Відключення теплового ложа протягом останніх кількох шарів. Хороша ідея чи ні?


9

Мій нагрівальний шар не відпустить відбитки, поки він значно не охолоне. Процес охолодження займає пристойну кількість часу.

Я розглядав можливість встановити M140 S0(встановлює температуру нагріву температури до 0) десь наприкінці процесу друку, щоб після завершення друку вже почалося охолодження.

Це погана ідея? Я прошу, бо якби це була ідея на 100%, срізець, мабуть, зробив би це вже.


3
Про: "якби це була на 100% ідеальна ідея, нарізка, мабуть, зробила б це вже". Ні; це погане припущення! Сьогоднішні нарізки чудові, але вони дуже далеко не ідеальні чи не завершені. Будь ласка, продовжуйте мати розумні ідеї і не дозволяйте поточним можливостям зрізати обмеження вашого мислення. =)
wjl

Через кілька місяців ви експериментували з цим? У мене така ж проблема - багато працювати, тому не вистачає часу, щоб відбитки охололи.
ON5MF Юрген

Відповіді:


6

Це не погана ідея, і ви повинні спробувати. Але тільки на відбитках з деякою висотою, тому що:

Мета нагрітого шару - забезпечити адгезію для перших шарів. Без тепла на нижній стороні шару шари зверху потягнуть за собою ці шари, коли вони охолонуть, викликаючи основу, яку ви бачите. Коли ваше ліжко тепліше, ніж шари вище, ці перші шари залишаються з теплом. Це продовжується, коли шари вище перетягуються на нижній шар, а не в шахрайство.

Роздрукуйте деякі об'єкти, які перевищують 10 шарів, і див. Коли ви досягнете успіху, отримуйте наукові та набирайте кількість шарів, поки не побачите основи. Тоді ви дізнаєтесь, яку висоту об’єкта ви можете використовувати для цього.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.