Друковані гвинти - чи можна використовувати вихід? (M3 або M4)


11

Я просто хочу запитати, чи хтось успішно надрукував гвинт (М3 або М4). Чи друкований вихід використовується як шнек? Який принтер здатний друкувати гвинти? Я використовую принтер M3D - чи є конфігурація для успішного друку гвинта, який можна використовувати?

Чи може хтось поділитися зображенням найкращого 3D-надрукованого гвинта?

Відповіді:


11

ну ... важко собі уявити, надрукувати M3 або навіть M4, я не намагався, але ні, тому що я майже впевнений, що це неможливо (звичайно, на моєму принтері)

але деякий час тому я спробував M8, що, звичайно, відповідає вашим потребам, він був надрукований на висоті шару 0,1 мм

це пішло нормально в горіх без будь-яких проблем, але міцність не дуже висока, я думаю

Я знаю, що якість погана, але навіть такі погані фото показують проблеми

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення


2
Я б сказав, що це не лише ваш принтер; жоден FDM-принтер не здатний робити так добре, як M3 або M4.
Том ван дер Занден

2

Я мав успіх друкувати шпильки такого розміру, але не гвинти. При такому розмірі штирі також були дуже сприйнятливі до стресу, тобто легко зламалися. При цьому масштаби допусків трохи жорсткі при друкуванні, які є невеликими, і в більшості точок будуть невеликі відхилення в точності. Найкращий приклад цього - спробувати роздрукувати шматочок лего, вони не з’єднуються разом, деякі - трохи до великого, а деякі - трохи до малого, а іноді вони зламаються.


2

Це просто неможливо на машині FDM. наприклад, використовуючи шар товщиною 0,1, який є стандартним, для грубого М3 буде лише 5 шарів матеріалу між кожним піком (крок), а тонкий М3 не матиме навіть чотирьох шарів ( вікіпедія на нитці ISO ), що просто не достатньо шарів для розв’язання потрібної форми. Міцність на розтяг такого болта, навіть якби ви могли його надрукувати, була б ненормальною.


0

На жаль, не дуже ймовірно.

Діаметр насадки M3D занадто широкий, щоб можна було надрукувати те, що надійно надрукувало б, не кажучи вже про будь-яку машину FDM, не матиме точності створити хороші нитки. навіть висота шару 0,05 мм не буде працювати дуже добре.

Я спробував на принтері Form1 (стиль у стилі SLA), і навіть цей набір з максимальною роздільною здатністю не міг друкувати чисті теми.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.