Який тип екструзії?


9

Я новачок у 3D-друку. У мене є 3D-принтер Lulzbot Kittaz з шестигранним гарячим кінцем 0,35 мм. Я надрукував тест, і під час друку я зіткнувся з цією проблемою екструзії. Я використовую ABS з температурою гарячого кінцевого 230 ° C і температурою ліжка 85 ° C. Що це за проблема і як я повинен її усунути?

Я зробив цю фотографію, коли принтер надрукував перший шар:

Перший шар друку

Відповіді:


4

Схоже, ви не видавлюєте правильною швидкістю. Я перевірив би ваші параметри нарізки на розмір насадки та нитки. Також перевірте і відкалібруйте свій діаметр нитки.

Схоже, ви могли б також отримати кращу адгезію. Lulzbot рекомендує температуру ліжка 110С. Це може допомогти. (lulzbot.com/store/filament/abs відповідно до специфікацій)

Це кілька хороших ресурсів для усунення відбитків,

RepRap

All3DP

Спростіть3D3

Як випливає Jmb2341, це більш екструзія може бути пов'язана з надмірною швидкістю подачі.

Однак я також хотів би додати можливість вашого Z-висоти під час першого шару бути занадто близьким. Наприклад, якщо ваша висота першого шару встановлена ​​на 0,4 мм , але ваша друкована голівка насправді переміщується якнайближче на 0,2 мм від ліжка, буде екструдовано вдвічі більше нитки, ніж те, що є насправді для насадки нижче насадки. Це, в свою чергу, буде здаватися, як при екструзії, в той час як проблема насправді - Z-вирівнювання / висота.

Взагалі, якщо ви не використовуєте плот , кількість першого шару після видавлювання часто доведеться врівноважувати здатністю відбитків прилипати до ліжка. Іншими словами, при екструзії під час першого шару поліпшується клейкість друку, завдяки чому щільне вирівнювання шару дає липкі відбитки, але перший шар над екструзією; в той час як віддалене вирівнювання шару дає пухкі відбитки з точнішою екструзією першого шару.

Якщо вам цікаво, чи є те, що ви бачите над екструзією через надмірну швидкість подачі або занадто близьке вирівнювання ліжка, тоді вам слід спробувати перевірити видавлювання верхнього шару деяких ваших відбитків: Якщо верхній шар виглядає добре, ваша ліжко вирівнюється занадто близько; однак, якщо верхній шар також видавлений, то швидкість подачі занадто висока.

Удачі!


1
Ви маєте рацію щодо протистояння насадки. Якщо це проблема висоти Z, то ви побачите "над екструзією" протягом кожного шару. На жаль, фото не каже нам, чи це проблема. Однак важливо зауважити, що, якщо зможете вказати перший шар (або кілька) для наддуву ABS, можна зменшити ймовірність викривлення. Чим більше площа поверхні, тим краще з ABS.
tbm0115

1

Дві речі спадають на думку. Спочатку це перші кілька шарів. У вас може бути голова, що врізається в друкарський шар. Перші шари завдають масивного нарощування пластику. Інакше у вас є екструзія.

  1. Візьміть аркуш паперу. ви хочете, щоб відстань від голови і ліжка була такої ширини. Всього достатньо тертя, щоб відчути легке затягування.

  2. Після цього переконайтесь, що ваш множник екструзії першого шару менше 1,5.

  3. Переконайтесь, що ви видавлюєте потрібну кількість. Візьміть лінійку. Позначте 100мм. Нехай він видавлює 100мм. Виправте відповідну норму подачі.

  4. Далі перевірте діаметр пластику, взявши в середньому понад 10 зразків за метр пластику. Введіть відповідно.

  5. Тоді останній у вас може бути темп трохи вище. Опустити його на кілька градусів. Не величезний фактор.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.