Клацання екструдером


11

У мене є похідне Prusa i3 з екструдером MK8 і Marlin 1.1RC8 як прошивка. Я вже зменшив швидкість за замовчуванням, а також прискорення. Але іноді при спробі друку за допомогою BLA PLA-нитки (220 ° C), переважно під час заповнення ділянок, клацає мій екструдер. На скріншоті знімку шарів Slic3rs відображаються кнопки "рядки".

введіть тут опис зображення

Які параметри потрібно змінити, щоб уникнути перенапруження в цьому випадку?


1
Ви впевнені, що він точно натискає при відтягуванні? Клацання в основному означає, що екструдер не в змозі просунути нитку. У вашому випадку, якщо це звучить, коли потрібно більше ниток (наприклад, ділянок для заповнення), ви можете спробувати зменшити швидкість друку в таких областях або підвищити температуру насадки.
Михайло Z

Ти правий. На іншому об'єкті стає очевидним, що клацання відбувається при виконанні суцільної заливки навіть на довгій "лінії". Я використовую значення Slic3rs за замовчуванням для швидкості, тому 20 мм / с для твердої заливки (нормальна заливка 50 мм / с).
Томас С.

Якщо зниження швидкості не допоможе, то ще щось блокує гладку екструзію нитки. З PLA ви, швидше за все, використовуєте кулер. Спробуйте зменшити швидкість охолодження для областей із 100% заповненням. Інакше подивіться на відповідь @rwinscot.
Михайло Z

Спочатку 220c для PLA? Ви повинні працювати з рекордною швидкістю! Але справді відео допомогло б дуже :-)
StarWind0

1
@ThomasS, чи буде друк продовжуватись добре після цього? Якщо це так, це може бути просто проблемою занадто великої насадки, яка намагається видавити заливку в зазор, менший від самого себе - те, що багато зрізувачі намагаються впоратися елегантно.
Tormod Haugene

Відповіді:


3

"Клацання" екструдера - чутний індикатор того, що зуби на важелі ковзання ковзають ... визначаючи, чи це симптом чи проблема, коли все стає складним.

Не дуже впевнений у налаштуванні швидкості подачі - адже це вплине на весь друк і може спричинити інші проблеми. Вимірювання розмірів зразка друку за допомогою набору штангенциркулів є хорошим способом ідентифікації над / під екструзією.

Пункти загального обслуговування, можливо?

  • Термістор: Вимірювання температури насадки залежить від точності терморезистора та того, наскільки він добре прикріплений ... 5% дрейфу при 220 градусах може становити до 210 градусів або до 230 градусів. Використовуйте термопару на мультиметрі, безконтактному зонді тощо, щоб перевірити температуру насадки.

  • Температура: Температура сопла "провисання" +/- 5 градусів є нормальною. Контролюйте температуру насадки під час друку, щоб побачити, чи залишається вона в цьому діапазоні (див. Швидкість нижче).

  • Швидкість: Швидке друкування є приголомшливим ... коли у вас є готель, який може йти в ногу з вимогами плавлення вхідних ниток. Занадто швидко, і нитка може не правильно розтопитися; збільшуючи тиск, необхідний для примушування його через насадку. Матеріали підтримки та заливки зазвичай друкуються швидше, ніж решта моделі - ви згадали про клацання слуху "... переважно під час заповнення зон".

  • Вирівнювання. Переконайтесь, що шестерня, обшивка холостого ходу і накатка вариться правильно. Нитка, яка блукає по каналу подачі, набагато частіше сповзає та / або застібається.

  • Зуби: Переконайтесь, що зубці коробчастої шестірні чисті від сміття. "Gunk" в зубцях зубчастих коліс зменшує зчеплення з ниткою.

  • Напруга: збільшуйте натяг між коробкою передач і підшипником холостого ходу, якщо можливо; зношеним шестерням, що знадобиться, може знадобитися трохи додаткової допомоги, що тримається за нитку.

  • Крок: Тепло, що генерується кроковим двигуном, може передаватися вниз до варильної шестерні ... пом’якшуючи нитку і спричиняючи її ковзання. Якість ступеня, потужність і робочий цикл можуть значно впливати на кількість тепла; 200+ градусів цілком можливо. Пасивне охолодження (радіатор) - хороша ідея, краще активне охолодження (вентилятор).

Невимірна теплова перерва, щіпки на нитковому шляху, зміни ширини нитки тощо - це також усі можливості.

Крім того, Simplify3D створив чудову орієнтир для вирішення поширених проблем з 3D-друком (якщо ви цього ще не бачили).

https://www.simplify3d.com/support/print-quality-troubleshooting/


1
На мій досвід, "клацання" - це не передача, ковзає на нитці, це кроковий двигун, що не має достатнього крутного моменту, щоб загнати нитку. Це часто викликано тим, що не вистачає місця для течії пластику. Врешті щось дає. Іноді буває, що голову відштовхують, але часто буває, що кроковий мотор розбиває крутний момент, і відскакує назад до того ж положення фази водіння.
смм

Це дуже загальна відповідь, яка конкретно не вирішує проблему. Тормод і Даво на правильному шляху. Насадка намагається втиснути в лінію заливки між двома щільно розміщеними периметрами, це викликає додаткове тертя, оскільки розплавлена ​​нитка не вміщується зліва над простором, отже, пропускаючи.
0scar

3

Спробуйте зменшити до двох периметрів, і нехай ця синя область буде обчислена як заповнення. Це може дати вам зигзагоподібну заливку замість прямої великої намистини.


2

Я намагався зменшити "Екструзійний множник" з 1 до 0,95, але це спричинило прогалини. Тепер я мінімізував клацання, встановивши на сторінці "Налаштування друку> Заливка" параметр Slic3r "Заливка до периметра".


1
PS: Якщо однакова кількість пластику все-таки видавлюється - просто в іншому порядку - чи не всі деталі трохи збільшаться в розмірах? Також я підозрюю, що периметри зазвичай надрукуються спочатку, щоб отримати більш гладку обробку. Це відповідно до вашого досвіду? Дякуємо, що поділилися вашою відповіддю. :-)
Tormod Haugene

1
Так, я думаю, що об’єкти будуть трохи ширшими. Я не знаю, чому зазвичай периметри друкуються спочатку - не можу сказати, що вони виглядають гірше зараз.
Томас С.

1
Отже, ось моя теорія: є налаштування slic3r "Об'єднати заповнення кожного: X шарів". Це буде зроблено, якщо, наприклад, встановлено 3, спочатку надрукуйте три шари звичайного розміру по периметру, а після цього надрукуйте один шар жирового заливку, що в 3 рази перевищує висоту шару (це оптимізація швидкості). Звичайно, це більше нитки, які необхідно натиснути через насадку і можуть спричинити клацання. Однак якщо ви ПЕРШИЙ роздрукуєте заповнення, то цю оптимізацію неможливо здійснити (тому заливка завжди буде надрукована на встановленій висоті шару, а не на мультипіллі)
user1282931

2

Я бачив одну пастку, яка змушує натискати на екструдер, а надмірно або недоекструдувати - це те, що управління екструдером знаходиться в неправильному режимі.

Екструдер можна встановити у відносний або абсолютний режим. Якщо абсолютні значення екструзії надсилаються у відносному режимі, система намагатиметься просунути більше, ніж може справити сопло або гарячий кінець. Ви отримаєте краплі, натиснувши, потріскайте, і це пошкодить екструдер і гарячий кінець.

Погляньте на G-код - і подивіться, як виглядають цифри "Е" - вони виглядають відносно (однакові чи близькі числа повторно) або абсолютні (числа повільно збільшуються). Cura за замовчуванням до абсолютного, але спочатку НЕ надсилав G-код, щоб перевести мій контролер в абсолютне позиціонування екструдера.

Зауважте також - це окремо від режимів абсолютного / відносного позиціонування XYZ.

  • M82 переведе екструдер в абсолютний режим.
  • M83 поверне його у відносний режим.

2

Єдиний раз, коли я спостерігав клацання з екструдера на моїй Anet-A8 - це перші шари, коли у мене висота голови встановлена ​​занадто низько - насадка не в змозі видавлюватись з достатньо високою швидкістю, щоб нитка могла прогресувати як запитували.

Якщо у вас є дещо повторюваний сценарій, ви можете спробувати зменшити швидкість подачі нитки до 90% або близько того, і подивитися, який ефект має це. Я вже зауважив, що на одному з мотовилових ниток, що 90% подачі дає мені менше переповненого твердого ділянки, тому, можливо, подача за замовчуванням трохи на високій стороні (або ця нитка має надмірний діаметр).


0

У мене виникла ця проблема, і виявилося, що гвинтик екструдера протирається з внутрішньої сторони отвору в радіаторі, внаслідок чого степер сповзає.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.