Вибір мікропрограмного забезпечення: Марлін проти Репетьєра проти інших


9

Ми спеціально будуємо декартовий 3D-принтер для використання у виробничому середовищі 3D-друку з такими вимогами:

  • Передбачуване дозвіл Z 0,13мм;
  • Подвійні екструдери (первинний + підтримуючий матеріал);
  • Чотири котушки (по два на матеріал із y-роз'ємом, можливо, згодом додамо функцію автоматичного перемикання);
  • Камера;
  • 11-дюймовий сенсорний екран для контролю та взаємодії, керований Raspberry Pi 3;
  • Спеціальна плата на базі ATMega2560 для управління принтером;
  • Принтер повинен витончено обробляти такі умови, як "поза матеріалом" тощо.

Питання: Як вибрати прошивку?

Чи є помітні відмінності між основними параметрами прошивки (Marlin / Repetier) для цієї установки? З груп кодів google я розумію, що Repetier має набагато більш чисту базу коду і, очевидно, дає більш плавні фізичні показники. І все-таки, з чого я можу зібратися, 95% громади використовує Марліна - це правильно?

Враховуючи, що цей принтер матиме Pi3 для управління «вищими функціями», чи варто розглянути компактну прошивку, як Teacup?

Редагувати 12 квітня / 2017:

Для інших, хто шукає: після довгого огляду Klipper був обраний як найпростіша вбудована програма - всі кінематичні обчислення виконуються на хост-комп'ютері, а не на мікропроцесорі, в результаті чого значно швидше / плавніше кроковий рух.


Ви кажете, що принтер призначений для високого класу , і що ви розумієте під хорошою швидкістю / роздільною здатністю? Чи є у вас якісь фігури / діапазони на увазі?
Greenonline

Отже, у вас є власна плата контролера ... ви знаєте, що вам потрібно буде сильно змінити програмне забезпечення, щоб воно працювало правильно? У всякому разі, я проголосував за закриття, оскільки ви не вказали, що шукаєте в прошивці. Всі вони легко вражають ваші стандартні цілі в цей момент.
tjb1

1
Крім того, що принтер високого класу та звук Atmega для мене взаємовиключні, багато, якщо не всі прошивки з відкритим кодом повинні працювати після належної конфігурації. Єдиним винятком є ​​деякі рідко використовувані механіки принтерів, як SCARA
Mikhail Z

Дякую, я змінив Marlin і зараз він працює на спеціальній дошці. Просто намагаюся зрозуміти, чи є значна різниця між варіантами вбудованого програмного забезпечення - а чи є причина, що значна частина людей використовує Марліна над Repetier?
Mtl Dev

@MikhailZ FYI передбачає, що якщо ви використовуєте вбудовану програму, яка виконує всі кінематичні обчислення на хості, то ATmega є більш ніж достатнім: ~ 20% використання процесора при 150 мм / с. Фізика швидше стає обмежуючим фактором, а не процесором.
Mtl Dev

Відповіді:


6

Вибір мікропрограмного забезпечення залежить від безлічі факторів, але назвати кілька важливих: функції, плата драйвера (RAMPS проти Sanguinololu vs Gen..etc) та підтримка G-коду.

Плавна / тиха робота залежить від двигунів та мікро-ступінь можливостей мікросхеми водія. Те, як прошивка взаємодіє з чіпом драйвера, відіграє в цьому дуже незначний фактор.

Перегляньте на цій сторінці список прошивки, їх можливостей та сумісної електроніки (дошка драйверів):

http://www.reprap.org/wiki/List_of_Firmware

Було б корисно також перевірити підтримку G-коду різних прошивок:

http://reprap.org/wiki/G-code

Також, як зауважимо, багато спільнот використовують Marlin, але для багатьох комерційних принтерів код був трохи змінений відповідно до їх потреб.

На це немає ідеальної відповіді. Перевірте посилання та порівняйте їхні потреби. Marlin - це найбезпечніша ставка, оскільки вона має найбільшу підтримку, хоча, можливо, вам доведеться трохи змінити або перенастроїти її для вашої користувацької дошки.


7

Враховуючи, що цей принтер матиме Pi3 для управління «вищими функціями», чи варто розглянути компактну прошивку, як Teacup?

Кілька днів тому я натрапив на кліпер .

Здається, це саме той функціональний розділ, який ви згадуєте


Дякую за те, що поділився, не бачив цього, саме таку річ, яку я шукаю.
Mtl Dev

Оновлення: Після значного огляду Klipper, визнали його відмінним, перший вибір. Дизайн (усі розрахунки, виконані на хості) - це важливий крок вперед.
Mtl Dev
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.