Скільки разів друкований принтер може надрукувати самостійно?


11

Існує 3D-настільний принтер RepRap, який може друкувати більшість власних компонентів.

Якщо припустити, що кожен друкований принтер буде надрукувати наступний і так далі. Чи є обмеження, скільки разів цього можна досягти?

Наприклад, хтось друкував для мене принтер, і я роблю те саме для своїх друзів, і вони роблять те саме для своїх. Чи може це тривати назавжди (оскільки 3D-модель залишається такою ж), або є якісь серйозні побічні ефекти / недоліки, які роблять це постійно?


Окрім того, це знищить виробництво 3D-персональних принтерів?
Громадянин

Вони ще можуть продавати нитки, навіть більше, оскільки у більшості людей будуть принтери.
kenorb

Відповіді:


15

Файли, які використовуються для друку цих об'єктів, є цифровими та жодним чином не погіршуються після кожного друку. Ніяких побічних ефектів чи деградації, які виникають з часом, через їх надрукування декілька разів.

Це філософія RepRap, і машини фактично розроблені з достатньою толерантністю до друку та помилок створення, що навіть якщо друк не є ідеальним, він не тільки буде добре працювати, але може друкувати принтер краще, ніж був надрукований, деяка турбота та увага до калібрування.

Процес все ще потребує багато людського втручання на шляху створення нового принтера та належної його калібрування. Якщо в принтері або в його відбитках є помилки, вони майже завжди можуть бути віднесені до будівельника / калібратора / користувача, а не до дизайну чи тому, що це принтер N-го покоління.


6

Принтери для повторної підготовки часто порівнювали з рослинами, надаючи вам плоди і можливість розмножувати себе.

Ця аналогія дотримується як хороших, так і поганих способів. Будь-яка життєва форма може відтворювати себе лише так часто, не вводячи артефактів (мутацій).

Потрібно трохи навичок, щоб створити, налаштувати та запустити принтер для повторної підготовки . Хоча деталі можна передавати, це не обов'язково стосується набутого досвіду. Цілком ймовірно, що деталі, які виробляє ваш принтер, не такі хороші, як ті, які ви отримали для створення принтера. Принаймні не до тих пір, поки ви не наздогнали криву навчання.

Переписка має багато інших деталей, які не друкуються і можуть відрізнятися за якістю незалежно від друкованих деталей . Це має значення для того, які сталеві прути використовуються, які схеми драйверів для двигунів і т. Д. Якщо ви віддаєте друковані деталі настільки ж хороші, як і ті, які ви отримали самі, додані деталі не обов’язково такі ж хороші, як ваші.


Моя рекомендація полягає в тому, щоб ви та ваші друзі отримували деталі принтера від цього когось, і ви разом створювали свої принтери . Хоча роздавати деталі іншим - це чудова річ, створення 3D-принтерів разом із друзями - це більше.


Я не бачу, як ваш останній абзац стосується передачі навичок. Ви однаково можете сказати: створити принтер, створити кращий і передати перший, щоб хтось ще навчався.
Шон Хуліхане

@Sean Houlihane, про який йдеться в параграфі про передачу навичок. Якщо ви будуєте принтер з кимось іншим, ви здобудете майстерність разом, і це не те, що ви не завжди можете передати так легко, як саме обладнання.
третій вимір

4

Поки ви підтримуєте кожен принтер і підтримуєте належну калібрування, продовжуйте його виконувати, це те, що вони були розроблені, і я навіть зробив запчастини для себе.

На жаль, проект RepRap просто закрився 15.01.16 через відсутність продажів.

У мене є репортаж, який вийшов з повторної реплікації, і зробив ще один пересвід.

Просто переконайтесь, що при роздрукуванні шматочків для наступного ви правильно відкалібровані, інакше наступна машина може бути побудована криво;

Вашими єдиними обмеженнями будуть електронні частини та невелика кількість обладнання, яке вам потрібно буде придбати.


1
-1: Оригінальний проект RepRap ( reprap.org ) продовжує діяти. "RepRap Professional Ltd." ( reprappro.com ) закрився (тимчасово?), але вони не закрили свій веб-сайт, і всі їх файли мікропрограмного забезпечення та дизайну все ще доступні як відкритий код.
Девід Кері

Посилання говорить, що RepRap не вимкнувся. Інший проект із використанням імені RepRap вимкнено. Ви думаєте, що проект з виготовлення принтера, який не потребував продажу, припиниться через брак продажів?
користувач253751
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.