Друк провалюється в перпендикулярних межах


10

Нещодавно я змінив друкувальну голівку на своєму DeltaMaker на запас на E3D Lite6 і намагаюся повернутись до своєї первісної якості, надійності та повторюваності. Я подумав, що отримав рецепт досить близько до набраного і спробував більшу друк минулої ночі. Виявилося це досить добре в більшості аспектів, за винятком тих випадків, коли вертикальні структури піднімаються з горизонтальної поверхні (і питання втягування / нанизування, яке я не вважав, але, можливо, може бути пов'язане).

Кріплення для отворів для гвинтів мені здається добре розробленими:

Попередній перегляд 3D-друку

Ніяких переходів на 90 градусів - я думаю, що це найменше з моїх проблем. Але минулої ночі у них були серйозні проблеми:

Приклад 1

Приклад 2

Я раніше не бачив такої проблеми. Швидкість екструзії здається в основному ідеальною - чому так виглядає, що вона просто перестала видавлюватися по периметру?

Я використовую нитки PLA та нарізання Simplify3D 3.1.0. Налаштування:

  • Сопла 0,35 мм, ширина екструзії 0,40 мм, екструзійний множник 1,05
  • Висота шару 0,15 мм, 3 верхні, 3 нижні шари, 2 оболонки по периметру (можливо, слід спробувати 3?)
  • 30% заливка, 60% контурне перекриття, 110% ширина екструзії заливки
  • Температура становить 220 ° C (термопара, затиснута між форсункою та блоком нагрівача, повідомляє про 206 ° C, коли термістор каже 220 ° C)
  • Швидкість друку - 2700 мм / хв (45 мм / с)

Хтось бачив це питання раніше?

ОНОВЛЕННЯ: Збільшення накладної контуру з 60% до 90% майже виправляє проблему (принаймні візуально, якщо не структурно) - в основі кожної структури є лише один невеликий отвір. (Я зупинив друк на кілька шарів після того, як проблемні шари ігнорують вершини.)

Оновлене зображення

Перехід до 99% (макс. Simplify3D), ймовірно, позбудеться цих останніх отворів, але я маю думати, що максимізація налаштування перекриття S3D лише ледь зробить роботу над друком означає, що я не знайшов і не вирішив справжню першопричину ...

Відповіді:


1

Оскільки ви сказали, що у вас немає вентилятора охолодження, спробуйте знизити температуру на друкуючій головці до приблизно 205. Рядки на першому та другому малюнку також трапляються частіше, коли температура друку занадто висока.

Час шару стає дуже малим при цьому переході, тому переконайтеся, що швидкість друку сповільнюється під час друку тієї частини об’єкта та робить паузу між цими шарами, щоб забезпечити охолодження.

Схоже, пластик все ще розплавлений і його теж перетягують.


0

Схоже, на перших шарах, які роблять вертикальний перехід, недостатньо прилипати і згортаються. Використовуєте вентилятор охолодження?


Вітаємо Вас на сайті! Я бачу, що ви досить активно відповідали на запитання, але це насправді не відповідь на питання, і це більше підходить як коментар (ви зможете залишати коментарі, коли у вас буде 50 репутації). Ця відповідь досить коротка і пропускає безліч потенційних рішень. Перегляньте довідковий центр, як написати гарну відповідь.
Том ван дер Занден

@Jexoteric - Немає вентилятора для друку, але це історично не було проблемою з цим принтером (можливо, це змінилося з новим гарячим кінцем?), І я не можу зрозуміти, чому він не зможе приєднатись до відносно легкого похила частина, коли вона настільки суцільна на чистих горизонтальних чи чистих вертикальних поверхнях ...
Фред Гамільтон

Чи є наконечник екструдера суттєво різного розміру, таким чином, щоб він міг згладити ширину сліду більше чи менше, ніж раніше?
Jexoteric

Старі і нові форсунки були 0,35 мм.
Фред Гамільтон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.