Я не можу змусити друк приклеїтись, що б я не намагався


11

Я новачок у 3D-друку, тому, можливо, я пропускаю щось очевидне. Якщо так, будь ласка, повідомте мене про це.

Я вчора успішно надрукував свою модель, але сьогодні я намагаюся надрукувати ту саму модель, і перший шар відмовляється прилипати, а це означає, що в кращому випадку кілька шарів після цього зіпсуються, якщо вдасться відновити, але зазвичай це просто означає, що у мене є скасувати та почати заново.

Він надрукує одну горизонтальну лінію (по осі x), тоді, коли вона намагатиметься вертикально (через вісь y), горизонтальна лінія не прилягає і тягнеться разом з друкувальною головкою і все закручується.

Я намагався вирівнювати ліжко знову і знову. (Я використовую аркуш паперу і намагаюся просунути його між ліжком і друкарською головкою. Я регулюю ліжко так, щоб відчувати трохи опору, коли штовхаю і тягаю папір під друкарську головку.)

Я намагався збільшити попередній нагрівання на друкарській головці та на ліжку. Я використовую чорний PLA 1,75 мм, що говорить про темп друку 205-225. Я спробував друкувати на 205, 210, 215, 220 та 225. Я спробував температуру ліжка 50, 55, 60, 65 та 70.

Я спробував встановити множник швидкості друку на 0,5, щоб дати йому час дотримуватися, але ніяких змін.

Я намагаюся надрукувати щось кубик каркаса, який відповідає розміру мого друку, тому я не знаю способу використання плоту чи кромки для сприяння адгезії.

Ось так виглядає моя модель:

модель часткового куба моєї дружини

Коли я вчора надрукував хороший, ось як виглядали перші два рядки:

хороший перший шар

Коли я друкую сьогодні, навіть після багаторазових спроб вирівняти ліжко, ось як виглядає перший шар:

введіть тут опис зображення

Я використовую Monoprice 15365. Я створив свою модель в SketchUp, потім експортував як STL, який я імпортував у Cura 2.3.1. Тоді я використав Cura для експорту файлу gcode на SD-карту. Я помістив SD-карту в свій 3d-принтер і надрукував звідти.

Будь-яка порада вітається. Я не знаю, чи є у мене проблеми через те, що ліжко занадто низьке або занадто високе, занадто гаряче або занадто холодне, або якщо друкована головка занадто гаряча або занадто холодна ... ніщо, що я намагався, здається, змінить результати.


Що ти друкуєш - біла стрічка художника / маскувальна стрічка?
vwegert

Надрукуйте навколо предмета велику спідницю або край. Тепер у вас є час відрегулювати рівень ліжка на потрібну висоту.
Гунслінгер

@vwegert Це все, що поставляється з моїм 3d-принтером (як я вже сказав, я абсолютно новий). Здається, це один гігантський аркуш матеріалу, подібний до малярної стрічки.
Кенні Віланд

@Gunslinger Гвинти, що регулюють висоту, знаходяться вгорі ліжка, тому я б дуже переживав за те, щоб нарізаний гайковий ключ перешкодив машині. : / Модель, яку я намагаюся надрукувати, така ж велика, як і мій максимальний розмір друку, тому я не думаю, що у мене немає зайвого місця для краю чи плоту.
Кенні Вайланд

Я перестала використовувати папір як датчик для встановлення зазору між форсункою і ліжком і просто купила набір металевих датчиків за кілька доларів. Невелике, але помітне поліпшення.
DLS3141

Відповіді:


13

Ваша насадка явно занадто далеко від ліжка. Пластик слід трохи збити. У деяких прошивках є варіант, коли ви можете регулювати висоту насадки "в прямому ефірі" під час першого шару, в Марліні це називається "няня". Це може бути дуже корисно, тому що ви можете правильно регулювати висоту, не псуючи фізичне вирівнювання ліжка.


5

На вашій фотографії є ​​тіні, які, здається, говорять про те, що ваш шар стрічки має деякі зморшки. Це не допоможе. Спробуйте зняти цю стрічку та закласти стрічку казкового синього художника.

Якщо ви прочитаєте будь-який спеціальний форум для принтерів для екструдерів із пластику, ви знайдете безліч тверджень, що X або Y - найкращий спосіб гарантувати адгезію. Деякі люди клянуться склом + клеєм, інші - листами PEI тощо. Єдиний загальний консенсус полягає в тому, що настійно рекомендується використовувати край або плот, щоб збільшити загальну площу контакту.


4

Я намагаюся розібратися, що не так у процесі, коли ви заявляєте, що вирівнюєте ліжко в порядку (а друк починається в повітрі). Тепер я пам’ятаю, що з моїми першими відбитками у мене була точно така ж проблема.

Я думаю, ви вирівнюєте нормально, але отримуєте деяке прив'язування на осі Z. Коли головка стрибає, щоб почати друкувати, вона піднімається вгору, потім вниз (але не настільки далеко через певну механічну проблему). Тож хоча ваш Z-кінцевий стоп вирівняний з ліжком, після знаходження нуля голова не може надійно рухатися і повертатися до нуля.

Перегляньте ці питання для отримання більш детальних уявлень про те, як це виправити:
крокви на осі Z та проблеми з вирівнюванням ліжка
важко переміщати по осі z в деяких районах - що може бути помилками, як поліпшити?

Ви можете спробувати підтвердити мій діагноз, занулюючи їх, переміщуючи Z-положення вгору на 2/3 повного ходу, і назад вниз. Подивіться, чи стоїть він ще на тому місці, де ви його вирівняли.

Якщо це не так, я підозрюю, що ваш Z-endstop може дати ненадійні результати. Переконайтесь, що мікроперемикач надійно встановлений. Я в кінцевому підсумку замінив шару оптичним датчиком і побачив величезні поліпшення повторюваності (<0,1 мм, а не близько 0,3 мм від нуля до нуля)


4

Еврика! Усі інші відповіді та пропозиції щодо цієї публікації були дуже корисними, і, ймовірно, будуть правильними відповідями 90 +% часу, але вони не допомогли мені. Я витратив чимало часу на перегляд відео YouTube про 3D-друк, і я почав помічати різницю в розмірі ліній пластику, що лежать на плиті складання.

У відеороликах лінії пластику виглядали більшими. Мої були дуже тонкі лінії. Це призвело до того, що я знизив ряд різних пошукових термінів, поки я не знайшов інші відеоролики, які розповідали про чищення насадок.

Я помітив, що одним із симптомів, про які вони згадували, було те, що коли пластик вийде з насадки, він буде кривим. Це ознака того, що він частково заблокований і змушує його згинатися і кривитися. Після того, як люди з відео YouTube почистили насадку, пластик потім видавиться і опуститься прямо вниз.

Якщо моя насадка була частково заблокована і вийшло лише приблизно половину потрібної кількості пластику, це мало б сенс, оскільки не було б достатньої площі поверхні пластику, щоб добре з'єднатись із поверхнею складання.

Я придбав у Amazon кілька свердловин 0,4 мм і дотримувався інструкцій цього відео на YouTube .

Впевнений, що використовуючи свердла 0,4 мм, я міг сказати, що насадка була забита. Після очищення його пластик почав видавлювати по прямій лінії вниз, як і відео. Я був затоплений!

Я спробував ще один принт, і це було НІЧ І ДЕНЬ. Нарешті я отримував приємні пухкі лінії, що застрягли на плиті побудови. У мене все ще виникло питання або два в певних частинах моєї збірної пластини, але я думаю, що це тому, що в усіх моїх спробах я пошкодив маскувальну стрічку. Я відклав нову блакитну стрічку і запустив свій друк, і це КРАСИВО.

Дуже дякую всім за допомогу. Сподіваємось, це буде корисно і для когось іншого.


2

Я знаходжу 60-65 для ліжка. Ви кокіруєте свою платочку. 175-200, якщо ви не швидкий / експерт. Це сказав позбутися від крана. Використовуйте клейку паличку Elmer. Також встановіть швидкість першого шару на 30% і зробіть, як 130% матеріал для шару 1. Повідомте, що відбувається!

Погодьтеся з Томом. Ймовірно, ваш занадто високий. Я беру аркуш паперу і намагаюся пройти відстань саме так, коли при переміщенні паперу між форсунками та ліжком він має певний опір, але не надто багато.


Деякі люди клянуться клеєм; інші - блакитною стрічкою. Я встановив, як підказує відповідь Тома, що отримати першошаровий шар ідеально. Я погоджуюсь, що його темпи високі, але я мав великий успіх у 205 та до 230, коли використовував набиту деревиною PLA.
Карл Віттофт

Раніше я робив блюз, але це набагато краще, ніж клеїти палички. Шахта така ж, але більш тонка, отже, 130% витрата на перший шар. Деревина PLA була б іншою. Деревина має меншу теплопровідність, таким чином, вищі темпи
StarWind0

@StarWind Причина, що я використовую високі темпи, полягає в тому, що котушка PLA говорить, що діапазон темпів на ній. Це, безумовно, вище, ніж те, що я бачив для інших PLA, коли я шукаю в Інтернеті, але на котушці прямо написано, що він має температуру друку 205-225.
Кенні Віланд

Що стосується: 130% матеріального потоку на шарі 1, це те, що параметр, який мені потрібно буде налаштувати на програмне забезпечення типу Cura, а потім мені потрібно надрукувати з Cura або це 130% матеріал, встановивши щось, що може бути представлено всередині файлу gcode Я все ще вмію друкувати зі SD-карти, вставленої безпосередньо в принтер?
Кенні Віланд

Я використовую спрощення 3d. Його під налаштуваннями, шаром, висотою першого шару% для S3d. Так що так, це налаштування у вашому slic3r. Вам не потрібно робити більше, ніж генерувати GCODE за допомогою цього налаштування.
StarWind0

1

Можна використовувати маскувальну стрічку в якості основи, однак висота насадки вище необхідної. Переконайтесь, що висота шару кулака на 70% нижче розміру насадки. На мою думку, це може бути ступінчастий шар мінус 0,05, наприклад, висота шару - 0,2, тоді мій перший шар - 0,15, це означає, що матеріал тріскається трохи більше.

Якщо це неможливо, ви можете змінити зміщення рівня друку, поки не досягнете необхідної висоти.

Вручну можна додати кілька шарів малярної стрічки, щоб мінімізувати перекриття всередині насадки та ліжка. (Деколи я це роблю, через мій домашній 3D-принтер виходить з градуювання при зміні форсунок)

Для PLA я використовую 210 ° C, оскільки використання 190 і 200 робить деякі кулі, як ваша фотографія. також спробуйте використовувати меншу швидкість, наприклад 90 або 80%, щоб дозволити хороше плавлення всередині нагрівача.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.