Зменшення кількості матеріалу


12

Щойно почав робити якийсь дизайн. Перший проект був заміною ручки для моєї кутової шліфувальної машини, так що в основному порожнистий циліндр. Я хочу зменшити кількість матеріалів, використаних у друку. Я міг би сидіти тут і пробивати отвори крізь ручку меншим циліндром, чи якусь іншу форму тощо, але чи є простіший спосіб зробити це?

Це повинно бути досить поширеною вимогою, як і у фільмах, де шпигуни переглядають фотографію та кажуть техніці "покращити ... покращити". В ідеалі ви можете вибрати поверхню і накласти якийсь візерунок, щоб видалити матеріал.


1
Отже, ви шукаєте щось таке, як "у кіно", хоча фільми роблять це правильно?
Том ван дер Занден

Чудова робота, що покращує питання. Завтра я оновлю свою відповідь, щоб відобразити зміни. Хоча я не впевнений, що можу допомогти з голлівудською наукою про судо, але я знаю ваш сенс.
StarWind0

Якщо ви проткнете багато отворів у тонкій сітці, це, ймовірно, збільшить вартість. Тоді вам доведеться надрукувати багато стін (дорого) замість заливки (дешево).
Gunslinger

Привіт @SleepyBoBos, я помітив, що ваше питання вже деякий час працює. Чи змогла вирішити ваше запитання будь-яка з наведених нижче відповідей? Якщо так, то ви не хочете прийняти відповідну відповідь. Якщо ні, то чого не вистачає, щоб ми могли допомогти вам далі? Крім того, якщо ви зрозуміли це самостійно, ви завжди можете відповісти і прийняти власне рішення. Дякую.
StarWind0

Відповіді:


9

Оновлено, щоб відповідати поліпшеному формату запитань.

Існує кілька способів зменшити використання матеріалів. По-перше, це те, що ви торкнулися. Що полягає у зменшенні конструкції шляхом пробивання отворів та видалення всього матеріалу, що нічого не додає до структури. Ще краще - це те, чого ви торкнулися, зменшивши його до того, коли ваш друк більше нагадує підвісний міст, де це найменший мінімум риштування в геометричному малюнку.

Більшість інструментів, які ви знайдете для зменшення, схожі на цей підручник із Shapeways на Meshlab, де ви зменшите деталізацію поверхні. Можливо, варто вивчити ці ставки, проте, мабуть, не те, що вам справді потрібно.

Далі більш жорсткі інструменти CAD, такі як солідні роботи, дозволять виконати параметричні оптимізації та оптимізацію топології. Оптимізація топології. здається, ваш справжній переможець

Приклад оптимізації топології

Тепер, з точки зору 3d-принтера, ми просто змінюємо налаштування нарізки. Є записи для Infill. Я зазвичай друкую із заливкою 7%. AKA мій принт 93% порожнистий всередині. Потім я встановив кілька твердих шарів оболонки. Подумайте про тверду оболонку як про шкіру. Зазвичай цього достатньо, щоб зменшити використання пластику. Єдина причина, що я не роблю частину на 100% порожнистим і декількома твердими шарами шкіри / оболонки - це те, що мені потрібно щось надрукувати поверх або якщо мені потрібна деталь, щоб бути міцною. Навіть низький відсоток заливки може бути дуже сильним, якщо використовувати правильний геометричний малюнок (трикутники IE).

Зазвичай зменшеного заповнення буде достатньо, якщо тільки ви не робите тисячі цього предмета, хоча в такому випадку ви, ймовірно, не збираєтеся його надрукувати в 3d.

введіть тут опис зображення

У 3dprintingforbeginners є приємна стаття про взаємозв'язок між заливкою, кількістю оболонок і міцністю частини. Трохи більше інформації про термінологію (заливки / оболонки / тощо ...) можна знайти в блозі 3D-друку .


Цікавим питанням було б, чи бажано покладатися на певні схеми заповнення або проектувати поглиблення вже в САПР.
Томас С.

@ThomasS. Ось чому я завжди попередньо переглядаю і переробляю заливку. Хоча чесно кажучи, я віддаю перевагу товстим черепашкам і низьким заливком. Рідко я зламав частину таким чином. Але все залежить від того, для чого я його використовую.
StarWind0

Я також попередньо переглянув параметри заповнення в Slic3r, але побачив багато речей у речі, яка створила поглиблення.
Томас С.

4

Технологія типу " як і фільми " зазвичай означає $$$ .

Для тих, хто не володіє (юридично чи іншим чином) дорогим програмним забезпеченням для САПР, може бути важко знайти нестандартне рішення. Це не означає, що цього не можна зробити.

Близьким, легко доступним рішенням буде використання низки поширених інструментів CAD, таких як Shell та Scale. Між цими функціями ви повинні мати змогу масштабувати копію основного твердого об’єкта, а потім обкладати новий внутрішній об’єкт. При нарізанні предмет повинен мати меншу «внутрішню стінку» і порожнистий центр. Я б рекомендував цю заливку понад 0%, оскільки оболонка не забезпечить достатню міцність для запланованого вами використання.

На My3DMatter.com є чудова стаття, яка пропонує деталі та дуже цікавий набір діаграм, окреслюючи витрати, швидкість, міцність та якість розподілу при різній висоті шару та заливках.

Зверніть увагу: ці результати відрізнятимуться між різними типами матеріалів, постачальниками, формою деталі та схемою заливки . Ці результати були знайдені друком із реплікатора MakerBot та, імовірно, нитки фірми MakerBot.

Порівняння висоти шару та висоти шару

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.