Друк пластикових запасних частин


12

Неодноразово я ламав невеликі пластикові деталі, які майже неможливо замінити, але їх можна було легко надрукувати. Останнім таким випадком є ​​регулятор гучності на встановленому на заводі радіо на моїй машині.

У мене мало досвіду 3D-друку, і я хотів би мати можливість замінити ці деталі чимось дуже близьким до оригіналу. Витратити години на вимірювання та розробку замінної частини, яка повинна становити 5 доларів, насправді не є варіантом. Мені потрібно щось відсканувати поламані шматочки в 3D і якось просто заклеїти шов там, де він зламаний.

Чи існує система сканування / друку / програмного забезпечення для цього, яка не потребує великого досвіду 3D-дизайну?


Привіт, @James, я помітив, що ваше питання вже деякий час виникає. Чи змогла вирішити ваше запитання будь-яка з наведених нижче відповідей? Якщо так, то ви не хочете прийняти відповідну відповідь. Якщо ні, то чого не вистачає, щоб ми могли допомогти вам далі? Крім того, якщо ви зрозуміли це самостійно, ви завжди можете відповісти і прийняти власне рішення. Дякую.
tbm0115

Відповіді:


12

Найпростіший спосіб, як ви робите зараз: моделюйте шматки вручну, використовуючи (цифрові) супорти для їх вимірювання.

Технологія сканування не дуже хороша, і моделі не мають якості друку. Зазвичай виправлення сканування - це більше роботи, ніж моделювання предмета з нуля.


Чим краще вимірювальне обладнання, тим легше воно стає. Я використовував CMM на роботі, щоб "сканувати" деталь сенсорним зондом. Це отримує мені вигнуті поверхні, які важко виміряти супортами. Знову ж таки, не всі мають у своєму розпорядженні 100 000 доларів + вимірювальна техніка у своєму розпорядженні lol Спробуйте пошукати місцевий магазин машин!
tbm0115

Я б сказав, що це, мабуть, найкраща відповідь з цієї групи. Для чогось такого простого, як ручка гучності, навіть для нових користувачів CAD, це не довгий процес. Я використовував такий точний підхід у своєму класі CAD для студентів, що займаються моделюванням. Для регулятора гучності я не можу уявити, що це може зайняти більше 45 хвилин навіть для відносно нових користувачів
Дизель

@ Дизель 45 хвилин за штуку 5 доларів ще далекий від ідеального. Навіть якщо це найкраще рішення на даний момент, це все ще занадто високий бар'єр для деяких.
Ерханніс

@Erhannis, я не зовсім впевнений, у що ти потрапляєш. 45 хвилин - це оцінка, звичайно, і якщо деталь становить 5 доларів, це занадто велика вартість, а друк - це буде бар'єром. У моєму коментарі вказувалося, що моделювання - це дуже легке вміння вчитися (не бути чудовим, але вчитися), і якщо це навик, який засвоюється на вільному програмному забезпеченні, то ОП не доведеться платити ні за дорогий сканер. і вони зможуть створити все, що їм потрібно. Якщо 45 хвилин - це занадто багато часу, щоб чогось навчитися, як погано вам справді потрібна річ?
Дизель

@Diesel Вибачте, я в основному скаржився. Якби мені довелося вибирати між витрачанням 5. Тепер, як навчальна вправа, це може бути дуже варте. Точно так само, якби 45 хвилин значно зменшилися з практикою (скажімо, до 5 або 10 хвилин), тоді я був би гаразд із встановленням маршруту проектування. (Взагалі, я просто незадоволений станом технології 3D-сканування, і хотілося б, щоб це було магічно досконалим, ха-ха.)5andspending45mindesigningsomethingmundane,Idpickthe
Ерханніс

3

Існує технологія сканування: або апаратне, або програмне забезпечення (таке програмне забезпечення, як правило, працює з декількох 2D фотографій). Він має обмеження, але є активною науково-дослідною сферою і постійно покращується. "Autodesk 123D Catch" і "3-Sweep" - кілька прикладів.

Один компроміс між автоматичним та ручним - це складність форми, яку потрібно дублювати. Іноді ви можете зробити набагато простішу форму, яка все ще працює, та / або потовстити деталь, щоб вона не зламалася наступного разу. Це може зробити ручний дизайн набагато привабливішим.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.