Перший шар накладається з одного боку


9

Під час друку першого шару заливка перекривається лише на одній стороні мого друку. Після цього на перші кілька міліметрів після стіни з’являється шорстка і набагато вища поверхня.

  • Принтер: Arduino Materia 101
  • Нитка: Rec Pla
  • Температура: 210 градусів

Я намагався її усунути, але я просто знайшов інформацію про проблему, коли заливка скрізь недостатньо стінна.

Однак для мене проблема - навпаки і просто з одного боку.

Фото перекриття

Відповіді:


2

Це може бути результатом нерівномірної збірної пластини (в ОП не було вказано, чи було зроблено калібрування під час написання).

Якщо площа, що перекривається, вище (ближче до насадки), то нитка буде висунута вниз і навколо насадки, коли вона видавлюється в цій області. Це призведе до накладання зайвої нитки на інші пасма шару.

Вибачте, будь ласка, мою відсутність художніх навичок фарби, але зображення нижче повинно ілюструвати, що може статися, коли твоя плита для складання нерівна:

введіть тут опис зображення

В основному те, що намагається проілюструвати, це те, що якщо насадка буде ближче до очікуваної висоти шару, машина продовжуватиме текти так, ніби форсунка знаходиться на висоті шару . Зазвичай це призводить до більшої ширини шару, оскільки насадка по суті відштовхує матеріал від дороги .

Ви помітите, що, проходячи далі праворуч на кресленні, ваш шар може почати «стоншуватися», тому що якщо насадка на відстані більше висоти шару, нитка «розтягується», поки не осідає на плиті складання, в результаті чого в тонший шар шириною.

В ідеалі ваша насадка буде паралельна вашій плиті збірки у всіх точках вздовж місця збирання, а " Відстань на відстані " буде дорівнює висоті вашого шару. Отже, ви повинні побачити верх бісеру з нитки на тій же висоті, що і нижня частина насадки.


Вибачте за велику затримку ... Я ще не дуже добре в калібруванні, але я відкалібрував збірну плиту. Я взяв папір і поклав його на плиту збірки, потім я liftet Z до 0. Після цього я сказав принтеру перемістити X і Y і вирівняв збірну табличку так, що потрібна мені сила, щоб витягнути папір під насадку те ж саме в кожному місці ... Так що це повинно було зробити трюк, чи не так? Вибачте за погану англійську. : /
MrOnkelChiller

1
Так, це здається, що ви зробили правильну процедуру. Ваша англійська виглядає чудово :) Ви можете трохи перекопати, щоб побачити, чи є програма GCode, яка допоможе вам швидше відкалібрувати, якщо на вашій машині немає всієї процедури.
tbm0115

1

Так. Це трапляється. Я особисто віддаю перевагу цій альтернативі, яка полягає в тому, що вона не заходить досить далеко і закручується назад. Це означає, що залежно від вашої скибочки ви матимете допуск на перекриття рядка. Але що насправді відбувається - ви згладжуєте свій перший шар. Ака ваш гарячий кінець занадто високий по відношенню до вашого множника першого шару.

Якщо цього не зробити, і якщо ви побачите це згодом у друку. Знову ж таки, я не думаю, що ви справді можете це виправити, але вам слід відкалібрувати мікропрограмне забезпечення для принтерів, кроки на мм та розмір розжарювальної нитки.

Дивлячись на це я знову це трохи більше. Можливо, тарілка не плоска. Чи трапляється це на інших сторонах? Після цього у нас є малоймовірний випадок, коли ваш готель занадто гарячий. Це може призвести до того, що уповільнення роботи принтера може призвести до надмірного висипання матеріалу. Але я збираюся сказати рівень тарілки як підозра номер один.

3D-друк дуже схожий на спробу повернути 3-4 пластини одразу.


Так, ви маєте рацію, краще так, ніж навпаки ... Можливо, принтер просто не відповідає вимогам, які у мене є. але кроки на калібрування мм були б цікаві ...
MrOnkelChiller
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.