Другий шар: зазори, погана адгезія - чому?


11

На моєму клоні Пруса я бачу таку картину:

Фото низької якості друку другого шару

Перший шар друкує ОК, адгезія шару до шару хороша. Другий шар показує дивні прогалини. На більших шматках або зі збільшенням швидкості подачі іноді стає настільки погано, що частини другого шару відриваються і перетягуються по друку. У мене складається враження, що цей ефект є гіршим при друкуванні в напрямку "зверху зліва вниз праворуч", але не так погано, коли друкується в напрямку "зверху праворуч знизу ліворуч".

Це відбувається з декількома нитками та матеріалами. Я вже намагався маніпулювати витратою, температурою та швидкістю друку, але покращився, якщо такий був.

Що може спричинити це питання?


7
Я б не описував це як перший рівень "ОК". Насадка або занадто далеко від ліжка, або ви недостатньо розкладаєте. Недекструзія також виглядає причиною проблем другого шару.
Том ван дер Занден

1
@TomvanderZanden, мені здається, що це реальна відповідь, а не просто коментар. :-)
Tormod Haugene

Ви пробували інший слайсер? Мені подобається використовувати Cura, так як навіть при найкращих налаштуваннях на Slic3r я не можу дістатись поблизу як хороший друк, коли я використовую Cura.
святковому

Так, я тим часом перейшов на Simplify3D, маючи набагато послідовніші результати. Занадто баад @TomvanderZanden не опублікував відповіді, яку я міг прийняти :-)
vwegert

@vwegert Tomvanderzanden додав відповідь зараз :) Я думаю, що було б корисно слідкувати за цим питанням, оскільки явна відповідь допоможе іншим в довгостроковій перспективі.
tbm0115

Відповіді:


3

Я б не описував це як перший рівень "ОК". Насадка або занадто далеко від ліжка, або ви недостатньо розкладаєте. Недекструзія також виглядає причиною проблем другого шару.


Будь-які ідеї про те, як виправити під екструзією в Slic3r, Курой, або що - то OP було використання?
tbm0115

1

Ваш перший шар також жахливо пропущений.

Ви дійсно повинні виконати всі калібрування. Включно з вашою прошивкою, коли ваш результат такий поганий.

Слідом. Давайте просто припустимо, що ваша прошивка встановлена ​​правильно. І щоб і ваш потік був правильним. Другий шар голосно говорить про перекритий дриблінг пластиком. У вас може виникнути варення. Можливо, фабрика залишила кілька металевих стружок у гарячому кінці. Я мав це статися. Спробуйте розділити екструдований. Переконайтесь, що немає перешкод. Очистіть наконечник мікро-ручним свердлом.

Після цього нам знадобиться додаткова інформація. Опублікуйте свої налаштування. У вас може бути перетік (ви встановлюєте розмір страви вище, ніж він є), а температура настільки гаряча, що ви буквально киплять пластик, і все це капає просторово, а не контролюється.

Занадто висока темп може збільшити карбонізацію наростів та творців Джеми. Чи були у вас коли-небудь хороші принти? Мої гроші перебувають на частковій перешкоді.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.