Проектування / друк об'єктів розміром з отворами


11

Намагаючись надрукувати деталі, які повинні містити отвори певного розміру, наприклад, для гвинтів, як домогтися того, щоб вони були розмірені правильно?

Чи можливо відкалібрувати принтер ідеально, щоб він друкував отвори правильних розмірів у всіх загальних розмірах (наприклад, починаючи з діаметра 2 мм)? Або краще спроектувати отвори більшого розміру або надрукувати прототипи та збільшити розміри відповідно до реальних відбитків?

Відповіді:


5

Причиною, що дірки виходять непомірними, - це зазвичай зріз , тому калібрування самого принтера не може вирішити проблему (не погіршуючи інші речі). Вихід принтера саме такий, яким він повинен бути, враховуючи наданий йому G-код. Просто G-код неправильно відображає діаметр отвору.

Найкраще було б просто врахувати відхилення у вашій конструкції або просто просвердлити низькорозмірні отвори до потрібного діаметра.


Отже, STL-файли для точних друкованих об'єктів, наприклад, 3D-принтера, можуть бути не найкращим рішенням для спільного використання, оскільки вони залежать від принтера?
Томас С.

3

Навіть у традиційному виробництві (фрезерний верстат, токарний верстат, маршрутизатор тощо) розміри часто компенсуються для розміщення непередбачених змінних, таких як зношування інструменту різання, твердість матеріалу та, особливо, помилка оператора / техніки.

Як заявив Том ван дер Занден , зазвичай діри виходять непомірними. Це не свідома дія, а результат некомпенсованих змінних у матеріалі. Коли ви фазуєте матеріал, нагріваючи його до температури поблизу або при температурі плавлення, матеріал технічно починає змінюватися. З цим можуть відбуватися різні зміни швидкості плавлення та охолодження . Ваш двигун нарізки не зрозуміє, що слід компенсувати, а що не слід.

Отже, я б запропонував:

  • Прагнучи до нижчої толерантності до розміру отвору. Якщо у вас немає допуску, просто складіть і націліться приблизно на 0,5 мм-1 мм нижче розміру цільового отвору.
  • Розпалюйте отвір за допомогою розширювача або дрилі, використовуючи 3D-надрукований отвір як пілотний.
  • Будьте обережні до положень 3D-отворів. Якщо отвір орієнтований у складених кутах, що означає, що він не знаходиться прямо в одному напрямку з площиною осі, такою як XY, XZ або YZ, ви також можете мати неправильно зафіксовані отвори. Це може призвести до помилок позиції, якщо ви вирішите їх перейменувати.

1

Переконайтеся, що ви знаєте, для яких цілей повинні служити отвори. Якщо вони є зазорами , тобто спроектовані таким чином, що гвинт або болт ковзають легко, тоді з невеликим негабаритом немає нічого поганого.
Якщо ви хочете прорізати отвір, наприклад, або приводити нитки для машинного гвинта, або самонаправляти саморізами для дерева / гіпсокартону, тоді ви хочете мати низький розмір.

Якщо ви хочете, щоб отвір було щільно прилягати з нерізним стрижнем, як це робиться для підтримки вирівнювання рухомих деталей, тоді майже напевно починайте низькорозмірний і очистіть отвір достатньо, щоб підходити до потрібного стрижня.


1

У мене теж було це питання, і я майже вирішив його, зробивши всі отвори багатокутників замість круглих.

Загальне правило, за яким я дотримуюся, - це використовувати багатокутник, що має в 4 рази більше сторін, ніж діаметр отвору в міліметрах, наприклад, для отвору діаметром 3 мм я б використовував 12-сторонній багатокутник.

Тоді справа в виборі між обписаним (коло вписується всередину багатокутника) або вписаним (багатокутник вписується всередину кола) багатокутника залежно від того, для чого ви використовуєте отвір.


Ну, всі отвори - це фактично багатокутники, оскільки STL описує лише багатокутник. Питання в тому, наскільки великим ви проектуєте багатокутник.
Томас С.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.