Проблема з двигуном крокового кроку, що може бути не так?


10

Я купив саморобний принтер Reprap Prusa Mendel 3, модифікований для виготовлення з дешевших матеріалів, і відразу після угоди у мене виникли різні проблеми. Я зафіксував більшість із них, але не знаю, в чому причина дивної поведінки екструдера: кроковий двигун не обертається під час екструдування нитки, а замість цього рухається невеликими кроками. Я зробив кілька кадрів, Reprap Prusa Mendel з 3D-екструдером принтера , сподіваючись, що хтось раніше стикався з подібною проблемою.

Якщо так, будь ласка, скажіть мені, що робити, щоб це працювало як слід.

Очевидним варіантом зустрічі з цією проблемою було ослаблення болта, який тримає ці деталі разом (у лівому нижньому куті відео), але це не допомогло.

Будь-які ідеї дуже вітаються. Дякую за ваш час. Я сподіваюся, що це відповідне питання.

Відповіді:


6

Можливо, ваша плата контролера потребує калібрування.

Можливо, схоже, що кроковий двигун екструдера не отримує достатнього струму, щоб змусити його обертатися. Або , дещо заплутано, можливо, степер отримує занадто багато струму і перегрівається.

Ви не кажете, яку плату контролера ви використовуєте, але незалежно від цього, на платі повинен бути регульований потенціометр, поруч із кожним із драйверів кроків, або на дошках дочок крокових драйверів. Так,

Фото регульованого потенціометра

Цей потенціометр регулює опорне напруга, яке використовується для управління кроковим двигуном. З цієї опорної напруги та опору крокових котушок можна визначити струм, який використовується для приводу крокового двигуна.

Для крокового драйвера екструдера ви можете спробувати трохи повернути цей регульований потенціометр, щоб забезпечити більше струму для кроку, в свою чергу, щоб забезпечити достатній крутний момент , щоб мотор міг повернутись. Або , менший струм, щоб запобігти перегріву кроку.

Налаштування можна здійснювати під час включення живлення, але слід використовувати кольоровий (тобто пластиковий) шуруповерт, щоб уникнути короткого замикання. Також слід бути обережним при повороті потенціометра, оскільки вони, як відомо, просто розпадаються під час повороту. Якщо у вас параноїк, то зробіть мікрорегулювання з вимкненим живленням, а потім увімкніть знову, щоб перевірити поведінку.

Примітка . Само собою зрозуміло, що ніколи не слід відключати крок під час включення живлення , оскільки і водій, і кроковий двигун можуть бути безповоротно пошкоджені.


Фотографії вище зроблені з POTs Calibration - RAMPS 1.4 .

Якщо POT встановлений занадто високим, то пов'язаний кроковий драйвер буде схильний до перегріву та переходу в термічне відключення при перегріві (щоб уникнути пошкодження його компонентів). Перша ознака перегріву - нестабільна поведінка крокового кроку. Як правило, це можна розпізнати за звуками крокового двигуна, який раптово втрачає силу (термічне відключення). Якщо від двигуна не потрібне навантаження чи переміщення, важко визначити, чи він перевантажений, оскільки водій ледь виробляє тепло.

і

І навпаки, якщо POT встановлений занадто низько, кроковий двигун може перейти в стан з низьким рівнем живлення. Це можна розпізнати за відсутності крутного моменту та крокового двигуна, який пропускає кроки, оскільки необхідний рух вимагає більш високої потреби в потужності, ніж дозволяє установка POT.


Охолодження водія

Окрім можливості крокового двигуна над нагріванням, можливо, кроковий драйвер перегрівається, хоча симптоми можуть бути різними, ніж ті, які ви відчуваєте. Незважаючи на це, ви все ще можете вважати вигідним охолоджувати плату контролера / драйвера вентилятором, який завжди включений (не контролюється температурою).

Додаткове читання

  • RigidWiki - регулювання драйверів кроків , де детальніше йдеться про регулювання потенціометрів, які я окреслив вище, а також опорну напругу та її регулювання.

  • RepRap Wiki - RepRapPro Налаштування струмів двигуна описує інший контролер у вашому, але йде в процес регулювання та опису опорного напруги (що застосовується до всіх плат):

Склоочисник на кожному потенціометрі генерує постійну напругу, яке направляється на мікросхему. Це опорна напруга; він визначає, скільки струму крокуючий чіп драйвера постачає двигуну. Чим більше опорне напруга (VREF), тим більший струм (А), який мікросхема направить на двигун. Для більшості двигунів NEMA14 максимум струму становить 1А, але це, як правило, нагрівається, тому рекомендується встановлення 750 мА. Для двигунів NEMA17, залежно від розміру, обмеження на струм зазвичай становить від 1,3 А до 1,7 А. Якщо ви керуєте кроковими двигунами з більшим струмом, ніж вони були розроблені, мотор нагріється і може пошкодитися.


1
У мене завжди був MakerBot, який не має потенціометра для встановлення струму. Але чи потрібно це вимкнути, щоб це зробити правильно?
tbm0115

@ tbm0115 - Я розширив свою відповідь на відповідь на ваше запитання, а також додаткову інформацію.
Greenonline

1
@Greenonline Велике спасибі, допомогла заміна драйверів. Після цього знову з'явилася ще одна проблема, але це питання для іншого питання.
Полякофф

4

Я також зіткнувся з подібною проблемою. Шахта була саморобним марліном / ретранслятором. Проблема полягала в тому, що струм двигуна був набагато меншим, ніж вимоги двигуна, і вісь не була калібрована належним чином. Подання рекомендованого струму у відповідності з вашими номінальними характеристиками двигуна та обмеження подачі відповідно до калібрування повинно працювати.


2

Якщо степпер ніколи не повертається, навіть не навантажуючи нитку, швидше за все це буде погане з'єднання з однією з двох котушок, поганий драйвер кроку, або поганий мотор.

Здається, досить частою проблемою є те, що вони постачали запасний драйвер до моєї машини.

Можливо, ви можете спробувати поміняти драйвери, щоб побачити, чи проблема не відповідає драйверу. Ви можете відключити двигун з вимкненим живленням і виміряти опори котушки мультиметром, щоб перевірити, чи є вони чутливими, що вилучить поганий джгут, роз'єм чи мотор.


Ви добре зазначаєте про поганий зв’язок, однак це не проблема, з якою стикається ОП. Степ дійсно рухається, як видно на відео, про яке йдеться у питанні.
Greenonline

2

у моєму випадку були випадкові перемикання, і я виявив, що мотор стає дуже теплим .. тому, коли я опустив водійську напругу, він не став таким теплим, а пропуск і зміщення просто зупинилися.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.