Один кут ніколи не стирчить


9

Я новачок у 3D-друку. Я думав, що чорна поверхня мого друкарського шару повинна тримати речі без додаткової стрічки, розпилювача і т. Д. Однак кожного разу, коли я щось друкую, цей самий куточок і лише цей куточок відривається.

Будь-яка порада, як це виправити?

  • Моноцінка Makerselect V2
  • Hatchbox PLA
  • Темп 195/50

Фото друку викривлення в кутку

Відповіді:


5

Це, швидше за все, викликано нерівним ліжком. Це, мабуть, нижче в цьому конкретному куті: насадка знаходиться далі від ліжка, тому нитка не сильно збивається і тому легше звільняється від ліжка.

У вашому ліжку має бути 3 або 4 гвинта, які ви можете відрегулювати, ви повинні послабити гвинт у кутку, який доставляє вам проблеми.


У цьому, здається, проблема. На друкованому шарі в цій області помітно низьке місце. Дякую.
вибійник

Я параноїк, тому часто перебираю край, щоб переконатися, що він не втрачається. Ви також можете трохи підняти темп для голови, щоб перший шар був менш в'язким і краще
перетікатиме

Після деякої спроби розібратися з цим я зрозумів, що алюмінієві основи нагріваються з теплом, і поверхня для друку ніколи не буде рівною. Зараз я використовую скляну тарілку, і це набагато краще.
катер
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.