Наскільки важлива мінімальна висота шару на 3d-принтері?


18

Я знаю, що мінімальна висота шару вплине на те, наскільки детально деталь ви можете надрукувати та скільки часу потрібно, щоб щось надрукувати, але чи потрібно мати надзвичайно низьку мінімальну висоту шару, якщо ви плануєте друкувати лише більші об'єкти?


1
Я думаю, було б корисно вказати, про який тип 3D-принтера ви говорите. Розміри шарів можуть дуже багато між різними технологіями та поліграфічними матеріалами. Крім цього, додаток відіграє важливу роль. Немає загальної відповіді на питання, яким має бути невеликий шар. Я пропоную змінити це питання, щоб запитати, як знати, яку товщину шару використовувати та що впливає на це рішення. Це було б канонічним питанням, куди кориснішим.
третій вимір

1
У вашому запитанні відсутнє "для того, щоб виконати <ціль>". У моєму випадку я друкую мініатюри довжиною 20-80 мм. Роздільна здатність друку в мікронах - це те, що мені потрібно для деталізації. Тож питання було б краще задати, якщо ви включили, що призначено для друку.
Нік Колдвелл

Питання відредаговано, сподіваємось, воно і виправить.
CJK

Будь ласка, визначте тип резолюції, про яку ви говорите. На принтері є роздільна здатність позиціонування для осі x, y і z, також є діаметр насадки та мінімальна висота шару. Кожен би дещо відрізнявся у вашому запитанні.
Ерік Джонсон

Після редагування ви повністю змінили питання. Замість важливості "висоти першого шару" ви тепер запитуєте про важливість "висоти шару для більших об'єктів". Це було наміром? Ви маєте на увазі "перший шар", коли ви говорите "мінімальний шар"?
Tormod Haugene

Відповіді:


9

Я вважаю, що керівництво Slic3r це досить добре підсумовує:

Більш товста висота шару забезпечить більше потоку, а отже, і більше тепла, зробивши екструзію більше прилягати до шару. Це також дає перевагу, що надає більше толерантності до рівності ліжка. Рекомендується підняти висоту першого шару, щоб відповідати діаметру насадки, наприклад, висота першого шару 0,35 мм для насадки 0,35 мм.

Іншими словами, більша висота шару для першого шару, як правило, забезпечує кращу адгезію, і змушує неточне вирівнювання шару (та автоматичне вирівнювання) все ще працювати.


7

Як і у будь-якому виробничому процесі, вам потрібно буде навчитися "використовувати правильний інструмент для роботи". Це залежить від вимог частини. Щоб відповісти на ваше запитання, я б запропонував використовувати більшу висоту шару для чистого факту скорочення часу друку на великих об'єктах.

Однак це залежить від частини та наскільки дрібні деталі на деталі. Якщо ваша деталь має гострі краї, необхідні для належної функціональності деталі, тоді вам потрібно буде використовувати меншу висоту шару. Або якщо ваша частина вписується в іншу частину, ви, ймовірно, захочете використовувати меншу висоту шару.

Іншою змінною може бути, чи необхідна післяобробка. Чи буде ця деталь цілеспрямовано надрукована більш великою / грубішою з ідеєю використовувати пізніше Dremel, щоб згладити все? Якщо так, то використовуйте більшу висоту шару.


1

Коротше кажучи: ні.

Менші шари зроблять ваші відбитки красивішими. Зважаючи на це, за моїм досвідом, більшість принтерів можуть працювати приблизно з однаковою висотою шару, незалежно від того, що виробник каже, що це може зробити. Трохи поводячись, ви можете змусити будь-який принтер робити те, що вам сказати.

Однак, для більш великих відбитків ви не хочете занадто сильно знижувати висоту шару. Зазвичай різниця в якості ви бачите у друку, яка, скажімо, висота шару .2 мм (типова) порівняно з висотою шару .1 мм (зазвичай висока якість) не так сильно відрізняється.

Зауважте, що зменшення висоти шару збільшує кількість шарів у вашому об’єкті, тому для друку знадобиться більше часу та матиме більше можливостей вийти з ладу. Що б то не було значного розміру (150 мм + або більше), я б сказав, що це не варто додаткового ризику.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.