїй відповіді. Було б соромно втрачати інформацію з блогу, якби їхній веб-сайт якийсь день помер.
Greenonline

PLA цілком безпечний навіть в Австралії: youtube.com/watch?v=qqNfa_zExRU
Trish

Якщо публікація в блозі знову буде видалена, я зберег
Jeroen Wiert Pluimers

4

Майте на увазі, що PLA має набагато нижчу температуру, і там, де починається гнучкість. Я колись влітку протягом трьох годин у своєму автомобілі мав друковані на PLA деталі, і коли я повернувся, вони кудись зігнулися.

Я не знаю про погодні умови у вашому місцевому середовищі, але якщо ви відчуваєте жарку температуру і ваш знак висить під прямими сонячними променями, я б радив переконатися, що ви захищаєте букви від згинання (наприклад, покрийте їх пальто епоксидним покриттям або щось подібне).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.